Kas yra rundll32.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

rundll32.exe

Rundll32.exe yra teisėtas procesas, kuris priklauso Microsoft Windows operacinei sistemai. Šis failas yra atsakingas už .dll failų įdiegimą, paleidimą ir išsaugojimą kompiuterio atmintyje. Rundll32.exe galima surasti visose Windows Operacinėse sistemose. Jeigu pastebėjote šį procesą, nepatariame jo pašalinti, nes jis yra svarbus tinkamo kompiuterio darbo palaikymui.

DĖMESIO!

Daugelis pavojingų programų, kurios priklauso ‘rogue anti-spyware’, ‘adware’, ‘keylogger’, ‘trojan’ ir panašioms kategorijoms, naudoja rundll32.exe proceso vardą bandydamos pasislėpti nuo antivirusinių programų. Atkreipkite dėmesį, kad TEISĖTAS rundll32.exe failas paprastai yra C:\Windows\System32 aplanke. Jei jūsų pastebėto failo vieta yra skirtinga, mes labai rekomenduojame jums patikrinti sistemą su patikima antivirusine programa. Pavojingas rundll32.exe failas gali būti susiję su StartPage, ZenDown, Rebohon ir Wowcraft trojanais. Be to, jis taip pat gali būti panaudotas padėti hakeriams prisijungti prie sistemos nuotoliniu būdu ir įrašyti į ją kitus iš anksto numatytus virusus.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-rundll32-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink