Siekdami efektyviau kovoti prieš kenkėjiškas programas, Google ir Facebook jungiasi į aljansą

Siekdami efektyviau kovoti prieš kenkėjiškas programas, Google ir Facebook jungiasi į aljansąKaip buvo paskelbta oficialiame Google bloge, didieji technologijų gigantai Google ir Facebook nusprendė susivienyti siekdami apsaugoti savo vartotojus nuo užkrėstų reklamų ir kitų sparčiai plintančių virusų. Siekdamos paskatinti kompanijas dalintis informacija apie naujai pastebėtas pavojingas reklamas ir virusus, bei šviesti interneto vartotojus, šios dvi pasaulyje pirmaujančios kompanijos kartu su Twitter, AOL ir IAB sudarė aljansą pavadinimu„Ads Integrity Alliance“.

Šio susivienijimo tikslas yra paprastas – informuoti bei perspėti verslo atstovus, politikus bei teisėsaugos atstovus apie naujai pastebėtas kenkėjiškas programas ir reklamas. Pačios pavojingiausios iš jų – tos, kurios yra pajėgios infekuoti kompiuterį be žmogaus žinios, tuo metu kai jis paprasčiausiai peržiūrinėja užkrėstą reklamą. Dažniausiai, tokių reklamų tiksline rinka tampa teisėtos svetainės. Pavyzdžiui, neseniai buvo pastebėta, jog visiškai legalus internetinis puslapis mlb.com buvo įtrauktas į virusų platinima tiesiog užkėstų reklamų pagalba. Ir toks atvejis tikrai yra ne pirmas kartas.

Tikėkimės, jog šis aljansas padės Interneto vartotojams išvengti problemų, susijusių su kompiuterių saugumu, ir sustabdys nusikaltėlius nuo tokių programų populiarinimo.

Failai
Programos
Palygink