Sudėtingumo skalė:  
  (7/100)

RevContent šalinimas (Sau 2021 atnaujinimas)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Adware

Ar vertėtų sunerimti pastebėjus RevContent reklamas?

RevContent

Net jei gan retai naršote internete, tikėtina, esate nors kartą susidūrę su RevContent reklaminiais skelbimais. Dažniausiai juose reklamuojamos įvairios lieknėjimo prekės, strategijos ar sveikatai naudingi patarimai. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šios reklamos – tai kenkmsingos reklaminės programos sugeneruoti pranešimai.

Nepaisant įvairių diskusijų apie šias reklamas bei jas generuojančią programą, RevContent nėra virusas ar žalinga programa. Tai – internetinės reklamos rinkos tinklo dalis. Tarp šios programos partnerių yra gerai žinomi internetiniai laikraščiai: „Forbes“, „Newseek“, „Reuters“ bei kt. Šiame straipsnyje sužinosite kaip atskirti, kada panašios programos gali būti žalingos jūsų kompiuteriui bei jo efektyvumui.

Net jei jūs lankote patikimose tinklalapiuose, nenustebkite, kad pastebėsite RevContent reklaminius pranešimus. Ši įmonė yra išplėtusi tinklą visame pasaulyje, tad nei lankysitės kinų ar kanadiečių svetainėje, taip pat galite šias reklamas pastebėti. Tačiau dažnai plataus masto įmones ir korporacijas gali būti sunku suvaldyti.

RevContent privatumo politikoje paminėta, kad įmonė taip pat reklamuoja trečiųjų šalių paslaugas bei produktus. Todėl priklausomai nuo jūsų geografinių koordinačių, jūsų naršyklėse gali atsirasti vis daugiau vienos rūšies ar vieno tinklalapio reklaminių pasiūlymų. Kadangi nėra aišku su kokomis trečiosiomis šalimis.

RevContent

RevContent autoriai bendradarbiauja, tikėtina, kad anksčiau minėtos kompanijos gali būti ne visai patikimos. Tokiu būdu padidėja rizika apsilankyti nepakankamai apsaugotoje nuo kompiuterinių virusų svetainėse.

Jei reklaminiai pranešimai trukdo tinkamai naršyti, rekomenduojame įsidiegti anti-šnipinėjimo programą, pavyzdžiui, ReimageIntego or Malwarebytes, bei pradėti pilną sistemos nuskaitymą. Atsargumo veiksmų turėtumėte imtis ypač tuo atveju, jei paspaudus ant reklaminių pranešimų esate perregistruojami į galimai užkrėstas svetaines.

Šios programos privatumo politikoje yra ir kitas gan diskutuotinas teiginys, kuris gali priversti sunerimti tam tikrus vartotojus. Jis teigia, kad jūsų naršymo techniniai duomenys (naršymo istorija, prisijungimo dažnis bei laikas, geografinė vieta, bei dažnai lankytini tinklalapiai) gali būti apdorojami tam, kad programos autoriai pateiktų jūsų poreikius labiau atitinkančius pasiūlymus.

Taip pat RevContent programa gali pasinaudoti trečiųjų šalių surinktą informacija apie jus bei ją panaudoti reklamos rinkos tikslais. Informacija yra renkama įvairių slapukų bei kitų internetinių sekimo failų bei programinių kodų pagalba. Surinkta informacija gali būti dalinamasi su partneriais bei rėmėjais. Toks informacijos rinkimas taip pat būdingas ir reklaminėms bei nepageidaujamoms programoms.

Apsilankę RevContent privatumo politikos tinklalapyje galite išjungti šios programos sekimo funkciją. Tačiau ši funkcija veikia tik tame įrenginyje. Tam, kad visiškai išjungtumėte RevContent reklamas, reikės šį veiksmą atlikti kiekviename įrenginyje.

RevContent reklaminiai pranešimai„RevContent“ reklaminiai pasiūlymai dažnai pasirodo įvairiose svetainėse.

Prevencijos būdai

Nors RevContent programa yra legali, jos rodomi pranešimai gali neretai erzinti. Be to, jei trečiosios šalys sukūrė šias reklamas, nerekomenduotina ant jų spausti. Jei pranešimai pasirodo kiekviename tinklalapyje, nesvarbu, ar tai būtų pramoginio ar naujienų pobūdžio svetainė, vertėtų patikrinti, ar jūsų įrenginys nėra apkrėstas reklaminėmis ar kitomis nereikalingomis programomis. 

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad vartotojai dažnai dėl neapdairumo įrašo panašias programas patys. Nesvarbu iš kurio šaltinio siunčiatės programą, svarbu atidžiai vykdyti įdiegimo procedūrą. Pasirinkite „Specialųjį“ (angl. „Custom“ arba „Advanced“) įrašymo būdą. Tokiu būdu pamatysite papildomai pridėtas programas.

Nužymėkite nereikalingas ir tęskite tolesnį pageidautinos programos įrašymo procesą. Taip pat peržvelkite ar sistemoje nėra įdiegtų kitų nepageidaujamų programų. Jei abejojate ar nenorite netyčia ištrinti reikalingą programą, pasinaudokite automatiniu programos šalinimo pasiūlymu.

RevContent reklaminiai pranešimai trečiųjų šalių tinklalapiuose.„RevContent“ reklaminiai pranešimai yra prsitatomi kaip „Populiariausi straipsniai“.

Kaip tinkamai ištrinti RevContent iš įrenginio?

Jei jūsų kompiuteris yra apkrėstas trečiųjų šalių reklaminėmis programomis, ar RevContent pranešimai blaško jūsų dėmesį naršant internete, nėra sudėtinga pašalinti jas ar išvalyti naršyklę nuo šios programos slapukų. Tai už jus gali padaryti anti-šnipinėjimo programa.

Taip pat žemiau pateiktos instrukcijos pravers valant naršyklę nuo sekimo programinių kodų. Mes taip pat rekomenduojame atkurti naršyklės nustatymus, kad jūs galėtumėte pilnai pašalinti RevContent. Ateityje, įrašinėdami programs, atidžiai vykdykite kiekvieną įrašymo vedlio žingsnį. Svarbu atkreipti dėmesį į priedus. Neretai jų pavidalu yra platinami sudėtingi duomenis užkoduojantys virusai.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Malwarebytes.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
RevContent ekrano nuotrauka
RevContent ekrano nuotrauka

Rankinis RevContent pašalinimas:

Ištrinkite RevContent iš Windows sistemų

Nevertėtų kreipti dėmesio į retsykiais naršymo metu pasirodančius RevContent reklaminius skelbimus. Tačiau jei jie pasirodo nuolat ir ženkliai blogina naršymo spartą bei kokybę, bvertėtų paisnaudoti kompiuterinės pasaugos programos palaugomis bei ištirti, ar įrenginyje nėra nepageidaujamų reklaminių programų ar virusų.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite RevContent ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite RevContent ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite RevContent iš Mac OS X sistemos

„Mac“ operacinės sistemos vartotojai taip pat turėtų išlikti budrūs, nes jų naršyklėse taip pat gali atsirasti nepagaidaujami reklaminiai pasiūlymai.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite RevContent bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite RevContent iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite RevContent ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte RevContent šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite RevContent iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti RevContent iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite RevContent iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite RevContent ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite RevContent šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite RevContent iš Google Chrome

Naršyklės nustatymų atkūrimas praverčia norint pašalinti visus nereikalingus naršyklės priedus bei įdiegtus sekimo failus. Šos instrukcijos taip pta pravers, net jei jau įvykdėte pilną sistemos nuskaitymą.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite RevContent ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite RevContent pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite RevContent iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite RevContent bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite RevContent pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti RevContent registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-revcontent.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie RevContent