Sudėtingumo skalė:  
  (46/100)

RegGenie šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

RegGenie yra pavojinga programa, kuri dabar ypač aktyviai plinta internete. Jei ji sugeba užkrėsti kompiuterį, ji iškarto pradeda rodyti savo pranešimus apie įvairias su kompiuteriu susijusias problemas ir vėliau skatina žmonės nusipirkti licencijuotą jos versiją. Mūsų ekspertų nuomone, šie pranešimai vargu ar gali būti pavadinti „informatyviais“ ir „patikimais“. Dar daugiau, kai kurie iš jų netgi sako, kad ši programa aptinka tokias pačias problemas visuose kompiuteriuose, taigi ji meluoja. Pabandę RegGenie savo kompiuteriuose, mes atradome, kad ši programa dažniausiai aptinka nesvarbias registro klaidas, kurios vargu ar padėtų žmonėms pagreitinti jų kompiuterius. Taigi, jei pastebėjote Reggenie pranešimus savo kompiuteryje, turėtumėte pasistengti kuo greičiau pašalinti šią programą iš jo.

Kaip RegGenie gali atsirasti mano kompiuteryje?

RegGenie dažniausiai plinta kaip ir kitos nepageidaujamos programos. Jei norite išvengti tokių virusų, venkite nepatikimai atrodančių reklamų, nelegalių el. svetainių, spamo ir panašių dalykų. Paspaudus ant užkrėstos reklamos ar apsilankius užkrėstoje svetanėje, galite lengvai sutikti atsisiųsti RegGenie į savo kompiuterį. Kai tik ji patenka į sistemą, ji paprastai pakeičia jai reikalingus sistemos nustatymus ir pradeda rodyti savo perspėjimus. Jei pastebėjote RegGenie pranešimus apie šimtus skirtingų registro klaidų, rekomenduojame jums juos ignoruoti. Be to, nepamirškite pašalinti šios programos iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti RegGenie?

Jei norite pašalinti RegGenie iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
  2. Čia, suraskite RegGenie ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Jei tai nepadeda atsikratyti šios programos ir jos perspėjimų, patikrinkite kompiuterį su viena iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
RegGenie ekrano nuotrauka
RegGenie ekrano nuotraukaRegGenie ekrano nuotrauka
RegGenie ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-reggenie.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie RegGenie