Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

‘Recommended for you’ viruso šalinimas

| Tipas: Adware

‘Recommended for you’ yra nesaugi programa, kuri yra priskiriama ‘adware’ kategorijai. Vos tik ši programa patenka į kompiuterio sistemos vidų, ji pradeda rodyti savo reklaminius pranešimus, kurie paprastai pasirodo dešinėje ekrano pusėje. Be to, šis virusas gali peradresuoti naršyklę į nesaugią svetainę, kuri siekia padidinti savo lankytojų skaičių. Dažniausiai,  ‘Recommended for you’  pasirodo, kai žmogus apsilanko Facebook, Amazon, Google ar kitoje panašioje svetainėje. Nors daugeliu atvejų šie pranešimai yra nepavojingi, jie visada turi įterptą nuorodą, kuri gali priversti jus apsilankyti nesaugioje svetainėje. Tokiu būdu, šių svetainių savininkai gali padidinti jų lankytojų skaičių ir uždirbti daugiau pinigų nei įprastai. Jei norite viso to išvengti, jūs turite vengti ‘Recommended for you’ programos rodomų reklamų ir kuo greičiau pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. 

Kaip ‘Recommended for you’ gali atsirasti mano kompiuteryje?

‘Recommended for you’ virusas daugiausia yra platinamas per nemokamas programas. Paprastai, jis patenka į kompiuterį kaip vienos iš tokių programų priedas, tačiau jūs taip pat galite pradėti pastebėti ‘Recommended for you’ pranešimus po apsilankymo užkrėstoje svetainėje arba atidaręs užkrėstą el. laišką. Kai tik toks virusas patenka į kompiuterį, jis pakeičia dalį jo nustatymų ir įsirašo į kiekvieną iš jame esančių naršyklių. To pasekoje, ši programa pradeda rodyti savo erzinančias reklamas. Prašome vengti tokių reklamų, nes jos gali lengvai jus priversti apsilankyti užkrėstoje svetainėje, kuri yra naudojama platinti daug pavojingesnius virusus.

Kaip pašalinti ‘Recommended for you’ virusą?

Jeigu pastebėjote ‘Recommended for you’ reklamas savo kompiuteryje, nieko nedelskite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Be to, nepamiršti išinstaliuoti šios programos bei pakeisti savo naršyklių nustatymų. Tam atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Čia, suraskite Recommended for you ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Sutvarkykite Interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su Recommended for you susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti Recommended for you ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su Recommended for you ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove--recommended-for-you--virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie ‘Recommended for you’ virus