Sudėtingumo skalė:  
  (36/100)

Reveton Trojan. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Reveton Trojos arklys (taip pat galite stikti jį pavadintą Trojan:Win32/Reveton.A) yra kenksminga programa, ransomware, kuri pasireikškia savo aukos kompiuteryje per atrodo teisėtą perspėjimą iš FTB, Kanados saugumo žvalgybos tarnyba (BSR) ar kita institucijų. Be to, šios kenkėjiškos programos linkę „užrakinti“ savo infekuotus kompiuterius ir pradėti reikalauti pinigų už atkurti prieigą. Siekdama apgauti savo vartotojus, tokia programa teigia: „Jūsų Kompiuteris yra užblokuotas, dėl vienos iš toliau nurodytų priežasčių“ ir teigia, kad jūs skleidėte ar žiūrėjote autorių teisių saugomą turinį arba darėte kitus dalykus, kurie yra neteisėti. Jokiomis aplinkybėmis mes nerekomenduojame jums mokėti „baudos“, kuri yra priežastis tokių agresyvių infekcijų kaip Reveton Trojos arklys išleidimo. Vietoj to, kad dalintumėte savo pinigus sukčiams, jūs privalote pašalinti Trojan:Win32/Reveton.A be jokio uždelsimo.

KOKIE YRA REVETON TROJOS ARKLIO INFEKCIJOS POŽYMIAI?

Dauguma atvejų, Reveton Trojan plinta iš pažiūros nekenksmingų programų pagalba. Tokios programos gali būti įvairus nemokami atnaujinimai, kodekai ar kiti failai kurie, iš pažiūros, atrodo saugūs. Šiuo metu yra nustatyta, kad šis virusas užgrobia naršyklę ir vykdo savo kenkėjiškus procesus, todėl aukos susiduria su nuolatiniais peradresavimais ir sistemos sulėtėjimu. Be to, Trojos arkliai reiškia didelį pavojų vartotojo asmens duomenims, kurie yra saugomi kompiuteryje, taigi būkite budrūs, jog Reveton pagalba internetiniai nusiklatėliai gali taip pat gauti prieigą prie kompiuterio ir stebėti jūsų veiklą internete ar pavogti asmeninę informaciją.

KAIP PAŠALINTI REVETON TROJOS ARKLĮ?

Siekiant pašalinti Reveton Trojos arklį, jūs privalote paleisti pilną sistemos skenavimą su anti-malware programa, tokia kaip Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Jei negalite to padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

1. Paimkite kitą kompiuterį ir naudokite jį atsisiųsti Reimage arba kitą anti-malware programą

2. Atnaujinkite programą ir įkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.

3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu su komandinės eilutės ir įdėkite USB diską į jį.

4. Perkraukite kompiuterį užkrėstą Reveton Trojos arkliu dar kartą ir paleiskite pilną sistemos skenavimą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Reveton Trojan šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reveton Trojan pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-reveton-trojan.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis