Problemos su Mac ar Windows OS? UGetFix padės jums jas išspręsti!

Issues on Mac and Windows OS? No problem! UGetFix can now help to fix them easilyUGetFix – tai dar vienas Virusai.lt komandos kuruojamas puslapis. Lietuvišką šio puslapio versiją galite rasti SaugusPC puslapyje. Jau daugelį metų mūsų komanda tiria kompiuterinius virusus (reklamines programas, naršyklės užgrobėjus, kenkėjiškas bei šnipinėjimo programas, išpirkos reikalaujančius virusus, apgaulingas antivirusines programas ir t.t.). Nors daugiausiai rūpesčių kompiuterių vartotojams kelia būtent šios nepageidaujamos programos, vis dėlto dažnai sulaukiame vartotojų klausimų, kaip atlikti ir paprastesnes užduotis, pavyzdžiui, kaip teisingai išdiegti naudingas bei saugias programas. Todėl nusprendėme sukurti puslapį, kuriame galėtume talpinti su kompiuterių virusais nesusijusį turinį, atsakyti į vartotojų klausimus bei padėti išspręsti problemas, susijusias su techninėmis kompiuterio dalimis.

UGetFix puslapis skirtas ne tik Windows, bet ir Mac OS X vartotojams. Akivaizdu, jog šiandien internete galima nemokamai parsisiųsti įvairiausių programų – vienos jų skirtos tiesiog pramogai, kitos žada pagerinti naršymo kokybę, ir taip toliau. Nenuostabu, jog tokia didelė pasiūla lengvai įsuka vartotoją į parsisiųsti-ištrinti-parsisiųsti ratą. Surasti patinkančią bei visus lūkesčius atitinkančią programą gali būti sunku, todėl vartotojai kasdien parsisiunčia bei įsirašo vis naujų programėlių, o senąsias bei nepatikusiąsias ištrina. Didžiausia problema yra ta, jog vartotojai mano, jog pašalinti programą yra taip pat lengva, kaip ir ją įdiegti. Deja, tam, jog visiškai ištrintumėte programą iš kompiuterio, reikia ne tik pašalinti vykdomąjį failą bei programos ikoną iš kompiuterio darbalaukio, bet ir patikrinti sistemos registrus bei ištrinti visus su programa susijusius failus. Nuoširdžiai pagalvoję atsakykite, ar iš tiesų atliekate visus šiuos žingsnius, jog ištrintumėte programą? Greičiausiai ne. To pasekmės gali būti įvairios – kompiuteryje gali imti rodytis klaidų pranešimai, strigti arba sulėtėti kompiuterio darbas, sumažėti vietos diske, arba iškilti problemų norint įjungti kompiuterį.

UGetFix puslapio duomenų bazėje talpiname ir straipsnius apie tai, kaip reikia sutvarkyti įvairias su .dll ar .exe failais susijusias problemas. Šios problemų sprendimas yra ypač aktualus Windows vartotojams, nes norint paleisti programas Windows operacinėje sistemoje reikalingi vykdomieji failai. Jei tam tikro .exe aba .dll failo sistemoje nėra arba jis yra sugadintas, paleidžiant kokią nors programą vartotojas sulaukia klaidos pranešimo, o tam, jog pašalintų tokius pranešimus bei išspręstų iškilusią problemą, vartotojas turi optimizuoti kompiuterį. UGetFix.com bei SaugusPC.lt puslapiuose gausu straipsnių apie tai, kaip sutvarkyti tokias problemas patiems. Kiekviename straipsnyje taip pat pasiūlysime keletą programų, galinčių išspręsti iškilusią problemą automatiniu būdu.

Mūsų komanda išanalizavo kompiuterio optimizavimo programų pasiūlą bei atrinko patikimiausias bei populiariausias programas tiek Windows, tiek Mac OS X vartotojams. Puslapyje rasite nuorodas į patikimus ir oficialius šių programų gamintojų puslapius, iš kurių galėsite jas parsisiųsti. Daugelį šių programų galėsite parsisiųsti bei išbandyti visiškai nemokamai. Suprantame, jog ne visi kompiuterių vartotojai nori naudoti papildomas programas iškilusios bėdoms spręsti, todėl UGetFix puslapyje rasite daug pamokų, kaip pašalinti problemas savarankiškai. Todėl jei naudodamiesi kompiuteriu susidūrėte su problema, kurios nemokate išspręsti, būtinai apsilankykite UGetFix puslapyje. Jei nerasite informacijos apie iškilusią problemą, būtinai atsiųskite mums klausimą – mes netrukus surasime sprendimą ir padėsime jums sutvarkyti jūsų kompiuterį!

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink