Kas yra rundll32.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Rundll32.exe – teisėtas procesas, naudojamas .dll failų išsaugojimui kompiuterio atmintyje

Rundll32.exe yra legalus procesas, priklausantis Microsoft operacinei sistemai. Šis failas yra atsakingas už .dll failų įdiegimą, paleidimą ir išsaugojimą kompiuterio atmintyje. Vis dėlto, anot daugelio kompiuterių vartotojų, Rundll32.exe yra kompiuterinis virusas. Kol vieni vartotojai, naršydami internete, susidūrė su žinute, skelbiančia tekstą: „Error code: rundll32.exe“, kiti, atsidarę Task Manager savo kompiuteryje, atrado kelis identiškus Rundll32.exe procesus ir pastebėjo išaugusią procesoriaus veiklą. Šie ir panašūs ženklai sako viena – jūsų kompiuteris yra užkrėstas potencialiai nepageidaujama programa, tokia kaip adware tipo programos, Trojanai, sekimo programos, ir t.t.

Pavadinimas Rundll32.exe
Kūrėjas Microsoft
Galima rasti Task Manager
Susijęs su explorer.exe
Pavojus Šis procesas pavojaus kompiuterio sistemai nesukelia, jeigu nėra kaip nors susijęs su potencialiai nepageidaujamomis programomis
Patikra Norėdami įsitikinti, ar šis failus yra saugus, įsirašykite antivirusinę programą FortectIntego ir jį perskenuokite

Originali Rundll32.exe failo versija į kompiuterį yra įrašoma kartu su visomis Windows operacinės sistemos versijomis. Šis procesas padeda įrašyti ir išsaugoti kompiuterio atmintyje DLL failus. Kad jūsų kompiuterio sistema galėtų funkcionuoti tinkamai, šio proceso jūs neturėtumėte pašalinti.

Vis dėlto, jeigu pastebėjote įvairius nepažįstamus Rundll32.exe procesus Windows užduočių tvarkyklėje ar, naršydami internete, susidūrėte su „Error code: Rundll32.exe“ žinute, mes rekomenduojame patikrinti kompiuterį su FortectIntego ar kita profesionalia antivirusine programa. Taip yra dėlto, nes yra nemaža galimybė, kad atsitiktiniu būdu įsirašėte šio failo priedus.

Rundll32.exe virusas gali atsirasti kompiuteryje dėl naršyklės plėtinio, kuris buvo įdiegtas adware-tipo programos dėka. Ši veikla gali sukelti įvairias pasėkmes:

  • Didelis kiekis įkyrių reklamų dažnai pasirodo kompiuterio ekrane;
  • Naršyklių veikla sulėtėja;
  • Jūs esate nukreipiami į įvairius neaiškius/nežinomus tinklalapius;
  • Sistemos trigdžiai.

SVARBU: adware tipo infekcija nėra blogiausias scenarijus. Daugelis pavojingų programų, kurios priklauso rogue anti-spyware, adware, keylogger, trojan ir panašioms kategorijoms, naudoja rundll32.exe proceso vardą bandydamos pasislėpti nuo antivirusinių programų. Taip pat, internetiniai nusikaltėliai slepia kriptovaliutos kasimo programas po legaliais Windows operacinės sistemos failais.

Atkreipkite dėmesį, kad TEISĖTAS rundll32.exe failas paprastai yra C:\Windows\System32 aplanke. Jei jūsų pastebėto failo vieta yra skirtinga, mes labai rekomenduojame patikrinti sistemą su patikima antivirusine programa. Šiam procesui atlikti, naudokite patikimą antivirusinę priemonę, kitaip šis failas gali būti panaudotas kaip pagalbinė priemonė, leidžianti hakeriams prisijungti prie sistemos nuotoliniu būdu ir įrašyti į ją kitus, iš anksto numatytus, virusus.

Pagrindiniai, virusų platinimo, metodai

Didžioji dalis legalių Windows operacinės sistemos failų negali būti įrašyti kaip pavieniai. Vis dėlto, jeigu atsiranda gedimas, šitokie sistemos priedai yra lengvai pataisomi įrašant vėliausius atnaujinimus, arba naudojat profesionalią antivirusinę programą, tokią kaip Reimage.

Vis dėlto, sistemų failais apsimetantys virusai, gali patekti į kompiuterį įvairiais būdais. Pagrindinis metodas – plitimas per kitas nemokamas programas. Šios aplikacijos yra parsisiunčiamos kartu su įvairiais naršyklių plėtiniais, įrankių juostomis, ir kitais priedais. Jeigu vartotojas pasirenka Quick įrašymo metodą, jis arba ji sutinka su programos ir visų jos priedų įrašymu. Norėdami išvengti potencialiai nepageidaujamų programų įrašymo į kompiuterio sistemą, jūs turite pasirinkti Advanced skiltį ir atžymėti visus nepageidaujamus atsisiuntimus.

Rimtesnės kompiuteri infekcijos plinta per el pašto žinutes esančias šlamšto skiltyjė, užkrėstus linkus, netikrus puslapius, ar nelegalias programas. Norėdami apsaugoti savo sistemą kaip įmanoma efektyviau, įsirašykite antivirusinę programą, ir reguliariai tikrinkite jos veiklą.

Rundll32.exe pašalinimo pavyzdys

Originalioji failo versija neturėtų būti pašalinta ar kaip nors kitaip paveikta. Rundll32.exe pašalinimas gali sukelti sunkius sistemos trigdžius. Vis dėlto, jeigu įtariate, kad šis failas yra kaip nors paveiktas, jūs turitė perskenuoti sistema su antivirusine. Nėra jokio metodo, leidžiančio pašalinti Rundll32.exe rankiniu būdu.

Pirmas ženklas, kad Rundll32.exe failas yra paveiktas, tai padidėjusi centrinio procesoriaus veikla. Be to, procesai, kurie yra sukelti kenkėjiškos programos, ir tariamai priklauso šiam failui, yra randami Task Manager skiltyje bei neturi pašalinimo parinkties. Galiausiai, sistemos sulėtėjimai ir panašūs veiksniai yra kompiuterinio viruso simptomai.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink