Sudėtingumo skalė:  
  (46/100)

RegGenie. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware
12

RegGenie yra pavojinga programa, kuri dabar ypač aktyviai plinta internete. Jei ji sugeba užkrėsti kompiuterį, ji iškarto pradeda rodyti savo pranešimus apie įvairias su kompiuteriu susijusias problemas ir vėliau skatina žmonės nusipirkti licencijuotą jos versiją. Mūsų ekspertų nuomone, šie pranešimai vargu ar gali būti pavadinti „informatyviais“ ir „patikimais“. Dar daugiau, kai kurie iš jų netgi sako, kad ši programa aptinka tokias pačias problemas visuose kompiuteriuose, taigi ji meluoja. Pabandę RegGenie savo kompiuteriuose, mes atradome, kad ši programa dažniausiai aptinka nesvarbias registro klaidas, kurios vargu ar padėtų žmonėms pagreitinti jų kompiuterius. Taigi, jei pastebėjote Reggenie pranešimus savo kompiuteryje, turėtumėte pasistengti kuo greičiau pašalinti šią programą iš jo.

Kaip RegGenie gali atsirasti mano kompiuteryje?

RegGenie dažniausiai plinta kaip ir kitos nepageidaujamos programos. Jei norite išvengti tokių virusų, venkite nepatikimai atrodančių reklamų, nelegalių el. svetainių, spamo ir panašių dalykų. Paspaudus ant užkrėstos reklamos ar apsilankius užkrėstoje svetanėje, galite lengvai sutikti atsisiųsti RegGenie į savo kompiuterį. Kai tik ji patenka į sistemą, ji paprastai pakeičia jai reikalingus sistemos nustatymus ir pradeda rodyti savo perspėjimus. Jei pastebėjote RegGenie pranešimus apie šimtus skirtingų registro klaidų, rekomenduojame jums juos ignoruoti. Be to, nepamirškite pašalinti šios programos iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti RegGenie?

Jei norite pašalinti RegGenie iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite RegGenie ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Jei tai nepadeda atsikratyti šios programos ir jos perspėjimų, patikrinkite kompiuterį su viena iš šių programų: Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą RegGenie šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
RegGenie pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
RegGenie ekrano nuotrauka
RegGenie ekrano nuotraukaRegGenie ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėm kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-reggenie.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis