Searchmarquis.com šalinimas (Išsamus aprašymas) - atnaujinta Lie 2020

Searchmarquis.com pašalinimas

Kas yra Searchmarquis.com?

Searchmarquis.com – naršyklės užgrobėjas, kuris dažnai paveikia macOS įrenginius ir trikdo darbą rodydamas reklaminį turinį

Searchmarquis naršyklės kenkėjasSearchmarquis.com - programa, kur veikia naršyklės greitį, pasirodymą ir neigiamai įtakoja interneto greitį. Searchmarquis yra nepageidaujama programa, kuri turėtų rodyti geresnius internetinės paieškos rezultatus, bet vietoj to nuolat siunčią į reklaminius puslapius. Nukreipdamas į tokį turinį, šis kenkėjas užtikrina, kad naudotojas lankysis rėmėjų puslapiuose, žiūrės jų reklamas ir galimai pasinaudos siūlomomis paslaugomis ar įsirašys reklamoje siūlomą įrankį, aplikaciją. Dažniausiai reklamos ir turinio nukreipimo žinutės, puslapio apsilankymai yra pagrindinis tokio kenkėjo tikslas. Ši programa dar skiriasi nuo kitų potencialiai nepageidaujamų programų tuo, kad yra dažniau aptinkama mac operacinės sistemos įrenginiuose.

Šis puslapis, kuris sukelia nepageidaujamus simptomus yra laikomas kenkėju dėl to, kad užgrobęs naršyklę nepelieka kitos išeities vartotojui, kaip lankytis Searchmarquis.com svetainėje. Kiti pokyčiai nustatymuose apima ir pagrindinį paieškos įrankį, naujo lango ir naujo skirtuko nustatymus. Jei esate priversi lankytis šiame tinklapyje ar kitame su Search Baron susijusiame puslapyje – sunerimkite. Nepageidaujama programa – PUP gali ilgai niekeno netrukdoma veikti sistemoje, tad jums reikia užkirsti kelią kenkėjo plitimui toliau įrenginyje.

Pavadinimas Searchmarquis.com
Kenkėjo tipas Naršyklės užgrobėjas/ nepageidaujama programa
Simptomai Paieškos variklis ir naujo naršyklės lango nustatymai be jūsų leidimo pakeičiami į Searchmarquis.com puslapį ir pradeda nukreipinėti į reklaminius puslapius. Kiekvienas bandymas ieškoti internete baigiasi rezultatais su reklaminiu turiniu
Sistema, kurią paveikia Mac opercinės sistemos įrenginiai
Plitimo būdai Siunčiantis nemokamas programas iš nepatikimų šaltinių, galite lengvai parsisiųsti ir tokią kenkėjišką aplikaciją. Reklaminio turinio svetainės taip pat nukreipia į tokius nemokamų parsisiuntimo puslapius ir reklamas, kurios automatiškai leidžia įrašyti nereikalingus įrankius
Pašalinimas Jums reikia pašalinti Searchmarquis.com pilnai, pasitelkę antivirusines programas ar saugumo įrankius galite tai padaryti greitai nes sistemos patikrinimas parodo visus kenkėjus, kurie veikia sistemoje
Sistemos atkūrimas Kai tokie PUP-tipo kenkėjai veikia sistemoje, yra daug vietų ,kurias galima sugadinti. Įvairius fialus ir funkcijas padės atkurti tokios aplikacijos kaip FortectIntego

Searchmarquis.com virusas yra terminas, kurį kartais naudoja vartotojai, nukentėję nuo tokių puslapių, veikiančių jų naršyklės pasirodymą. Programa imasi tokių veiksmų, kurie sukelia daug nepageidaujamų simptomų ir trukdo kompiuterio naudotojams pasiekti norimą turinį.

Deja šie pokyčiai, iššokantys, nukreipiamieji langai, reklamos nėra sukelti to puslapio, kuris pasirodo jūsų kompiuterio ekrane. Searchmarquis.com yra potencialiai nepageidaujamos programos rezultatas. Tokia kompiuterio infekcija neduoda teigiamų rezultatų, tad susidūrę bent su vienu iš panašių simptomų, turėtumėte sunerimti ir eiti tiesiai prie programos šalinimo.

Search Marquis virusas gali teigti, kad pati programa ir kiti reklamuojami įrankiai veikia pasirodymą teigamai, tad naudingai atrodančios reklamos sukelia norą įrašyti siūlomą aplikaciją. Deja, didžioji dalis taip platinamų programų neturi jokios teigiamos įtakos ir yra pagrįstos tuo pačiu principu, kuris leidžia pinigai spaversti puslapio lankytojų veiksmus, paspaudimus ant iššokančių reklaminio turinio langų.

Searchmarquis.com virusasSearchmarquis.com - kenkėjas, kuris veikia naršyklėje ir sukuria nepageidaujamus simptomus nes nukreipia paieškos užklausas į neaiškius puslapius.

Searchmarquis.com pašalinimas gali užimti nemažai jūsų laiko, ypač kai nesate patyręs tokiuose dalykuose. Kompiuterio sistemos saugumo užtikrinimas reikalauja ir tam tikrų žinių. Deja, tokiais atvejais, kai įrenginį peveikia kenkėjiška programa, sukurta dirbti kompiuterio sistemos viduje, jums reikia rasti daugiau komponentų nei patį kenkėją.

Tai yra viena priežasčių, kodėl nėra taip lengva atsikratyti Searchmarquis virusu. Net kai ištrinate potencialiai nepageidaujamą aplikaciją, turite rasti ir kitus komponentus, įrašytu failus, programas, pakeistus nustatymus. Rankiniu būdu pasiekti tai nėra lengva, todėl rekomenduojame jums pasitelkti saugumo, antivirusines programas.

Norėdami pašalinti Searchmarquis.com iš kompiuterio, turite pasirinkti jūsų įrenginio sistemai tinkamą programą ir ja naudodamiesi paleisti pilną patikrinimą. Po tokio sistemos failų, funkcijų ir aplikacijų patikrinimo, programa turėtų pateikti sąrašą, kuriame bus visos galimai kenkėjiškos ar pavojingos detalės.

Pašalinkite visas potencialias grėsmes ir tada naudokitės sistemos įrankiu, kad darbas kompiuteriu vėl būtų malonus ir be rūpesčių. Tai ypač svarbu nes Searchmarquis gali lengvai įrašyti naršyklės komponentus, plėtinius, aplikacijas. Tokiems pokyčiams atkurti jums reikia instrukcijų apačioje, kurios nurodo kaip atstatyti pradinius Google Chome, Safari, Mozilla Firefox nustatymus.

Searchmarquis.com nustatymaiSearchmarquis.com - tai virusas, kuris keičia nustatymus naršyklėje, kad galėtų kontroliuoti ką vartotojas mato.

Nepageidaujamos programos plinta kai lankotės kenkėjiško turinio puslapiuose

Tiek adware-tipo programos, tiek naršyklės užgrobėjai gali rasti spragų nemokamų programų platinimo puslapiuose ir įtraukti savo PUP-tipo programą, kaip papildomai/ automatiškai įrašomą aplikaciją. Deja, tai ne visada yra procesas, kurį kontroliuoja vartotojas. Net jei netyčia paspaudėte ant reklamos, iššokusio lango ar nukreipiamojo puslapio, gali būti, kad net nepastebėjote kaip leidote kenkėjui patekti į sistemą.

Yra galimybių, kurios leidžia išvengti tokių programų, nes nemokamų tinklapių vengimas, reklaminio turinio ignoravimas gali padėti. Jei vengsite nežinomų puslapių, pasitikėsite tik oficialiais gamintojais įrašysite tik reikalingas programas, be jokių priedų. Taip pat Advanced arba Custom metodai suteikia galimybę matyti viską programos instaliavimo metu. Taip jums tereikia pasirinkti ką norite įrašyti ir ko ne.

Pasitelkite patikimas programas Searchmarquis.com viruso ištrynimo procesui

Norint pašalinti Searchmarquis.com viskas tik atrodo paprasta. Deja pagrindinis kenkėjas slepiasi kompiuteryje ir naršyklės nustatymų pokyčiai erzina toliau jei ištrinate tik programas naršyklėje. Taip pat yra ir su susijusiomis programomis, kurios gali būti nepastebimos tiek įrenginyje tiek šalinant kenkėjus.

Pasiruoškite patikimą saugumo programą arba antivirusinę aplikaciją ir imkitės Searchmarquis.com pašalinimo. Tokiu būdu galėsite patikrinti įvairias sistemos vietas ir programa automatiškai identifikuos galimus kenkėjus, kuriuos beliks ištrinti jos pagalba.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Searchmarquis.com pašalinimas

Ištrinkite iš „Mac“

Pabandykite pašalinti Searchmarquis.com virusą patys

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Searchmarquis.com, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Searchmarquis.com vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Searchmarquis.com.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Nepamirškite

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Searchmarquis.com, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Searchmarquis.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis