Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Rts.dsrlte.com viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Žmonės jau kurį laiką teiraujasi apie naršyklės peradresavimus į Rts.dsrlte.com svetainę. Dauguma jų teigia, kad su šia problema jiems tenka susidurti vos tik įsirašius AppStein programą, tačiau yra ir tokių kompiuterių vartotojų, kurie pradeda pastebėti nukreipimus dar prieš ją įsirašant. Tokiu atveju turėtumėte prisiminti, kokias reklamas spaudėte prieš atsirandant šioms problemoms. Jeigu jau ėmėtės veiksmų, kurie turėtų padėti sustabdyti nukreipimus į Rts.dsrlte.com svetainę, turbūt pastebėjote, kad tai nėra lengva užduotis. Taigi, norint sužinoti šio viruso atsiradimo priežastį ir išsiaiškinti, kaip galima jį pašalinti, siūlome perskaityti žemiau esančią informaciją.

Taigi, kaip Rts.dsrlte.com ir AppStein programa yra susiję?

Rts.dsrlte.com yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri taip pat priskiriama 'browser hijacker' kategorijai. Dažniausiai šis naršyklės priedas plinta per programinės įrangos paketus kartu su AppStein programa, o vienas iš pagrindinių jos tikslų – užgrobti visas kompiuteruyje esančias naršykles, įskaitant Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ir Internet Explorer. Deja, bet naršyklės užgrobimas nėra pati didžiausia problema, kurią Rts.dsrlte.com virusas gali sukelti. Vos tik jis pakeičia numatytąjį pradinį puslapį, paiškos sistemą ir kitus naršyklės nustatymus, jis gali pradėti peradresuoti naršyklę į Yoahho.com ir kitas įtartinas svetaines. Tiesą sakant, nukreipimus ji inicijuoja gana lengvai, kadangi ji gali rodyti pakeistus paieškos rezultatus, pilnus reklamjuosčių, nuorodų į rėmėjų svetaines ir kito panašaus turinio. Taigi, nepaisant to kokie nepavojingi Rts.dsrlte.com peradresavimai jums gali atrodyti, nepamirškite, kad jie gali nukreipti jus į nesaugias svetaines, o tai gali privesti prie kitos potencialiai nepageidaujamos programos įsirašymo.

Klausiate kodėl šios programos kūrėjams taip svarbu inicijuoti minėtą veiklą? Visų pirma, jie siekia užsidirbti pinigų už kiekvieną paspaudimą ant reklamų ir nukreipimą į rėmėjų svetaines. Jie taip pat gali bandyti platintini trečiųjų šalių programas. Be to, Rts.dsrlte.com gali būti naudojamas kaip informacijos, susijusios su žmonių našrymo įpročiais, surinkimo priemonė. Kaip mums pavyko išsiaiskinti, ši svetainė gali tikrinti, kokias svetaines vartotojai dažniausiai lanko, kokią informaciją į jas įveda, kompiuterio IP adresą, elektroninio pašto adresą, kompiuterio buvimo vietą ir t.t. Patartina būti atsargiems, nes vos tik tokia infomacija patenka į trečiųjų šalių rankas, galite gauti daug šlamšto į savo elektroninio pašto dėžutę. Taigi, jeigu pastebėjote, kad jūsų naršyklė peradresuojama į Rts.dsrlte.com svetainę, kad ji veikia kur kas lėčiau ar rodo erzinačias reklamas, patartina patikrinti kompiuterį su ReimageIntego ir su jos pagalba sutvarkyti savo kompiuterį.

Rts.dsrlte.com virus

Kaip potencialiai nepageidaujamos programos patenka į kompiuterius?

Kaip jau minėjome, Rts.dsrlte.com virusas yra tiesiogiai susijęs su AppStein naršyklės priedu. Ši programa gali būti naudojama tam, kad trukdytų šio naršyklės priedo pašalinimui. Taigi, būkite labai atsargūs jeigu šios dvi programos yra jūsų kompiuteryje, nes jų dėka galite prarasti daug svarbios informacijos arba įrašyti kitą potencialiai nepageidaujamą programą.

Dažniausiai Rts.dsrlte.com įsirašo į kompiuterių sistemą nepastebėtas ir neatsiklausęs leidimo. Būtina paminėti, kad ši programa nėra virusas, o tai reiškia, kad ji negali patekti į kompiuterį be kompiuterio vartotojo leidimo. Dažniausiai ji patenka į kompiuterius kartu su kitomis nemokamomis programomis, todėl jeigu jūsų naršyklė yra nuolat nukreipiama į Rts.dsrlte.com svetainę bei pastebėjote AppStein valdyklę kiekvienoje naršyklėje, tuomet nėra jokios abejonės, kad neseniai įsirašėte nemokamą programą ir nesąmoningai sutikote įsirašyti visus papildomus jos priedus. Deja, bet tokie priedai dažniausiai atskleidžiami netiesiogiai, todėl norint jų atsisakyti, reikėtų pasirinkti Advanced arba Custom įrašymo būdą bei labai atidžiai sekti visą įrašymo procesą. Tokiu būdu, turėtumėte aptikti visus papildomus komponentus.

Rts.dsrlte.com viruso pašalinimas:

Yra keletas būdų, padėsiančių pašalinti Rts.dsrlte.com virusą iš kompiuterio. Pasak 2spyware saugumo ekspertų, tai padaryti jūs galite tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Vis dėlto, jums gali nepavykti pašalinti šios programos rankiniu būdu, kadangi AppStein bei Search protect programos gali neleisti jums to padaryti. Dėl šios priežasties, rekomenduojame jums patikrinti kompiuterį su antivirusine programa ir visam laikui pašalinti šią nepageidaujamą programą. Jeigu jaučiatės apie kompiuterius žinantis pakankamai ir tikite, kad pajėgsite šią programą pašalinti patys, žemiau pateiksime veiksmus, kuriuos jums reikėtų atlikti.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Rts.dsrlte.com virusas ekrano nuotrauka
Rts.dsrlte.com virusas ekrano nuotraukaRts.dsrlte.com virusas ekrano nuotrauka
Rts.dsrlte.com virusas ekrano nuotrauka

Rankinis Rts.dsrlte.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Rts.dsrlte.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Rts.dsrlte.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Rts.dsrlte.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Rts.dsrlte.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Rts.dsrlte.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Rts.dsrlte.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Rts.dsrlte.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Rts.dsrlte.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Rts.dsrlte.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Rts.dsrlte.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Rts.dsrlte.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Rts.dsrlte.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Rts.dsrlte.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Rts.dsrlte.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Rts.dsrlte.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Rts.dsrlte.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Rts.dsrlte.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-rts-dsrlte-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Rts.dsrlte.com virus