RevContent šalinimas (Rgp 2018 atnaujinimas)

RevContent pašalinimas

Kas yra RevContent?

Ar vertėtų sunerimti pastebėjus RevContent reklamas?

RevContent

Net jei gan retai naršote internete, tikėtina, esate nors kartą susidūrę su RevContent reklaminiais skelbimais. Dažniausiai juose reklamuojamos įvairios lieknėjimo prekės, strategijos ar sveikatai naudingi patarimai. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šios reklamos – tai kenkmsingos reklaminės programos sugeneruoti pranešimai.

Nepaisant įvairių diskusijų apie šias reklamas bei jas generuojančią programą, RevContent nėra virusas ar žalinga programa. Tai – internetinės reklamos rinkos tinklo dalis. Tarp šios programos partnerių yra gerai žinomi internetiniai laikraščiai: „Forbes“, „Newseek“, „Reuters“ bei kt. Šiame straipsnyje sužinosite kaip atskirti, kada panašios programos gali būti žalingos jūsų kompiuteriui bei jo efektyvumui.

Net jei jūs lankote patikimose tinklalapiuose, nenustebkite, kad pastebėsite RevContent reklaminius pranešimus. Ši įmonė yra išplėtusi tinklą visame pasaulyje, tad nei lankysitės kinų ar kanadiečių svetainėje, taip pat galite šias reklamas pastebėti. Tačiau dažnai plataus masto įmones ir korporacijas gali būti sunku suvaldyti.

RevContent privatumo politikoje paminėta, kad įmonė taip pat reklamuoja trečiųjų šalių paslaugas bei produktus. Todėl priklausomai nuo jūsų geografinių koordinačių, jūsų naršyklėse gali atsirasti vis daugiau vienos rūšies ar vieno tinklalapio reklaminių pasiūlymų. Kadangi nėra aišku su kokomis trečiosiomis šalimis.

RevContent

RevContent autoriai bendradarbiauja, tikėtina, kad anksčiau minėtos kompanijos gali būti ne visai patikimos. Tokiu būdu padidėja rizika apsilankyti nepakankamai apsaugotoje nuo kompiuterinių virusų svetainėse.

Jei reklaminiai pranešimai trukdo tinkamai naršyti, rekomenduojame įsidiegti anti-šnipinėjimo programą, pavyzdžiui, FortectIntego or Malwarebytes, bei pradėti pilną sistemos nuskaitymą. Atsargumo veiksmų turėtumėte imtis ypač tuo atveju, jei paspaudus ant reklaminių pranešimų esate perregistruojami į galimai užkrėstas svetaines.

Šios programos privatumo politikoje yra ir kitas gan diskutuotinas teiginys, kuris gali priversti sunerimti tam tikrus vartotojus. Jis teigia, kad jūsų naršymo techniniai duomenys (naršymo istorija, prisijungimo dažnis bei laikas, geografinė vieta, bei dažnai lankytini tinklalapiai) gali būti apdorojami tam, kad programos autoriai pateiktų jūsų poreikius labiau atitinkančius pasiūlymus.

Taip pat RevContent programa gali pasinaudoti trečiųjų šalių surinktą informacija apie jus bei ją panaudoti reklamos rinkos tikslais. Informacija yra renkama įvairių slapukų bei kitų internetinių sekimo failų bei programinių kodų pagalba. Surinkta informacija gali būti dalinamasi su partneriais bei rėmėjais. Toks informacijos rinkimas taip pat būdingas ir reklaminėms bei nepageidaujamoms programoms.

Apsilankę RevContent privatumo politikos tinklalapyje galite išjungti šios programos sekimo funkciją. Tačiau ši funkcija veikia tik tame įrenginyje. Tam, kad visiškai išjungtumėte RevContent reklamas, reikės šį veiksmą atlikti kiekviename įrenginyje.

RevContent reklaminiai pranešimai„RevContent“ reklaminiai pasiūlymai dažnai pasirodo įvairiose svetainėse.

Prevencijos būdai

Nors RevContent programa yra legali, jos rodomi pranešimai gali neretai erzinti. Be to, jei trečiosios šalys sukūrė šias reklamas, nerekomenduotina ant jų spausti. Jei pranešimai pasirodo kiekviename tinklalapyje, nesvarbu, ar tai būtų pramoginio ar naujienų pobūdžio svetainė, vertėtų patikrinti, ar jūsų įrenginys nėra apkrėstas reklaminėmis ar kitomis nereikalingomis programomis.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad vartotojai dažnai dėl neapdairumo įrašo panašias programas patys. Nesvarbu iš kurio šaltinio siunčiatės programą, svarbu atidžiai vykdyti įdiegimo procedūrą. Pasirinkite „Specialųjį“ (angl. „Custom“ arba „Advanced“) įrašymo būdą. Tokiu būdu pamatysite papildomai pridėtas programas.

Nužymėkite nereikalingas ir tęskite tolesnį pageidautinos programos įrašymo procesą. Taip pat peržvelkite ar sistemoje nėra įdiegtų kitų nepageidaujamų programų. Jei abejojate ar nenorite netyčia ištrinti reikalingą programą, pasinaudokite automatiniu programos šalinimo pasiūlymu.

RevContent reklaminiai pranešimai trečiųjų šalių tinklalapiuose.„RevContent“ reklaminiai pranešimai yra prsitatomi kaip „Populiariausi straipsniai“.

Kaip tinkamai ištrinti RevContent iš įrenginio?

Jei jūsų kompiuteris yra apkrėstas trečiųjų šalių reklaminėmis programomis, ar RevContent pranešimai blaško jūsų dėmesį naršant internete, nėra sudėtinga pašalinti jas ar išvalyti naršyklę nuo šios programos slapukų. Tai už jus gali padaryti anti-šnipinėjimo programa.

Taip pat žemiau pateiktos instrukcijos pravers valant naršyklę nuo sekimo programinių kodų. Mes taip pat rekomenduojame atkurti naršyklės nustatymus, kad jūs galėtumėte pilnai pašalinti RevContent. Ateityje, įrašinėdami programs, atidžiai vykdykite kiekvieną įrašymo vedlio žingsnį. Svarbu atkreipti dėmesį į priedus. Neretai jų pavidalu yra platinami sudėtingi duomenis užkoduojantys virusai.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Malwarebytes.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis RevContent pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Nevertėtų kreipti dėmesio į retsykiais naršymo metu pasirodančius RevContent reklaminius skelbimus. Tačiau jei jie pasirodo nuolat ir ženkliai blogina naršymo spartą bei kokybę, bvertėtų paisnaudoti kompiuterinės pasaugos programos palaugomis bei ištirti, ar įrenginyje nėra nepageidaujamų reklaminių programų ar virusų.

Norėdami pašalinti RevContent iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su RevContent ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“ operacinės sistemos vartotojai taip pat turėtų išlikti budrūs, nes jų naršyklėse taip pat gali atsirasti nepagaidaujami reklaminiai pasiūlymai.

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su RevContent, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius RevContent vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti RevContent.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Naršyklės nustatymų atkūrimas praverčia norint pašalinti visus nereikalingus naršyklės priedus bei įdiegtus sekimo failus. Šos instrukcijos taip pta pravers, net jei jau įvykdėte pilną sistemos nuskaitymą.

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su RevContent, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti RevContent registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis