Program Launch [expired license] šalinimas

Program Launch [expired license] pašalinimas

Kas yra Program Launch [expired license]?

„Program Launch [expired license]“ yra pavojingas pranešimas, kuris yra naudojamas platinti ‘ransomware’ kategorijai priskiriamiems virusams. Iš esmės, šis pranešimas yra aiškus ženklas, kad jūsų kompiuterį bando užkrėsti trojanas, kuris yra atsakingas už pavojingų failų parsiuntimą į sistemą. Jei toks perspėjimas pasirodytų prieš jūsų akis, jūs privalote jį tiesiog ignoruoti ir kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Jei jūs papuolėte į šio viruso spąstus ir paspaudėte ant Allow mygtuko, jūsų kompiuterio sistema turėtų būti užblokuota vieno iš Program Launch [expired license] platinamų virusų.

KUR galima susidurti su „Program Launch [expired license]“ pranešimu?

Daugeliu atvejų, „Program Launch [expired license]“ pasirodo neteisėtose svetainėse, kurios yra pripildytos pornografinio turinio ir panašių dalykų. Jei norite išvengti šio pranešimo platinamo Trojano, taip pat turite vengti erzinančių reklamų, kurios paprastai pasirodo iš niekur nieko. Vos tik pasirodo, šis pranešimas teigia:

Program Launch [expired licence]
Program java.exe is trying to launch an unregistered program. This may likely be a normal activity. Allow it permanently if you are quite sure ajbibcmgiiewiwntf.exe is a legitimate application otherwise you should block it.

Susidūrus su tokiu pranešimu, svarbiausia yra jį ignoruoti ir nespausti Allow mygtuko, kuris parsiunčia virusą į kompiuterį. Mes taip pat rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir įsitikinti, kad jis yra saugus. Jei spustelėjote ‘Allow’, atlikite žemiau pateiktas instrukcijas.

KAIP PAŠALINTI „PROGRAM LAUNCH [EXPIRED LICENSE]’ VIRUSĄ?

Jei patikėjote padirbtu pranešimu ir spustelėjote ant Allow mygtuko, yra didžiulė tikimybė, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas ‘ransomware’ kategorijai priskiriamo viruso. Norėdami jį pašalinti, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite antivirusinę ir ištrinkite iš sistemos užkrėstus failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis