Kas yra radskman.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Radskman.exe yra legalus procesas, kuris priklauso Radia® programų paketui. Vis dėl to, tai nėra sistemos procesas, todėl sustabdyti jį nėra nekenksminga. Vis dėl to, tai gali sustabdyti kai kurių Hewlett-Packard programų darbą. Jeigu radote radskman.exe savo kompiuteryje, labiausiai tikėtina, jog jūs pats įdiegėte šį procesą į jį.  Jei šis procesas kelia jums problemų, tikriausiai tai tik Hewlett-Packard programinės įrangos klaidos. Virusai.lt ekspertų komanda niekada nepastebėjo atvejų, kad radskman.exe būtų susijęs su virusais.

DĖMESIO!

Nors šis procesas niekuomet nebuvo siejamas su virusais, šiuolaikinės kompiuterinės infekcijos gali panaudoti legalių failų vardus siekdamos pasislėpti nuo žmonių. Jei norite patikrinti jūsų kompiuteryje esantį Radskman.exe procesą, patikrinkite jį su tokiomis antivirusinėmis kaip FortectIntego arba  SpyHunter 5Combo Cleaner. Šios programa užtikrins, kad jūsų kompiuteris liktų apsaugotas nuo bet kokių pavojingų programų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink