Kas yra radskman.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

radskman.exe

Radskman.exe yra legalus procesas, kuris priklauso Radia® programų paketui. Vis dėl to, tai nėra sistemos procesas, todėl sustabdyti jį nėra nekenksminga. Vis dėl to, tai gali sustabdyti kai kurių Hewlett-Packard programų darbą. Jeigu radote radskman.exe savo kompiuteryje, labiausiai tikėtina, jog jūs pats įdiegėte šį procesą į jį.  Jei šis procesas kelia jums problemų, tikriausiai tai tik Hewlett-Packard programinės įrangos klaidos. Virusai.lt ekspertų komanda niekada nepastebėjo atvejų, kad radskman.exe būtų susijęs su virusais.

DĖMESIO!

Nors šis procesas niekuomet nebuvo siejamas su virusais, šiuolaikinės kompiuterinės infekcijos gali panaudoti legalių failų vardus siekdamos pasislėpti nuo žmonių. Jei norite patikrinti jūsų kompiuteryje esantį Radskman.exe procesą, patikrinkite jį su tokiomis antivirusinėmis kaip Reimage arba  Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Šios programa užtikrins, kad jūsų kompiuteris liktų apsaugotas nuo bet kokių pavojingų programų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-radskman-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie radskman.exe

Failai
Programos
Palygink