Sudėtingumo skalė:  
  (18/100)

RegClean Pro šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Ar RegClean Pro yra virusas?

Ne, RegClean Pro nėra virusas. Tai yra TEISĖTA registro optimizavimo programa, kuri buvo sukurta kompanijos Sysweak. Ši programa gali būti naudojama siekiant pašalinti registro klaidas iš kompiuterio.

Vis dėl to, daugelis kompiuterių vartotojų Internete aptarinėja galimą šios programosryšį su hakeriais. Pasak jų, bandomoji RegClean Pro versija rodo nuolatinius pranešimus apie išgalvotas disko klaidas ir pašalina tik 50 iš jų. Jeigu norite pašalinti likusias klaidas, jūs turėsite nusipirkti licenzijuotą versiją. Gali susidaryti įspūdis, kad ši programa sukurta išvilioti iš žmonių jų pinigus, tačiau mes nesiryžtame to teigti. Nereikia pamiršti, jog visos programos yra kuriamos uždirbti daugiau ar mažiau pinigų.

Kokiais būdais yra platinama RegClean Pro?

RegClean Pro paprastai yra platinama interneto reklamų pagalba. Dažniausiai jos siūlo įdiegti nemokamą šios programos versiją ir taip išbandyti RegClean Pro savo kompiuteryje. Jeigu jūs sutikote atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį, ji atliks registro patikrinimą ir pateiks jo rezultatus. Erzinanti šios programos savybė yra ta, jog ji tai atlieka beveik kiekvieną kartą kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį.

Kaip matote, RegClean Pro yra teisėta programa, tačiau mes nerekomenduojame jos naudoti. Išbandę ją savo kompiuteryje mes nustatėme, kad ji neaptinka visų registro klaidų ir taip pat pateikia abejotinas ataskaitas apie kompiuterio būklę.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
RegClean Pro ekrano nuotrauka
RegClean Pro ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie RegClean Pro