Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

SaveFrom.net helper šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Adware

Kodėl SaveFrom.net tinklalapis laikomas nepatikimu?

SaveFrom.net helper

SaveFrom.net virusas gali apgauti tuos kompiuterių naudotojus, kurie mėgsta parsisiųsti įvairius video įrašus iš interneto. Po šio viruso pavadinimu slepiasi nepatikima programa, kuri žada padėti parsiųsti norimus vaizdo įrašus. Tačiau itin daug kompiuterių nautojų piktinasi, kad programa neatlieka savo pagrindinės funkcijos.

Maža to SaveFrom.net tinklalapyje reklamuojamos dar dvi potentiacialiai pavojingos programos (angl. potentially unwanted program) – Video Download Pro ir Savefrom.net helper. Pastaroji programa, įsibrovusi į kompiuterį, gali pakeisti daugelio interneto naršyklių, tarp kurių Google Chrome, Yandex.Browser, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Chromium ir netgi Firefox Mobile, nustatymus.

Pavyzdžiui, Chrome interneto naršyklėje, Google Chrome, Yandex.Browser, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Chromium, and netgi Firefox Mobile, nustatymus. Pavyzdžiui, Chrome interneto naršyklėje SaveFrom.net adware programa įdiegia du plėtinius – Chameleon ir SaveFrom.net helper. Šios aplikacijos taip pat gali sukelti daug nemalonumų naršant internete, todėl geriausia laikytis nuo programos atokiau.

SaveFrom.net programa savo kūrėjams generuoja pajamas iš reklamos. PPC (angl. pay-per-click) reklamos strategija leidžia gauti pajamas, kai vartotojai paspaudžia tam tikras reklamas. Kūrėjai taip pat deda pastangas šiam tikslui pasiekti ir sudominti vartotojus reklaminiu turiniu.

Programa gali rinkti informaciją apie vartotojus, pavyzdžiui IP adresą, techninę informaciją apie kompiuterį, naršymo istoriją bei įpročius ir t.t. Surinkti duomenys yra analizuojami ir panaudojami reklamų kūrimui. SaveFrom.net reklamos gali vartotojams pasiūlyti pačių įvariausių nuolaidų ar akcijų, kurios būtų vertingos apsiperkant internetu. Be to, jos taip pat gali reklamuoti kitą programinę įrangą ar įvairias paslaugas.

Pagrindinė problema yra ta, kad šios reklamos gali būti apgaulingos. Tad paspaudę vieną tokių reklamų galite atsidurti nepatikimame tinklalapyje, kuriame jūsų tyko kibernetiniai sukčiai. Norėdami išvengti visų nemalonumų, turite kuo greičiau pašalinti SaveFrom.net iš kompiuterio. Šią užduotį palengvins antivirusinė programa ReimageIntego.

SaveFrom.net helperSaveFrom.net helper

Kaip ši programa gali patekti į kompiuterį?

SaveFrom.net, lygiai kaip ir KeepVid.com yra adware tipo, arba reklaminė programa, kuri plinta kaip naršyklės įskiepis. Šios potencialiai pavojingos programos gali įsibrauti į kompiuterius be vartotojo žinios.

Dažniausiai tai nutinka tuomet, kai naujų programų įdiegimui naudojami netinkami nustatymai. Įdiegdami iš interneto parsiųstas programas, visuomet rizikuojate įdiegti programinės įrangos paketą, kuriuose platinamos potencialiai pavojingos programos.

Norėdami jų išvengti, programų įdiegimui nesirinkite standartinių ar rekomenduojamų (angl. standard, basic) nustatymų. Pasirinkdami juos jūs duodate netiesioginį sutikimą įdiegti visas potencialiai pavojingas programas, naršyklės užgrobėjus, plėtinius ar įskiepius.

Norėdami atsisakyti šių nepageidaujamų aplikacijų įdiegimo, visuomet turite rinktis išplėstinius (angl. advanced, custom) nustatymus. Šie nustatymai leidžia “išpakuoti” programinės įrangos paketą ir užkirsti kelią papildomų programų įdiegimui.

Kaip panaikinti SaveFrom.net virusą?

SaveFrom.net virusas, kaip ir daugelis kitų potencialiai pavojingų programų gali būti pašalintas dviem būdais. Atsižvelgdami į savo gebėjimus ir lūkesčius, pasirinkite rankinį arba automatinį viruso panaikinimo būdą. Pirmasis būdas reikalauja atidumo ir laiko, kadangi turėsite savarankiškai ištyrinėti kompiuteryje įdiegtas programas. Straipsnio pabaigoje rasite iliustruotas instrukcijas, kurios padės surasti ir atsikratyti visais viruso komponentais.

Nepamirškite, kad ši programa galėjo naršyklėse įdiegti partnerių aplikacių ar plėtinių, kuriuos taip pat turite panaikinti. Jeigu pašalinti SaveFrom.net virusą šiuo metodu jums atrodo pernelyg sudėtinga arba tiesiog norite lengvesnės alternatyvos, rinkitės antrąjį būdą.

Viruso ištrynimui taip pat galite naudoti antivirusinę programą ir ja nuskenuoti kompiuterio sistemą. Įdiegdami pasirinktą programą nepamirškite pasirinkti tinkamų įdiegimo nustatymų! Automatinis SaveFrom.net pašalinimas taip pat turi būti atlikas su atnaujintu įrankiu, kadangi neatnaujintos antivirusinės programos gali neidentifikuoti visų kenkėjiškų elementų.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis SaveFrom.net helper pašalinimas:

Ištrinkite SaveFrom.net helper iš Windows sistemų

“Control Panel“ lange pasirinkite „Add/Remove programs“. Programų sąraše ieškokite tokių programų, kaip KeepVid, Chameleon, Savefrom.net helper, Savefrom ir pan. Pašalinkite jas be jokių dvejonių. 

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite SaveFrom.net helper ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite SaveFrom.net helper ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite SaveFrom.net helper iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite SaveFrom.net helper bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite SaveFrom.net helper iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite SaveFrom.net helper ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte SaveFrom.net helper šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite SaveFrom.net helper iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti SaveFrom.net helper iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite SaveFrom.net helper iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite Savefrom.net naršyklės įskiepį. Taip pat išdiekite visus kitus plėtinius, kurių neįdiegėte į Firefox naršyklę.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite SaveFrom.net helper ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite SaveFrom.net helper šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite SaveFrom.net helper iš Google Chrome

Iš Google Chrome plėtinių sąrašo pašalinkite Chameleon ir Savefrom.net helper. Taip pat išdiekite kitus įtartinus ar nežinomus plėtinius.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite SaveFrom.net helper ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite SaveFrom.net helper pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite SaveFrom.net helper iš Safari

Iš Safari naršyklės ištrinkite Savefrom.net helper ir Chameleon plėtinius. Jeigu plėtinių sąraše randate ir kitų nežinomų įskiepių, išinstaliuokite juos taip pat.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite SaveFrom.net helper bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite SaveFrom.net helper pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SaveFrom.net helper registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-savefrom-net-helper.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie SaveFrom.net helper