Sudėtingumo skalė:  
  (18/100)

RegClean Pro šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Ar RegClean Pro yra virusas?

Ne, RegClean Pro nėra virusas. Tai yra TEISĖTA registro optimizavimo programa, kuri buvo sukurta kompanijos Sysweak. Ši programa gali būti naudojama siekiant pašalinti registro klaidas iš kompiuterio.

Vis dėl to, daugelis kompiuterių vartotojų Internete aptarinėja galimą šios programosryšį su hakeriais. Pasak jų, bandomoji RegClean Pro versija rodo nuolatinius pranešimus apie išgalvotas disko klaidas ir pašalina tik 50 iš jų. Jeigu norite pašalinti likusias klaidas, jūs turėsite nusipirkti licenzijuotą versiją. Gali susidaryti įspūdis, kad ši programa sukurta išvilioti iš žmonių jų pinigus, tačiau mes nesiryžtame to teigti. Nereikia pamiršti, jog visos programos yra kuriamos uždirbti daugiau ar mažiau pinigų.

Kokiais būdais yra platinama RegClean Pro?

RegClean Pro paprastai yra platinama interneto reklamų pagalba. Dažniausiai jos siūlo įdiegti nemokamą šios programos versiją ir taip išbandyti RegClean Pro savo kompiuteryje. Jeigu jūs sutikote atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį, ji atliks registro patikrinimą ir pateiks jo rezultatus. Erzinanti šios programos savybė yra ta, jog ji tai atlieka beveik kiekvieną kartą kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį.

Kaip matote, RegClean Pro yra teisėta programa, tačiau mes nerekomenduojame jos naudoti. Išbandę ją savo kompiuteryje mes nustatėme, kad ji neaptinka visų registro klaidų ir taip pat pateikia abejotinas ataskaitas apie kompiuterio būklę.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama skenavimo funkcija padės aptikti pažeistus bei sugadintus failus. Jeigu norite juos sutaisyti, Jums reikės nuspirkti pilną Reimage programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
RegClean Pro ekrano nuotrauka
RegClean Pro ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie RegClean Pro