Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

ScorecardResearch.com. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Naršyklės įskiepiai
12

ScorecardResearch.com yra erzinanti el. svetainė, kuri gali atsirasti jūsų naršyklėje netikėtai. Dažniausiai, ji pasirodo vietoje pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine). Nors jums gali atrodyti, jog jūs atsidūrėte legalioje svetainėje, kuri suteikia galimybę dalyvauti įvairiose apklausose ir tyrimuose, turite prisiminti, jog tokių apklausų pildymas yra labai pavojingas dalykas. Tokiu būdu jūs galite netyčia atskleisti savo asmeninę informaciją, kuri vėliau gali būti panaudota hakerių įvairiems nusikaltimams. Be to, ScorecardResearch gali pradėti rodyti erzinančias reklamas bei lėtinti naršyklės darbą. Jei jūs pastebėjote nuolatinius peradresavimus į ScorecardResearch.com, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinkite iš sistemos užkrėstus failus.

Kaip ScorecardResearch.com gali patekti į mano kompiuterį?

Tokius peradresavimus sukeliantys virusai paprastai plinta nemokamų programų pagalba, kurios yra pripildytos įvairių ‘nemokamų priedų’ siekiant uždirbti iš jų platinimo kiek nors pinigų. Jei norite išvengti tokių nemokamų priedų, jūs paprasčiausiai turite atidžiau stebėti nemokamų programų įrašymo procesą ir pašalinti tą varnelę, kuri sutinka su ScorecardResearch.com atsisiuntimu. Jeigu ši programa atsirado jūsų kompiuteryje, ji iškarto pakeis dalį naršyklės nustatymų, kurių pasekoje naršyklė pradės pasikartojančius peradresavimus į nežinomas svetaines. Rekomenduojame vengti ScorecardResearch.com, nes tai yra nesąžininga svetainė. Jeigu pastebėjote naršyklės peradresavimus į ją,  patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa.

Kaip aš galiu pašalinti ScorecardResearch.com iš kompiuterio?

Norėdami atsikratyti ScorecardResearch.com, patikrinkite kompiuterį su viena iš šių programų: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage. Be to, taip pat perskaitykite šį straipsnį ir patikrinkite visus jame nurodytus punktus: Google redirect šalinimas.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ScorecardResearch.com šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
ScorecardResearch.com pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-scorecardresearch-com.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis