Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

RoccketSale reklamų šalinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

What is RoccketSale?

RoccketSale (dar žinoma kaip RocketSale, RocketSaler) yra ‘adware’ tipo programa, kuri taip pat priklauso potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai. Tai dar viena nepatikima aplikacija, naudojama kaip terpė trečiųjų šalių reklamoms rodyti. Buvo pastebėta, kad dauguma šios programos vartotojų laiko ją pavojingu kompiuteriniu virusu ir, tiesą sakant, mūsų tai visai nestebina. Nors ji ir nėra pavojinga, dažniausiai ji patenka į kompiuterius nepastebėta ir pradeda inicijuoti tikrą sumaištį naršyklėse (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer). Sakydami „sumaištį“ mes turime galvoje, kad ši programa gali sulėtinti kompiuterio sistemą, sukelti nesustabdomą reklamų srautą, peradresuoti naršyklę į įtartinas trečiųjų šalių svetaines ir t.t. Taigi, nenuostabu, kad RoccketSale dažniausiai laikoma virusu.

Kaip ir minėjome, RoccketSale bendradarbiauja su trečiosiomis šalimis, kurios remia šios programos kūrėjus už tai, kad šie leidžia rodyti reklamas. Internetinė rinkodara būtų neįsivaizduojama be reklamų, todėl toks bendradarbiavimas suprantamas. Problema yra ta, kad RoccketSale rėmėjų pranešimai nėra tikrinami, todėl visokiausi internetiniai sukčiai gali panaudoti tokius pranešimus virusams ir potencialiai nepageidaujamoms programoms platinti. Taigi, jeigu jau gavote iššokančių langų, reklamjuosčių, tekstinių nuorodų ir kitų formų pranešimus, rekomenduojame juos ignoruoti jeigu norite išvengti RoccketSale naršyklės peradresavimų į nesaugias svetaines. Be to, pasisaugokite slapukų, kuriuos gali naudoti ši programa. Viena iš jos užduočių yra surinkti kuo daugiau informacijos apie kompiuterio vartotoją, todėl ji aktyvuoja sekimui skirtą įrangą ir gali pradėti rinkti jūsų paieškos užklausas, lankomiausias svetaines, į jas suvestus duomenis, paspaudimus, IP adresą, kompiuterio buvimo vietą, elektroninio pašto adresą ir panašią informaciją. Nesijaudinkite, vargu ar ji gali pasiekti slaptą informaciją ir nelabai tikėtina, kad jūsų naršymo duomenis ji panaudos itin blogiems tikslams. Vis dėlto, vos tik tokia su naršymu susijusi informacija yra surenkama, jūs galite pradėti gauti labai patrauklias RoccketSale reklamas (‘Ads by RoccketSale’ arba ‘ RoccketSale Ads’) arba dar blogiau, jusų elektroninis paštas gali būti užtvindytas šlamštu. Taigi, būkite atsargūs ir pabandykite to išvengti iš anksto, o tam jums tereikia pašalinti šią programėlę iš savo kompiuterio naudojant patikimą antivirusinę programą, pvz.: Reimage.

Kaip RoccketSale gali patekti į mano kompiuterį?

Mūsų komanda yra susirūpinusi ne tik dėl to, kad RoccketSale virusas gal inicijuoti potencialiai pavojingus naršyklės peradresavimus ar pranešimus. Mes taip pat susirūpinę dėl to, kad ši programa plinta kartu su nemokamomis programomis ir dažnai priverčia žmones ją įsirašyti to net nesuvokiant. Laimei, to galima išvengti. Siekiant patikrinti nemokamą programą, kurią ketinate įsirašyti, pasirinkite Advanced/Custom įrašymo parinktį ir atidžiai patikrinkite ar ji platina kitus papildomus komponentus ar ne. Jeigu pastebėsite įtartiną laukelį, kurio apačioje teigiama, kad sutinkate įsirašyti RoccketSale ar kitą nežinomą programą, nepamirškite nužymėti varnelės.

Kaip pašalinti RoccketSale virusą?

RoccketSale įrašo naršyklės priedą ir slapukus į kiekvieną naršyklę ir galui sukelti įvairiausių nepatogumų naršant. Norint visiškai šią programą pašalinti, rekomenduotina naudoti patikimą antivirusinę programą. Nepaisant to, ją taip pat galima ištrinti rankiniu būdu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama skenavimo funkcija padės aptikti pažeistus bei sugadintus failus. Jeigu norite juos sutaisyti, Jums reikės nuspirkti pilną Reimage programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
RoccketSale reklamos ekrano nuotrauka
RoccketSale reklamos ekrano nuotraukaRoccketSale reklamos ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ads-by-roccketsale.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Ads by RoccketSale