Kas yra radskman.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

radskman.exe

Radskman.exe yra legalus procesas, kuris priklauso Radia® programų paketui. Vis dėl to, tai nėra sistemos procesas, todėl sustabdyti jį nėra nekenksminga. Vis dėl to, tai gali sustabdyti kai kurių Hewlett-Packard programų darbą. Jeigu radote radskman.exe savo kompiuteryje, labiausiai tikėtina, jog jūs pats įdiegėte šį procesą į jį.  Jei šis procesas kelia jums problemų, tikriausiai tai tik Hewlett-Packard programinės įrangos klaidos. Virusai.lt ekspertų komanda niekada nepastebėjo atvejų, kad radskman.exe būtų susijęs su virusais.

DĖMESIO!

Nors šis procesas niekuomet nebuvo siejamas su virusais, šiuolaikinės kompiuterinės infekcijos gali panaudoti legalių failų vardus siekdamos pasislėpti nuo žmonių. Jei norite patikrinti jūsų kompiuteryje esantį Radskman.exe procesą, patikrinkite jį su tokiomis antivirusinėmis kaip Reimage arba  Malwarebytes Malwarebytes. Šios programa užtikrins, kad jūsų kompiuteris liktų apsaugotas nuo bet kokių pavojingų programų.

verdiktas - failo statusas:
saugus failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-radskman-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink