Qqqr viruso šalinimas / Viruso pašalinimo vadovas

Qqqr viruso pašalinimas

Kas yra Qqqr virusas?

Qqqr failų virusas yra ransomware, reikalaujantis sumokėti išpirką už tariamą paveiktų failų iššifravimą

Qqqr ransomwareIšpirkos žinutė, kuri paliekama kompiuteryje po sėkmingai įvykusio užšifravimo proceso.

Qqqr kriptovirusas yra išpirkos reikalaujanti infekcija, kuri laikoma viena pavojingiausių, nes šis failų virusas pagrįstas sudėtingais šifravimo metodais ir kriptovaliutų reketavimu. Įrenginys užkrečiamas atsisiunčiant piratinę programinę įrangą, kenkėjiškus failus ir kitus nesaugius duomenis.

Failus užrakinantis ransomware virusas yra labai pavojingas ir galingas parazitas, galintis užpulti bet kurio vartotojo įrenginį. Gavęs prieigą prie „Windows“ kompiuterio, jis užšifruoja visus asmeninius failus, o tada pradeda reikalauti išpirkos mainais už iššifravimo raktą/programinę įrangą. Qqqr ransomware kūrėjai teigia, kad šiuo metu tai yra vienintelė galimybė susigrąžinti paveiktus duomenis. Tokia informacija randama _readme.txt faile, kuriame pateikiamas tiesioginis šios kibernetinės infekcijos kūrėjų pranešimas. Jis atsiranda darbalaukyje ir kituose aplankuose, kuriuose yra užkoduotų failų bei paveiktų duomenų.

Deja, negalite iš karto pastebėti įsiskverbimo į sistemą ir tai yra pats blogiausias dalykas. Atsisiuntus ir paleidus vieną iš kenkėjiškų failų, virusas iš karto pradeda sistemos failų modifikavimo procesą. Visi asmeniniai failai užrakinami per kelias minutes ir jiems pridedamas .qqqr plėtinys. Šis priedas prie kiekvieno paveikto failo pavadinimo yra konkretaus ransomware pavadinimas.

Pirmas žingsnis, kurį turėtumėte padaryti susidūrę su tokia situacija, tai nepanikuokite. Nėra prasmės smarkiai nervintis dėl to, kas jau atsitiko. Net ir kalbant apie duomenų atkūrimą, yra būdų, kaip iššifruoti paveiktus failus ir alternatyvių metodų. Tačiau pirmiausia itin svarbu padaryti kitą dalyką – pašalinti grėsmę. Nedvejodami pašalinkite Qqqr virusą ir tik tada spręskite kitas problemas

Pavadinimas Qqqr virusas
Tipas Ransomware, kriptovirusas, failus užrakinantis virusas
Šeima STOP failų virusas/ Djvu ransomware
Kaip plinta Kenkėjiški failai gali būti prikabinti prie šlamštui priskiriamų el. laiškų, taip pat gali būti paslėpti atsisiunčiant piratines programas
Kontaktai [email protected], [email protected]
Išpirkos žinutė _readme.txt
Išpirkos dydis 490/980 USD
Duomenų atkūrimas Galimybės yra ribotos, nes nėra oficialaus iššifravimo įrankio. Tačiau yra alternatyvių metodų, tokių kaip šis taisymo įrankis
Pašalinimas Pašalinimui reikalinga patikima saugos programa, tokia kaip SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes
Sistemos taisymas Grėsmė gali pakeisti ar sugadinti sisteminius failus, kad užtikrintų kuo geresnį viruso veikimą ir kuo didesnę žalą. Tad jei po viruso pašalinimo norite sutaisyti sistemą, išbandykite FortectIntego

Kibernetiniai nusikaltėliai, besislepiantys po Qqqr virusu, stengiasi iš paskutiniųjų, mėgindami įtikinti savo aukas sumokėti reikalaujamą išpirką. Pirma, jie teigia, kad nėra kito būdo, kuris padėtų atgauti failus, tačiau tai ne visai tiesa. O antras faktas, kuris turėtų paskatinti žmones kuo greičiau sumokėti išpirką, yra siūloma nuolaida. Kibernetiniai nusikaltėliai reikalauja daug mažesnės išpirkos, jei su jais susisiekiama per pirmąsias 72 valandas po įvykusio šifravimo.

Pilna išpirkos žinutė atrodo taip:

ATTENTION!

Don't worry, you can return all your files!
All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files.
What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
You can get and look video overview decrypt tool:
https://we.tl/t-ZYodHvPkHI
Price of private key and decrypt software is $980.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
Please note that you'll never restore your data without payment.
Check your e-mail “Spam” or “Junk” folder if you don't get answer more than 6 hours.

To get this software you need write on our e-mail:
[email protected]

Reserve e-mail address to contact us:
[email protected]

Your personal ID:

Šis virusas priklauso puikiai žinomai Djvu ransomware šeimai ir kibernetinio saugumo ekspertai, dirbantys pažangiausiose kompanijose, stengiasi padėti nukentėjusiems vartotojams, kad jiems nereikėtų mokėti nė cento. Viena iš tokių kompanijų yra „Emisoft“. Žemiau rasite išsamesnius paaiškinimus, kaip veikia jų sukurta nemokama iššifravimo programa.

Tiesa, failų atkūrimo galimybėms didelę įtaką padarė pažangūs patobulinimai, kurie buvo pradėti įgyvendinti dar 2019 m. Naujesnės šios šeimos versijos naudoja vadinamuosius online ID, kurie yra unikalūs kiekvienam ransomware paveiktam įrenginiui. Anksčiau buvo naudojami offline ID, todėl vienas iššifravimo raktas padėdavo visoms konkrečios viruso versijos aukoms. Deja, pastarasis nėra tas metodas, kurį naudoja Qqqr ransomware.

Galimi iššifravimo būdai

Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas vienu iš Djvu variantų, turėtumėte pabandyti naudoti Emsisoft iššifravimo priemonę, skirtą Djvu/STOP. Svarbu paminėti, kad šis įrankis veiks ne visiems – jis veikia tik tuo atveju, jei duomenys buvo užrakinti naudojant offline ID, t. y. kai kenkėjiška programa nesugeba susisiekti su savo nuotoliniais serveriais.

Tiesa, net jei jūsų atvejis atitinka šią sąlygą, kažkas iš aukų turi sumokėti nusikaltėliams, gauti raktą ir juo pasidalyti su „Emsisoft“ kibernetinio saugumo tyrėjais. Dėl to gali nepavykti iš karto atkurti .irjg failų. Taigi, jei iššifravimo įrenginys sako, kad jūsų duomenys buvo užrakinti naudojant offline ID, bet šiuo metu jų atkurti nepavyksta, turėtumėte pabandyti vėliau. Prieš tęsdami, į įmonės serverius taip pat turite įkelti failų rinkinį – vieną užšifruotą ir vieną sveiką.

 • Atsisiųskite programą iš oficialios „Emsisoft“ svetainės,
 • paspaudus Download mygtuką, apačioje turėtų pasirodyti mažas iššokantis langas, pavadintas decrypt_STOPDjvu.exe – paspauskite jį,
 • jei pasirodo User Account Control (UAC) pranešimas, spauskite Yes,
 • sutikite su License Terms paspausdami Yes,
 • kai iššoks Disclaimer, spauskite OK,
 • įrankis turėtų automatiškai užpildyti paveiktus aplankus, nors taip pat galite tai padaryti apačioje paspausdami Add folder,
 • spustelėkite Decrypt.

Tuomet pamatysite vieną iš trijų galimų rezultatų:

 1. Decrypted!“ bus rodomas po failais, kurie buvo sėkmingai iššifruoti – dabar juos vėl galima naudoti.
 2. Error: Unable to decrypt file with ID:“ reiškia, kad šios viruso versijos raktai dar nebuvo gauti, todėl turėtumėte pabandyti vėliau.
 3. This ID appears to be an online ID, decryption is impossible“ – naudodami šį įrankį negalite iššifruoti failų.

Grėsmės pašalinimo ir sistemos sutvarkymo metodai

Šie kibernetiniai nusikaltėliai sugeba meistriškai įtikinti, kad turėtumėte jais pasitikėti, nors iš tikrųjų jie gali išvis neturėti jums taip primygtinai siūlomo iššifravimo įrankio. Jie ne tik išsiunčia išpirkos pranešimą, bet ir siūlo nemokamai iššifruoti vieną bandomąjį failą, kad taip įtikintų vartotojus, jog nėra jokios rizikos sumokėti pinigus ir suteikti nusikaltėliams prieigą. Tačiau atminkite, jog viruso kūrėjams rūpi tik pinigai, tad jais neverta pasitikėti.

Vienintelis būdas susigrąžinti duomenis, kai jūsų kompiuteris yra užkrėstas šiuo kriptovirusu, yra naudoti profesionalius įrankius arba savo atsargines duomenų kopijas. Tačiau pirmiausia reikia atlikti kitą itin svarbų žingsnį – pašalinti Qqqr virusą. Duomenų iššifravimas ir kenkėjiškos programos pašalinimas nėra tie patys veiksmai. Tačiau svarbu kuo greičiau atsikratyti grėsmės, kad ji nepasiektų kitų duomenų.

Qqqr failų virusasInfekcija užrakina asmeninius failus, todėl nukentėję asmenys išsigąsta ir pradeda svarstyti, kad reikėtų sumokėti reikalaujamą išpirką.

Pasikliaukite patikimomis antivirusinėmis programomis, kurios lengvai aptiks ir pašalins šį virusą. Išbandykite SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes ir be jokio vargo pašalinkite infekciją. Prieš išmėgindami duomenų atkūrimo būdus, turėtumėte dar kartą patikrinti sistemą. Labai svarbu pilnai pašalinti Qqqr ransomware, nes kitu atveju rizikuojate, kad užšifravimo procedūra ir vėl pasikartos, kai į užkrėstą kompiuterį atsisiųsite naujų failų.

Kai kompiuteris užkrečiamas kenkėjiška programa, sistemoje atliekami įvairūs pakeitimai. Pvz., infekcija gali pakeisti „Windows“ registro duomenų bazę, sugadinti gyvybiškai svarbias funkcijas, ištrinti ar sugadinti DLL failus ir t. t. Kai virusas pažeidžia sisteminį failą, antivirusinė programa nebegali nieko padaryti ir palieka jį tokį, koks yra. Todėl kompiuteris gali pradėti veikti prasčiau, užstrigti ar būti taip sugadintas, jog tenka galvoti apie būtinybę iš naujo įdiegti „Windows“.

Mes labai rekomenduojame naudoti unikalų, patentuotą FortectIntego taisymo įrankį. Jis ne tik gali ištaisyti viruso žalą po infekcijos, bet ir geba pašalinti kenkėjiškas programas, kurios jau įsibrovė į sistemą. Be to, programa taip pat gali išspręsti įvairias su „Windows“ susijusias problemas, kurios nėra sukeltos kenkėjiškų programų, pvz., mėlynojo ekrano klaidos, kompiuterio užstrigimas, registro klaidos, pažeisti DLL ir kt.

 • Atsisiųskite programą spustelėdami aukščiau esančią nuorodą,
 • spustelėkite ReimageRepair.exe,
 • jeigu iššoka User Account Control (UAC), paspauskite Yes,
 • paspauskite Install ir palaukite, kol bus įdiegta programa,
 • jūsų įrenginio analizė prasidės iš karto,
  Reimage analizė
 • kai analizė bus baigta, patikrinkite rezultatus – juos matysite ties Summary,
 • dabar galite paspausti ant kiekvienos problemos atskirai ir sutvarkyti jas rankiniu būdu,
 • jeigu matote daug problemų ir jums sunku jas ištaisyti, tuomet rekomenduojame nusipirkti licenciją ir viską sutvarkyti automatiškai.
  Reimage rezultatai

Virusas plinta pakankamai gudriai, todėl vartotojai atsisiunčia jį to net nesuvokdami. Dažniausiai grėsmė patenka į sistemą drauge su atsisiųstais kenkėjiškais failais, kurie buvo prisegti prie el. laiško, atsisiunčiant piratines programas ar žaidimus ir pan. O virusui patekus į sistemą, auka tai suvokia tik tada, kai būna užšifruoti asmeniniai failai. Jei norite išvengti tokios nepavydėtinos padėties, turėtumėte visada naudoti antivirusinę programą, nes tokiu atveju apsisaugosite ne tik nuo ransomware, bet ir kitų grėsmių. Be to, itin svarbu elgtis atsargiai ir nesisiųsti jokių failų iš neaiškių internetinių svetainių ar el. laiškų.

Galbūt nusivylėte bandydami atkurti Qqqr failų viruso žalą ir užšifruotus failus, jei iššifravimo priemonė buvo neveiksminga. Vis dėlto nepraraskite vilties! Yra ir kitų būdų, kuriuos galite išbandyti, ir juos rasite šiek tiek žemiau. Kai kurie iš jų yra skirti failų atkūrimui, o kiti – pašalinimo procesui. Nepamirškite ne tik naudoti antivirusinę programą, bet ir elgtis kuo atsargiau, kad tikrai nebesusidurtumėte su jokiais virusais.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Qqqr viruso pašalinimas

Svarbūs veiksmai, kuriuos reikia atlikti prieš Qqqr šalinimą

Failų šifravimas ir išpirkos reikalaujančio viruso infekcija yra du atskiri procesai, nors pastarasis nebūtų įmanomas be pirmojo. Tačiau svarbu suprasti, jog kenkėjiškos programos atlieka įvairius pakeitimus Windows operacinėje sistemoje, iš esmės pakeisdamos jos veikimą.

SVARBU neturintiems atsarginių kopijų! → 
Jeigu iš karto mėginsite naudoti saugos ar failų atkūrimo programą, galite visiems laikams pažeisti savo failus ir tokiu atveju jau nepadėtų net ir veikiantis dešifratorius.

Prieš pradėdami vykdyti žemiau pateiktas instrukcijas, turėtumėte nukopijuoti užšifruotus Qqqr virusas failus į atskirą laikmeną. Pavyzdžiui, tam puikiai tiks USB atmintinė arba SSD. Kai viską nukopijuosite, atjunkite laikmeną nuo kompiuterio. Užšifruotuose duomenyse nėra jokio kenksmingo kodo, todėl juos saugu perkelti į kitus įrenginius.

Žemiau pateiktos instrukcijos gali atrodyti sudėtingos, bet iš tikrųjų viskas turėtų pavykti gan paprastai, jei kiekvieną žingsnelį atliksite tinkama tvarka. Šie nemokami, tačiau išsamūs paaiškinimai padės sėkmingai pašalinti kenkėjiškas programas ir atlikti duomenų atkūrimą.

Jei turite klausimų, pastebėjimų ar iškilo problemų mėginant vykdyti instrukcijose nurodytus veiksmus, nedvejodami susisiekite su mumis Klausk skiltyje.

SVARBU! →
Prieš pradedant duomenų atkūrimo procesą, būtina pilnai pašalinti infekciją iš kompiuterio, nes kitu atveju išpirkos reikalaujanti programa gali pakartotinai užšifruoti iš atsarginių kopijų gautus failus.

Išpirkos reikalaujantis virusas: atkurkite failus naudodami atkūrimo programą

Kadangi prieš išpirkos reikalaujančiam virusui (ang. ransomware) patenkant į sistemą daug vartotojų nebūna pasiruošę atsarginių duomenų kopijų, daugelis iš jų gali visiems laikams prarasti galimybę naudotis svarbiais failais. Sumokėti kibernetiniams nusikaltėliams išpirką taip pat yra labai rizikinga, nes jie gali apgauti vartotoją taip ir neatsiųsdami reikalingo įrankio failų iššifravimui.

Nors tai skamba gan baisiai, visgi neverta iš karto nuleisti rankų, nes kai kuriose situacijose gali padėti duomenų atkūrimo programa. Tiesa, ar ji bus ir kiek bus veiksminga labai priklauso nuo naudoto šifravimo algoritmo, fakto, ar virusas sugebėjo iki galo atlikti užprogramuotas užduotis ir pan. Kadangi yra tūkstančiai skirtingų išpirkos reikalaujančių virusų, neįmanoma iš karto pasakyti, ar trečiųjų šalių programinė įranga tiks ir padės susigrąžinti bent dalį failų.

Būtent todėl siūlome išmėginti failų atkūrimo programą nepaisant to, kuris išpirkos reikalaujantis virusas atsidūrė jūsų kompiuteryje. Tik prieš bandant išspręsti šią problemą svarbu atkreipti dėmesį į porą patarimų:

 • pirmiausia pasidarykite atsargines failų kopijas (pvz., įsirašykite juos į USB atmintinę), nes saugos ar duomenų atkūrimo programinė įranga gali sugadinti užšifruotus duomenis,
 • šiuo būdu atkurti failus bandykite tik tada, kai nuskaitysite visą sistemą su patikima antivirusine programa.

Įdiekite duomenų atkūrimo programą

 1. Atsisiųskite Data Recovery Pro.
 2. Dukart spustelėkite atsisiųstą failą, kad paleistumėte įdiegimą.
  Paleiskite įdiegimą
 3. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad sėkmingai įdiegtumėte programą.
  Įdiekite programą
 4. Kai tik paspausite Finish, galėsite naudotis programa.
 5. Pasirinkite Everything arba tik atskirus aplankus, iš kurių norite atkurti failus.
  Pasirinkite, ką norite atkurti
 6. Paspauskite Next.
 7. Apačioje įgalinkite Deep scan ir pasirinkite, kuriuos diskus norite nuskaityti.
  Pasirinkite Deep scan
 8. Paspauskite Scan ir palaukite, kol bus baigtas skanavimas.
  Skanavimas
 9. Dabar galite pasirinkti, kuriuos aplankus ar failus norite atkurti – nepamirškite, jog taip pat galite ieškoti failo pagal pavadinimą!
 10. Paspauskite Recover, kad atkurtumėte failus.
  Atkurkite failus

Rankinis Qqqr pašalinimas saugiajame režime

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Qqqr prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis