Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Program Launch [expired license]. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

„Program Launch [expired license]“ yra pavojingas pranešimas, kuris yra naudojamas platinti ‘ransomware’ kategorijai priskiriamiems virusams. Iš esmės, šis pranešimas yra aiškus ženklas, kad jūsų kompiuterį bando užkrėsti trojanas, kuris yra atsakingas už pavojingų failų parsiuntimą į sistemą. Jei toks perspėjimas pasirodytų prieš jūsų akis, jūs privalote jį tiesiog ignoruoti ir kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa.  Jei jūs papuolėte į šio viruso spąstus ir paspaudėte ant Allow mygtuko, jūsų kompiuterio sistema turėtų būti užblokuota vieno iš Program Launch [expired license] platinamų virusų

KUR galima susidurti su „Program Launch [expired license]“ pranešimu?

Daugeliu atvejų, „Program Launch [expired license]“ pasirodo neteisėtose svetainėse, kurios yra pripildytos pornografinio turinio ir panašių dalykų. Jei norite išvengti šio pranešimo platinamo Trojano, taip pat turite vengti erzinančių reklamų, kurios paprastai pasirodo iš niekur nieko. Vos tik pasirodo, šis pranešimas teigia:

Program Launch [expired licence]
Program java.exe is trying to launch an unregistered program. This may likely be a normal activity. Allow it permanently if you are quite sure ajbibcmgiiewiwntf.exe is a legitimate application otherwise you should block it.

Susidūrus su tokiu pranešimu, svarbiausia yra jį ignoruoti ir nespausti Allow mygtuko, kuris parsiunčia virusą į kompiuterį. Mes taip pat rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir įsitikinti, kad jis yra saugus. Jei spustelėjote ‘Allow’, atlikite žemiau pateiktas instrukcijas.

KAIP PAŠALINTI „PROGRAM LAUNCH [EXPIRED LICENSE]’ VIRUSĄ?

Jei patikėjote padirbtu pranešimu ir spustelėjote ant Allow mygtuko, yra didžiulė tikimybė, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas ‘ransomware’ kategorijai priskiriamo viruso. Norėdami jį pašalinti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite Malwarebytes Malwarebytes, Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite antivirusinę ir ištrinkite iš sistemos užkrėstus failus. 
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Program Launch [expired license] šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Program Launch [expired license] pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Program Launch [expired license] (2014-01-05)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Program Launch [expired license] (2014-01-05)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Program Launch [expired license] (2014-01-05)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Program Launch [expired license] (2014-01-05)
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-program-launch--expired-license.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis