Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Pony viruso šalinimas

| Tipas: Malware

Pony virusas yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo sukurta vogti iš žmonių jų asmeninę informaciją ir pinigus. Šis virusas gali būti panaudotas pasisavinti tokią virtualią valiutą kaip Bitcoin, Zerocoin, Litecoin, Namecoin, Peercoin, Dogecoin ir pan. Kadangi visos šios valiutos dažniausiai yra saugomos vadinamose „skaitmeninėse piniginėse“, Pony virusas stengiasi į jas įsilaužti. Beje, šis virusas taip pat yra dažnai naudojamas pasisavinti konfidencialią žmonių informaciją ir pavogti jų prisijungimo duomenis, slaptažodžius ir panašiai. Anot naujausių duomenų, Pony virusas jau sugebėjo pasisavinti daugiau nei 2.000.000 žmonių prisijungimo duomenų, sugebėjo įsilaužti į maždaug 85 skaitmenines pinigines ir pavogė iš jų maždaug 200,000 dolerių.

Kaip Pony virusas gali užkrėsti kompiuterį?

Pony virusas yra platinamas naudojant begalę skirtingų metodų. Jis gali patekti į kompiuterį atsisiuntus į jį nemokamų žaidimų, nelegalių programų, užkrėstų naršyklės priedų ir kitų abejotinų programų. Tokios programos yra puikus virusų platinimo mechanizmas, todėl jūs turėtumėte visada dukart patikrinti programą prieš ją įrašydamas į sistemą. Be to, venkite nelegalių svetainių, kurios paprastai būna pripildytos melagingų reklamų ir kitokio kenksmingo turinio. Žmonėms, kurie naudoja virtualią valiutą savo reikmėms, kompiuterių ekspertai primygtinai pataria laikyti ją tik patikimose e-piniginėse. Beje, jūs taip pat turėtumėte savo kompiuteryje visada turėti patikimą antivirusinę programą, kuri padės jums išvengti tokių virusų kaip Pony. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis ši pavojinga programa, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su programomis, kurios yra pateiktos žemiau.

Kaip pašalinti Pony virusą?

Siekdami išvengti Pony viruso, įrašykite į savo kompiuterį vieną iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Rekomenduojame pasirinkti pro versijas, kurios nuolat saugos jūsų kompiuterį.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pony-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Pony virus