RegGenie šalinimas

RegGenie pašalinimas

Kas yra RegGenie?

RegGenie yra pavojinga programa, kuri dabar ypač aktyviai plinta internete. Jei ji sugeba užkrėsti kompiuterį, ji iškarto pradeda rodyti savo pranešimus apie įvairias su kompiuteriu susijusias problemas ir vėliau skatina žmonės nusipirkti licencijuotą jos versiją. Mūsų ekspertų nuomone, šie pranešimai vargu ar gali būti pavadinti „informatyviais“ ir „patikimais“. Dar daugiau, kai kurie iš jų netgi sako, kad ši programa aptinka tokias pačias problemas visuose kompiuteriuose, taigi ji meluoja. Pabandę RegGenie savo kompiuteriuose, mes atradome, kad ši programa dažniausiai aptinka nesvarbias registro klaidas, kurios vargu ar padėtų žmonėms pagreitinti jų kompiuterius. Taigi, jei pastebėjote Reggenie pranešimus savo kompiuteryje, turėtumėte pasistengti kuo greičiau pašalinti šią programą iš jo.

Kaip RegGenie gali atsirasti mano kompiuteryje?

RegGenie dažniausiai plinta kaip ir kitos nepageidaujamos programos. Jei norite išvengti tokių virusų, venkite nepatikimai atrodančių reklamų, nelegalių el. svetainių, spamo ir panašių dalykų. Paspaudus ant užkrėstos reklamos ar apsilankius užkrėstoje svetanėje, galite lengvai sutikti atsisiųsti RegGenie į savo kompiuterį. Kai tik ji patenka į sistemą, ji paprastai pakeičia jai reikalingus sistemos nustatymus ir pradeda rodyti savo perspėjimus. Jei pastebėjote RegGenie pranešimus apie šimtus skirtingų registro klaidų, rekomenduojame jums juos ignoruoti. Be to, nepamirškite pašalinti šios programos iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti RegGenie?

Jei norite pašalinti RegGenie iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite RegGenie ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Jei tai nepadeda atsikratyti šios programos ir jos perspėjimų, patikrinkite kompiuterį su viena iš šių programų: FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis