Sudėtingumo skalė:  
  (12/100)

Search.hemailaccessonline.com viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Hemailaccessonline virusas gali nukreipti jus į įtartinus puslapius

Search.hemailaccessonline.com virusas

Hemailaccessonline yra tokia pati naršyklę paveikianti programa, kaip ir bet kuri kita Polarity Technologues kompanijos sukurta programa. Ši kompanija yra gerai žinoma dėl jos kuriamų naršyklės užgrobėjų (nukreipimus sukeliantys virusai). Tai – viena iš priežasčių ištrinti HemailAccessOnline. Nors šis naršyklę paveikiantis virusas nėra toks pavojingas, koks galėtų būti, jis turi pakankamai neigiamų aspektų, dėl kurių vertėtų jį pašalinti.

Visų pirma, Hemailaccessonline pakeis jūsų naršyklės numatytąjį puslapį ir senųjų nustatymų vietoje įrašys http://search.hemailaccessonline.com/ reikšmę. Šiame puslapyje siūloma paieškos sistema yra nepatikima ir todėl ja naudotis nerekomenduojame. Ja pasitikėti neverta dėl to, jog pateiktuose paieškos rezultatuose matysite itin daug Safer Browser viruso pateikiamų reklamų, kurios, neatmetama, gali reklamuoti pavojingus trečiųjų šalių puslapius.

Kartais šios reklamos net nebus susijusios su vartotojo ieškoma informacija. Tai gali nervinti vartotoją, ypač, jei siekiama surasti svarbios informacijos greitai. Akivaizdu, jog niekas nenori klaidžioti tarp įkyrių reklamų. Ši potencialiai nepageidaujama programa siekia nukreipti vartotoją į partnerių svetaines ir taip užsidirbti pinigų.

Deja, svetainės, į kurias jus gali nukreipti ši potencialiai nepageidaujama programa, gali sukelti pavojų jūsų saugumui. Todėl privalote išlikti budrūs ir nedelsiant užverti naršyklės langus, jei įtariate, jog buvote nukreipti į nekokios reputacijos puslapį.

Pasitikėjimo nekelia ir tai, jog Search.Hemailaccessonline.com svetainės savininkai yra gerai žinomi naršyklių užgrobėjų kūrėjai, renkantys informaciją apie vartotojus. Dažniausiai jie siekia išsiaiškinti, kokiuose puslapiuose jūs lankotės, ant kokių reklamų spaudžiate, ko ieškote internete ir panašiai. Spėliojate, kam jiems reikalinga tokia informacija?

Išvardintos detalės yra ypač svarbios siekiant išsiaiškinti rinkos interesus bei parinkti patrauklų reklamų turinį. Nors jie nuolat teigia, jog domisi tik asmens neidentifikuojančia informacija, įsidėmėkite, jog jūsų paieškos užklausose galima rasti tokių detalių.

Search.hemailaccessonline.com rezultataiSearch.hemailaccessonline.com virusas pateikia rezultatus, papildytus Safer Browser reklamomis, o tai reiškia, jog jie gali jus nukreipti į nepatikimus internetinius puslapius.

Tam, jog tokia informacija nepasiektų Search.Hemailaccessonline.com serverių, ištrinkite šį naršyklės užgrobėją iš sistemos. Tai padaryti padės speciali programinė įranga – ReimageIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Žinoma, iš kompiuterio pašalinti nepageidaujamą programą galite ir patys – sekite žemiau pateikus nurodymus.

Būdai, naudojami naršyklę paveikiančių virusų platinimui

Lygiai taip pat kaip ir daugybė potencialiai nepageidaujamų programų, naršyklės užgrobėjai dažniausiai platinami programų susiejimo metodu. Šis būdas leidžia “prisegti” keletą papildomų programų prie kitos, dažniausiai populiarios bei nemokamos kompiuterinės programos. Ar pastebėjote, jog renkantis programos įdiegimo nustatymus yra keletas parinkčių – “Standard/Default” arba “Custom/Advanced”?

Rekomenduojame rinktis sudėtingesnius – “Custom/Advanced” nustatymus, nes jų pagalba galėsite peržvelgti susietų programų sąrašą ir atsisakyti nepageidaujamų papildinių įrašymo.

Ištrinkite Hemail Access Online be eksperto pagalbos

Norite ištrinti Hemailaccessonline.com virusą patys? Tuomet turėsite patikrinti, kokios programos šiuo metu egzistuoja jūsų kompiuteryje, atrinkti įtartinai atrodančias bei jas pašalinti. Tikimės, jog mūsų pateiktas Hemailaccessonline išdiegimo vadovas padės jums atlikti šią užduotį. Be to, privalėsite ištrinti naršyklės plėtinius, susijusius su šia nepageidaujama programa.

Žemiau pateiktose Search.Hemailaccessonline.com pašalinimo instrukcijose rasite aiškius paveikslėlius, todėl bus lengva rasti vietas, kuriose gali slėptis apibūdintojo viruso komponentai (failai).

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Search.hemailaccessonline.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Search.hemailaccessonline.com iš Windows sistemų

Visų pirma privalote iš kompiuterio pašalinti visas programas, patekusias į sistemą be jūsų žinios. Nedvejokite ir ištrinkite kievieną įtartiną programą (žaidimą, vaizdo įrašų ar muzikos leistuvę ar kitą sistemos įrankį) pasirodžiusią Programs and Features aplanke. Nesvarsykite ir pašalinkite visas programas, sukurtas šios kompanijos: Polarity Technologies, Ltd.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Search.hemailaccessonline.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Search.hemailaccessonline.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Search.hemailaccessonline.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Search.hemailaccessonline.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Search.hemailaccessonline.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Search.hemailaccessonline.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Search.hemailaccessonline.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Search.hemailaccessonline.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Search.hemailaccessonline.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Search.hemailaccessonline.com iš Mozilla Firefox (FF)

Išvalykite Firefox naršyklę sekdami šiuos nurodymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Search.hemailaccessonline.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Search.hemailaccessonline.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Search.hemailaccessonline.com iš Google Chrome

Jūsų naršyklę gali veikti plėtinys, pavadintas Hemail Access Online arba Email Access Online. Norint jį rasti bei pašalinti, reikėtų vadovautis pateiktomis gairėmis:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Search.hemailaccessonline.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Search.hemailaccessonline.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Search.hemailaccessonline.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Search.hemailaccessonline.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Search.hemailaccessonline.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Search.hemailaccessonline.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-search-hemailaccessonline-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Search.hemailaccessonline.com virus