Pony viruso šalinimas

Pony viruso pašalinimas

Kas yra Pony virusas?

Pony virusas yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo sukurta vogti iš žmonių jų asmeninę informaciją ir pinigus. Šis virusas gali būti panaudotas pasisavinti tokią virtualią valiutą kaip Bitcoin, Zerocoin, Litecoin, Namecoin, Peercoin, Dogecoin ir pan. Kadangi visos šios valiutos dažniausiai yra saugomos vadinamose „skaitmeninėse piniginėse“, Pony virusas stengiasi į jas įsilaužti. Beje, šis virusas taip pat yra dažnai naudojamas pasisavinti konfidencialią žmonių informaciją ir pavogti jų prisijungimo duomenis, slaptažodžius ir panašiai. Anot naujausių duomenų, Pony virusas jau sugebėjo pasisavinti daugiau nei 2.000.000 žmonių prisijungimo duomenų, sugebėjo įsilaužti į maždaug 85 skaitmenines pinigines ir pavogė iš jų maždaug 200,000 dolerių.

Kaip Pony virusas gali užkrėsti kompiuterį?

Pony virusas yra platinamas naudojant begalę skirtingų metodų. Jis gali patekti į kompiuterį atsisiuntus į jį nemokamų žaidimų, nelegalių programų, užkrėstų naršyklės priedų ir kitų abejotinų programų. Tokios programos yra puikus virusų platinimo mechanizmas, todėl jūs turėtumėte visada dukart patikrinti programą prieš ją įrašydamas į sistemą. Be to, venkite nelegalių svetainių, kurios paprastai būna pripildytos melagingų reklamų ir kitokio kenksmingo turinio. Žmonėms, kurie naudoja virtualią valiutą savo reikmėms, kompiuterių ekspertai primygtinai pataria laikyti ją tik patikimose e-piniginėse. Beje, jūs taip pat turėtumėte savo kompiuteryje visada turėti patikimą antivirusinę programą, kuri padės jums išvengti tokių virusų kaip Pony. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis ši pavojinga programa, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su programomis, kurios yra pateiktos žemiau.

Kaip pašalinti Pony virusą?

Siekdami išvengti Pony viruso, įrašykite į savo kompiuterį vieną iš šių programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Rekomenduojame pasirinkti pro versijas, kurios nuolat saugos jūsų kompiuterį.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis