Sudėtingumo skalė:  
  (36/100)

Reveton Trojan šalinimas

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Reveton Trojos arklys (taip pat galite stikti jį pavadintą Trojan:Win32/Reveton.A) yra kenksminga programa, ransomware, kuri pasireikškia savo aukos kompiuteryje per atrodo teisėtą perspėjimą iš FTB, Kanados saugumo žvalgybos tarnyba (BSR) ar kita institucijų. Be to, šios kenkėjiškos programos linkę „užrakinti“ savo infekuotus kompiuterius ir pradėti reikalauti pinigų už atkurti prieigą. Siekdama apgauti savo vartotojus, tokia programa teigia: „Jūsų Kompiuteris yra užblokuotas, dėl vienos iš toliau nurodytų priežasčių“ ir teigia, kad jūs skleidėte ar žiūrėjote autorių teisių saugomą turinį arba darėte kitus dalykus, kurie yra neteisėti. Jokiomis aplinkybėmis mes nerekomenduojame jums mokėti „baudos“, kuri yra priežastis tokių agresyvių infekcijų kaip Reveton Trojos arklys išleidimo. Vietoj to, kad dalintumėte savo pinigus sukčiams, jūs privalote pašalinti Trojan:Win32/Reveton.A be jokio uždelsimo.

KOKIE YRA REVETON TROJOS ARKLIO INFEKCIJOS POŽYMIAI?

Dauguma atvejų, Reveton Trojan plinta iš pažiūros nekenksmingų programų pagalba. Tokios programos gali būti įvairus nemokami atnaujinimai, kodekai ar kiti failai kurie, iš pažiūros, atrodo saugūs. Šiuo metu yra nustatyta, kad šis virusas užgrobia naršyklę ir vykdo savo kenkėjiškus procesus, todėl aukos susiduria su nuolatiniais peradresavimais ir sistemos sulėtėjimu. Be to, Trojos arkliai reiškia didelį pavojų vartotojo asmens duomenims, kurie yra saugomi kompiuteryje, taigi būkite budrūs, jog Reveton pagalba internetiniai nusiklatėliai gali taip pat gauti prieigą prie kompiuterio ir stebėti jūsų veiklą internete ar pavogti asmeninę informaciją.

KAIP PAŠALINTI REVETON TROJOS ARKLĮ?

Siekiant pašalinti Reveton Trojos arklį, jūs privalote paleisti pilną sistemos skenavimą su anti-malware programa, tokia kaip Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei negalite to padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

1. Paimkite kitą kompiuterį ir naudokite jį atsisiųsti Reimage Reimage Cleaner Intego arba kitą anti-malware programą

2. Atnaujinkite programą ir įkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.

3. Tuo tarpu perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu su komandinės eilutės ir įdėkite USB diską į jį.

4. Perkraukite kompiuterį užkrėstą Reveton Trojos arkliu dar kartą ir paleiskite pilną sistemos skenavimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-reveton-trojan.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Reveton Trojan