PRISM viruso šalinimas

PRISM viruso pašalinimas

Kas yra PRISM virus?

PRISM virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri neturi nieko bendro su Teisingumo departamentu, Nacionaline saugumo agentūra arba kita Vyriausybine institucija. Jeigu susidūrėte su šiuo virusu, prisiminkite, kad jis yra naudojamas vienam vieninteliam tikslui – išvilioti iš kompiuterių vartotojų jų pinigus. Kai tik PRISM virusas užkrečia kompiuterį, jis užblokuoja jo sistemą ir palieka savo auką be interneto ryšio. Tai padeda šiam virusui išvengti jo pašalinimo arba bent jau atidėti jį kuriam laikui. Kai tik kompiuteris yra ‘užrakinamas’, ši ‘ransomware’ kategorijai priskiriama programa pradeda rodyti savo netikrą perspėjimą, kuriame yra išvardijami įvairūs nusikaltimai ir prašoma sumokėti baudą. Prašome niekada netikėti tokiu įspėjimu jei nenorite prarasti savo pinigų! Turite pašalinti PRISM virusą iš kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

KAIP PRISM virusas gali patekti į kompiuterį?

PRISM virusas iš tikrųjų yra trojanas, kuris gali lengvai atsidurti sistemos viduje kartu su nelegaliomis programomis. Be to, kai kurios aukos parsisiuntė šį virusą į kompiuterį iš nelegalių svetainių arba po to kai atidarė užkrėstą el. laišką, kuris paprastai atrodo kaip svarbus pranešimas iš eBay, Fedex ar kitos kompanijos. Kaip tik PRISM virusas patenka į kompiuterio vidų, jis užblokuoja sistemą ir rodo tokį įspėjimą:

NSA Internet Surveillance Program
PRISM
Computer Crime Prosecution Section
Your Computer has been locked!
Your computer has been locked due to suspicions of illegal content downloading and distribution.
The downloaded content (photo and video files) was automatically classified as child pornograpjic materials.
(….)
Your case can be classified as occasional/unmotivated, according to 17 (U.S Code)
Thus it may be closed without prosecution.Your computer will be unblocked automatically.In order to resolve the situation in an above-mentioned way you should pay a fine of $300 (MoneyPak)

Prašome ignoruoti šį visiškai padirbtą perspėjimą, nes jis neturi nieko bendro su JAV vyriausybe. Jeigu jūsų kompiuteris buvo užkrėstas, rekomenduojame kuo greičiau pašalinti PRISM virusą iš jo.

KAIP PAŠALINTI PRISM virusą?

Kai bandote pašalinti PRISM virusą, pirmiausiai reikia atblokuoti kompiuterį. Tam, sekite šiomis instrukcijomis:

  1. Naudodami kitą kompiuterį atsisiųskite FortectIntego arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite antivirusinę ir ištrinkite jos aptiktus failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis