Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Search Awesome viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Adware

Search Awesome – adware tipo aplikacija, kuri nukreipia vartotoją į keistus puslapius ir rodo įkyrias reklamas

Search Awesome adware

Search Awesome yra adware tipo programa sukurta searchawesome.net. Šis virusas skelbiasi galintis padėti vartotojams surasti daugiau draugų ar kitų įdomių dalykų. Vis dėlto, kad ir kaip patraukliai atrodo šios programos oficialus puslapis, kompiuterio apsaugos ekspertai jau yra įspėję vartotojus neįsirašyti šios nepageidaujamos aplikacijos, nes ji gali labai lengvai pakeisti kompiuterio sistemos nustatymus ir atlikti kitas neleistinas veiklas. Ši programa taip pat žinoma kaip Adware.SearchAwesome ir gali įrašyti pagalbinius naršyklės priedus norėdama susekti jūsų vykdomas paieškas. Dėl visų šių priežasčių nėra jokios dvejonės, kad šios programos reikia vengti, o įsirašius – ištrinti.

Pavadinimas Search Awesome/Adware.SearchAwesome
Tipas Adware
Požymiai Daugybė reklamų, esate nukreipiamas į neatpažįstamus puslapius
Paveiktos naršyklės Chrome, Safari, Edge, Firefox
Plitimas Per kitas programas, linkus
Pašalinimas Naudokite ReimageIntego

Search Awesome virusas fukncionuoja taip pat kaip Social2Search ir Wajam. Nepageidaujama programa prašo prieigos prie įvairių internetinių anketų, kad galėtų sugeneruoti kitokius paieškos rezultatus savo aukoms. Žmonės yra dažnai apgaunami dėl netikrų platintojų pažadų padėti greičiau surasti norimą informaciją internete.

Ši program siūlo naudingus paieškos rezultatus, kurie atskleidžia, ką vartotojo draugai pasidalinio pastaruoju metu. Vis dėlto, nors tokia galimybė jums gali pasirodyti naudinga, neleiskite šiai adware tipo programai jūsų apgauti ir ištrinkite Search Awesome jūsų kompiuterio saugumui. Kuo ilgiau ji bus aktyvi, tuo labiau gilinsis į jūsų kaip vartotojo veiklą. 

Visų pirma, ši programa seka visus puslapius, kuriuose lankėtės, ant kokių reklamų paspaudėte, ir pan. Ši informacija yra renkama norint sukurti patrauklias reklamas, kurios galėtų apgauti patiklius vartotojus savo tariamu naudingumu. Remiantis surinktais duomenis apie vartotojo naršymo įpročius, platintojai sukuria atitinkamas ir pritraukiančias reklamas.

Search Awesome aplikacijaSearch Awesome - aplikacija, kuri renka informaciją susijusią su vartotojų naršymo įpročiais.

Ši programa gali tik tai pabloginti jūsų internetinę veiklą. Jeigu nenorite matyti ir gauti įvairių įkyrių reklamų bei draugų postų, mes siūlome ištrinti Search Awesome virusą kuo greičiau. Norėdami jo atsikratykite, naudokitės žemiau pateiktomis instrukcijomis. Įsirašykite ReimageIntego.

Dar viena priežastis Search Awesome pašalinimui atlikti yra ta, kad ši programa gali netinkamai paveikti jūsų kompiuterio  sistemą. Paprasčiau kalbant, ši potencialiai nepageidaujama programa sukelia pavojų patekti į kenksmingus puslapius arba paspausti and kenkėjiškos reklamos, kuri gali jus nukreipti į vietą, iš kurios lengvai galite pasigauti kokią nors kompiuterio sistemos infekciją.

Jeigu jums nepakanka šių priežasčių, turėkite omenyje, kad ši adware tipo programa gali slaptai įrašyti įvairias potencialiai nepageidaujamas aplikacijas, kurios gali tik apsunkinti ištrynimo procesą. Dėlto, yra labai svarbu atsikratyti Search Awesome kaip galima greičiau, kol ši programa nepradėjo įrašinėti kitų nepageidaujamų aplikacijų.

Search Awesome virusasSearch Awesome - adware tipo aplikacija, kuri patenka į sistemą per kitas programas.

Adware tipo aplikacijos ateina su kitomis programomis

Lengviausias būdas skleisti potencialiai nepageidaujamas programas yra jas paslėpti vietoje, kurioje vartotojas jų net nepastebėtų. Pavyzdžiui, paltintojai dažnai visokius nepageidaujamus priedus prideda prie reguliarių programų, kurias įrašant, įrašomi ir visi kiti kartu buvę komponentai. Ši būdas leidžia nepastebimai platinti adware.

Jūs turite pasirinkti Custom/Advanced parinktį vietoj Quick/Recommended. Tokiu būdu galėsite atšaukti visus parsisiuntimus, kurių nenorite atlikti. Jeigu nepažymėsite minėtos parinkties, didėja tikimybė, kad įrašant kokią nors programą, kartu bus įrašyti ir visokie nepageidaujami priedai.

Mes pastebėjome, jog šitoks potencialiai nepageidaujamų programų platinimo metodas, leidža spyware programoms lengvai užkrėsti vartotojų kompiuterių sistemas. Šis reiškinys dažniausiai yra pastebimas Prancūzijoje, Lenkijoje, Jungtinėse Valstijose, Kinijoje, ir kitose šalyse. Dėlto, mes rekomenduojame visuomet būti atsargiems ir įsirašyti antivirusinę programą, kad jūsų kompiuterio sistema būtų visuomet apsaugota.

Pašalinę Search Awesome galėsite ir vėl mėgautis naršymu internete

Search Awesome nepageidaujama programa Search Awesome - virusas, kuris skleidžia įvairias reklamas ir nukreipia vartotoją į neatpažįstamus puslapius.

Jeigu norite ir vėl patirti naršymo džiaugsmą, jūs turite tuoj pat pašalinti Search Awesome virusą iš savo kompiuterio sistemos ir visus nereikalingus priedus iš naršyklių tokių kaip Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, ir Safari. Žemiau galite rasti mūsų pateiktas viruso pašalinimo instrukcijas.

Jeigu niekada nesate pats bandęs pašalinti nepageidaujamos aplikacijos, mes rekomenduojama atlikti Search Awesome pašalinimą antivirusinės programos pagalba. Galite pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų, arba tą, kuria norite naudotis pats. Taippat, atlikę ištrynimą nepamirškite perkrauti naršyklių, kurios buvo užkrėstos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Search Awesome viruso pašalinimas:

Ištrinkite Search Awesome iš Windows sistemų

Atsikratykite adware tipo programos šių instrukcijų pagalba:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Search Awesome ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Search Awesome ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Search Awesome iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Search Awesome bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Search Awesome iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Search Awesome ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Search Awesome šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Search Awesome virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Search Awesome iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Search Awesome iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Search Awesome ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Search Awesome šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Search Awesome iš Google Chrome

Išvalykite Google Chrome naršyklę ir atsikratykite visų nepageidaujamų priedų:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Search Awesome ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Search Awesome pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Search Awesome iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Search Awesome bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Search Awesome pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Search Awesome registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-search-awesome-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Search Awesome virus