Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Pony viruso šalinimas

| Tipas: Malware

Pony virusas yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo sukurta vogti iš žmonių jų asmeninę informaciją ir pinigus. Šis virusas gali būti panaudotas pasisavinti tokią virtualią valiutą kaip Bitcoin, Zerocoin, Litecoin, Namecoin, Peercoin, Dogecoin ir pan. Kadangi visos šios valiutos dažniausiai yra saugomos vadinamose „skaitmeninėse piniginėse“, Pony virusas stengiasi į jas įsilaužti. Beje, šis virusas taip pat yra dažnai naudojamas pasisavinti konfidencialią žmonių informaciją ir pavogti jų prisijungimo duomenis, slaptažodžius ir panašiai. Anot naujausių duomenų, Pony virusas jau sugebėjo pasisavinti daugiau nei 2.000.000 žmonių prisijungimo duomenų, sugebėjo įsilaužti į maždaug 85 skaitmenines pinigines ir pavogė iš jų maždaug 200,000 dolerių.

Kaip Pony virusas gali užkrėsti kompiuterį?

Pony virusas yra platinamas naudojant begalę skirtingų metodų. Jis gali patekti į kompiuterį atsisiuntus į jį nemokamų žaidimų, nelegalių programų, užkrėstų naršyklės priedų ir kitų abejotinų programų. Tokios programos yra puikus virusų platinimo mechanizmas, todėl jūs turėtumėte visada dukart patikrinti programą prieš ją įrašydamas į sistemą. Be to, venkite nelegalių svetainių, kurios paprastai būna pripildytos melagingų reklamų ir kitokio kenksmingo turinio. Žmonėms, kurie naudoja virtualią valiutą savo reikmėms, kompiuterių ekspertai primygtinai pataria laikyti ją tik patikimose e-piniginėse. Beje, jūs taip pat turėtumėte savo kompiuteryje visada turėti patikimą antivirusinę programą, kuri padės jums išvengti tokių virusų kaip Pony. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis ši pavojinga programa, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su programomis, kurios yra pateiktos žemiau.

Kaip pašalinti Pony virusą?

Siekdami išvengti Pony viruso, įrašykite į savo kompiuterį vieną iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Rekomenduojame pasirinkti pro versijas, kurios nuolat saugos jūsų kompiuterį.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pony-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Pony virus