Kas yra Problem.437332391.js? Ar turėčiau tai pašalinti?

Ką turėtumėte žinoti apie Problem.437332391.js failą?

Problem.437332391.js failas yra priskiriamas JavaScript failų grupei. JavaScript – tai orientuotų skriptų programinė kalba, leidžianti programuotojams atlikti įvairias užduotis internete. Šios programos pagalba galima keisti ir modifikuoti programinę informaciją, dėlioti vaizdinę medžiagą tinklalapyje, Java kalbos kodas gali būti įtraukiamas į HTML puslapius, taip pat jo dėka keičiami įvairūs skriptai Adobe Reader programos PDF failuose. Būtent dėl šios programos plačių galimybių, ja dažnai naudojasi ir kibernetiniai įsilaužėliai.

Kalbant apie potencialiai pavojingas programas bei virusus, Problem.437332391.js failas yra siejamas su neseniai pasaulį sudrebinusiu Locky virusu. Anksčiau šis ransomware tipo virusas užkrėsdavo vartotojų kompiuterius per Word failų priedus, bet neseniai įsilaužėliai pakeitė taktiką ir dabar savo virusą platina JavaScript failų pagalba. Iš tiesų, tai buvo tik laiko klausimas, kada hakeriai pereis prie naujos taktikos. JavaScript failai yra patogesni, mažesni, lengviau perprantami, ir, kas svarbiausia, juos rečiau pastebi antivirusinės programos. Įtariama, kad Locky viruso plitimo greitis padidėjo būtent dėl šio failo. Jei vis dėl to pastebėjote šį failą savo sistemoje, nedelsdami jį pašalinkite, kol Locky ar kitas pavojingas ransomware tipo virusas neužkrėtė Jūsų kompiuterio. Siekiant apsisaugoti nuo tokių pavojingų failų bei kompiuterinių virusų, kurie plinta jų dėka, patartina turėti patikimą apsaugos programą.

Kaip apsisaugoti nuo Problem.437332391.js?

Kadangi jau susipažinote su šiuo itin pavojingu failu ir jo plitimo būdu, patariame būti ypač atidiems kai naršote internete bei peržiūrinėjate savo elektroninio pašto dėžutę. Atkreipkite dėmesį į 4 MB ar panašaus dydžio „.js“ failus, nes tai gali būti Locky nešėjas. Neskubėkite smalsauti ir jo peržiūrinėti. Atsižvelgiant į pastaruosius įvykius, kai vienas po kito ransomware tipo virusai terorizuoja kompiuterių vartotojus, jūs turėtumėte kuo greičiau ištrinti tokį el. laišką. Beje, neatidarinėkite elektroninių laiškų, kurie jums buvo siųsti jums nežinomų siuntėjų. Kilus įtarimui, visada galite susisiekti su konkrečia įmone ir išsiaiškinti, ar organizacija arba kitas siuntėjas tikrai jus bandė pasiekti el. laiško pagalba.

Kaip pašalinti Problem.437332391.js?

Šį ir kitus pavojingus failus pašalinti galite rankiniu būdu. Vis dėlto, tai darykite tik tuo atveju, jeigu Locky virusas vis dar nespėjo užšifruoti Jūsų duomenų. Jei, vis dėl to, Locky jau „įsisiautėjo“ Jūsų sistemoje ir panikuodami nebežinote, ką daryti, pirmiausia išjunkite interneto ryšį savo kompiuteryje. Tuomet turėtume įjungti antivirusinę programą (mes šiuo atveju rekomenduojame naudoti FortectIntego) ir leisti jai patikrinti jūsų kompiuterinę sistemą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink