Search Awesome viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Rgs 2018 atnaujinimas

Search Awesome viruso pašalinimas

Kas yra Search Awesome virusas?

Search Awesome – adware tipo aplikacija, kuri nukreipia vartotoją į keistus puslapius ir rodo įkyrias reklamas

Search Awesome adwareSearch Awesome - adware tipo aplikacija, kuri neatneša jokios naudos vartotojui ir turi būti pašalinta norint užtikrinti gerą naršyhmo kokybę.

Search Awesome yra adware tipo programa sukurta searchawesome.net. Šis virusas skelbiasi galintis padėti vartotojams surasti daugiau draugų ar kitų įdomių dalykų. Vis dėlto, kad ir kaip patraukliai atrodo šios programos oficialus puslapis, kompiuterio apsaugos ekspertai jau yra įspėję vartotojus neįsirašyti šios nepageidaujamos aplikacijos, nes ji gali labai lengvai pakeisti kompiuterio sistemos nustatymus ir atlikti kitas neleistinas veiklas. Ši programa taip pat žinoma kaip Adware.SearchAwesome ir gali įrašyti pagalbinius naršyklės priedus norėdama susekti jūsų vykdomas paieškas. Dėl visų šių priežasčių nėra jokios dvejonės, kad šios programos reikia vengti, o įsirašius – ištrinti.

Pavadinimas Search Awesome/Adware.SearchAwesome
Tipas Adware
Požymiai Daugybė reklamų, esate nukreipiamas į neatpažįstamus puslapius
Paveiktos naršyklės Chrome, Safari, Edge, Firefox
Plitimas Per kitas programas, linkus
Pašalinimas Naudokite FortectIntego

Search Awesome virusas fukncionuoja taip pat kaip Social2Search ir Wajam. Nepageidaujama programa prašo prieigos prie įvairių internetinių anketų, kad galėtų sugeneruoti kitokius paieškos rezultatus savo aukoms. Žmonės yra dažnai apgaunami dėl netikrų platintojų pažadų padėti greičiau surasti norimą informaciją internete.

Ši program siūlo naudingus paieškos rezultatus, kurie atskleidžia, ką vartotojo draugai pasidalinio pastaruoju metu. Vis dėlto, nors tokia galimybė jums gali pasirodyti naudinga, neleiskite šiai adware tipo programai jūsų apgauti ir ištrinkite Search Awesome jūsų kompiuterio saugumui. Kuo ilgiau ji bus aktyvi, tuo labiau gilinsis į jūsų kaip vartotojo veiklą.

Visų pirma, ši programa seka visus puslapius, kuriuose lankėtės, ant kokių reklamų paspaudėte, ir pan. Ši informacija yra renkama norint sukurti patrauklias reklamas, kurios galėtų apgauti patiklius vartotojus savo tariamu naudingumu. Remiantis surinktais duomenis apie vartotojo naršymo įpročius, platintojai sukuria atitinkamas ir pritraukiančias reklamas.

Search Awesome aplikacijaSearch Awesome - aplikacija, kuri renka informaciją susijusią su vartotojų naršymo įpročiais.

Ši programa gali tik tai pabloginti jūsų internetinę veiklą. Jeigu nenorite matyti ir gauti įvairių įkyrių reklamų bei draugų postų, mes siūlome ištrinti Search Awesome virusą kuo greičiau. Norėdami jo atsikratykite, naudokitės žemiau pateiktomis instrukcijomis. Įsirašykite FortectIntego.

Dar viena priežastis Search Awesome pašalinimui atlikti yra ta, kad ši programa gali netinkamai paveikti jūsų kompiuterio sistemą. Paprasčiau kalbant, ši potencialiai nepageidaujama programa sukelia pavojų patekti į kenksmingus puslapius arba paspausti and kenkėjiškos reklamos, kuri gali jus nukreipti į vietą, iš kurios lengvai galite pasigauti kokią nors kompiuterio sistemos infekciją.

Jeigu jums nepakanka šių priežasčių, turėkite omenyje, kad ši adware tipo programa gali slaptai įrašyti įvairias potencialiai nepageidaujamas aplikacijas, kurios gali tik apsunkinti ištrynimo procesą. Dėlto, yra labai svarbu atsikratyti Search Awesome kaip galima greičiau, kol ši programa nepradėjo įrašinėti kitų nepageidaujamų aplikacijų.

Search Awesome virusasSearch Awesome - adware tipo aplikacija, kuri patenka į sistemą per kitas programas.

Adware tipo aplikacijos ateina su kitomis programomis

Lengviausias būdas skleisti potencialiai nepageidaujamas programas yra jas paslėpti vietoje, kurioje vartotojas jų net nepastebėtų. Pavyzdžiui, paltintojai dažnai visokius nepageidaujamus priedus prideda prie reguliarių programų, kurias įrašant, įrašomi ir visi kiti kartu buvę komponentai. Ši būdas leidžia nepastebimai platinti adware.

Jūs turite pasirinkti Custom/Advanced parinktį vietoj Quick/Recommended. Tokiu būdu galėsite atšaukti visus parsisiuntimus, kurių nenorite atlikti. Jeigu nepažymėsite minėtos parinkties, didėja tikimybė, kad įrašant kokią nors programą, kartu bus įrašyti ir visokie nepageidaujami priedai.

Mes pastebėjome, jog šitoks potencialiai nepageidaujamų programų platinimo metodas, leidža spyware programoms lengvai užkrėsti vartotojų kompiuterių sistemas. Šis reiškinys dažniausiai yra pastebimas Prancūzijoje, Lenkijoje, Jungtinėse Valstijose, Kinijoje, ir kitose šalyse. Dėlto, mes rekomenduojame visuomet būti atsargiems ir įsirašyti antivirusinę programą, kad jūsų kompiuterio sistema būtų visuomet apsaugota.

Pašalinę Search Awesome galėsite ir vėl mėgautis naršymu internete

Search Awesome nepageidaujama programa Search Awesome - virusas, kuris skleidžia įvairias reklamas ir nukreipia vartotoją į neatpažįstamus puslapius.

Jeigu norite ir vėl patirti naršymo džiaugsmą, jūs turite tuoj pat pašalinti Search Awesome virusą iš savo kompiuterio sistemos ir visus nereikalingus priedus iš naršyklių tokių kaip Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, ir Safari. Žemiau galite rasti mūsų pateiktas viruso pašalinimo instrukcijas.

Jeigu niekada nesate pats bandęs pašalinti nepageidaujamos aplikacijos, mes rekomenduojama atlikti Search Awesome pašalinimą antivirusinės programos pagalba. Galite pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų, arba tą, kuria norite naudotis pats. Taippat, atlikę ištrynimą nepamirškite perkrauti naršyklių, kurios buvo užkrėstos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Search Awesome viruso pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Atsikratykite adware tipo programos šių instrukcijų pagalba:

Norėdami pašalinti Search Awesome virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Search Awesome virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Search Awesome virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Search Awesome virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Search Awesome virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Išvalykite Google Chrome naršyklę ir atsikratykite visų nepageidaujamų priedų:

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Search Awesome virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Search Awesome registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis