Reveton Trojan šalinimas

Reveton Trojan pašalinimas

Kas yra Reveton Trojan?

Reveton Trojos arklys (taip pat galite stikti jį pavadintą Trojan:Win32/Reveton.A) yra kenksminga programa, ransomware, kuri pasireikškia savo aukos kompiuteryje per atrodo teisėtą perspėjimą iš FTB, Kanados saugumo žvalgybos tarnyba (BSR) ar kita institucijų. Be to, šios kenkėjiškos programos linkę „užrakinti“ savo infekuotus kompiuterius ir pradėti reikalauti pinigų už atkurti prieigą. Siekdama apgauti savo vartotojus, tokia programa teigia: „Jūsų Kompiuteris yra užblokuotas, dėl vienos iš toliau nurodytų priežasčių“ ir teigia, kad jūs skleidėte ar žiūrėjote autorių teisių saugomą turinį arba darėte kitus dalykus, kurie yra neteisėti. Jokiomis aplinkybėmis mes nerekomenduojame jums mokėti „baudos“, kuri yra priežastis tokių agresyvių infekcijų kaip Reveton Trojos arklys išleidimo. Vietoj to, kad dalintumėte savo pinigus sukčiams, jūs privalote pašalinti Trojan:Win32/Reveton.A be jokio uždelsimo.

KOKIE YRA REVETON TROJOS ARKLIO INFEKCIJOS POŽYMIAI?

Dauguma atvejų, Reveton Trojan plinta iš pažiūros nekenksmingų programų pagalba. Tokios programos gali būti įvairus nemokami atnaujinimai, kodekai ar kiti failai kurie, iš pažiūros, atrodo saugūs. Šiuo metu yra nustatyta, kad šis virusas užgrobia naršyklę ir vykdo savo kenkėjiškus procesus, todėl aukos susiduria su nuolatiniais peradresavimais ir sistemos sulėtėjimu. Be to, Trojos arkliai reiškia didelį pavojų vartotojo asmens duomenims, kurie yra saugomi kompiuteryje, taigi būkite budrūs, jog Reveton pagalba internetiniai nusiklatėliai gali taip pat gauti prieigą prie kompiuterio ir stebėti jūsų veiklą internete ar pavogti asmeninę informaciją.

KAIP PAŠALINTI REVETON TROJOS ARKLĮ?

Siekiant pašalinti Reveton Trojos arklį, jūs privalote paleisti pilną sistemos skenavimą su anti-malware programa, tokia kaip FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei negalite to padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

1. Paimkite kitą kompiuterį ir naudokite jį atsisiųsti FortectIntego arba kitą anti-malware programą

2. Atnaujinkite programą ir įkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.

3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu su komandinės eilutės ir įdėkite USB diską į jį.

4. Perkraukite kompiuterį užkrėstą Reveton Trojos arkliu dar kartą ir paleiskite pilną sistemos skenavimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis