Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Pony viruso šalinimas

| Tipas: Malware

Pony virusas yra labai pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo sukurta vogti iš žmonių jų asmeninę informaciją ir pinigus. Šis virusas gali būti panaudotas pasisavinti tokią virtualią valiutą kaip Bitcoin, Zerocoin, Litecoin, Namecoin, Peercoin, Dogecoin ir pan. Kadangi visos šios valiutos dažniausiai yra saugomos vadinamose „skaitmeninėse piniginėse“, Pony virusas stengiasi į jas įsilaužti. Beje, šis virusas taip pat yra dažnai naudojamas pasisavinti konfidencialią žmonių informaciją ir pavogti jų prisijungimo duomenis, slaptažodžius ir panašiai. Anot naujausių duomenų, Pony virusas jau sugebėjo pasisavinti daugiau nei 2.000.000 žmonių prisijungimo duomenų, sugebėjo įsilaužti į maždaug 85 skaitmenines pinigines ir pavogė iš jų maždaug 200,000 dolerių.

Kaip Pony virusas gali užkrėsti kompiuterį?

Pony virusas yra platinamas naudojant begalę skirtingų metodų. Jis gali patekti į kompiuterį atsisiuntus į jį nemokamų žaidimų, nelegalių programų, užkrėstų naršyklės priedų ir kitų abejotinų programų. Tokios programos yra puikus virusų platinimo mechanizmas, todėl jūs turėtumėte visada dukart patikrinti programą prieš ją įrašydamas į sistemą. Be to, venkite nelegalių svetainių, kurios paprastai būna pripildytos melagingų reklamų ir kitokio kenksmingo turinio. Žmonėms, kurie naudoja virtualią valiutą savo reikmėms, kompiuterių ekspertai primygtinai pataria laikyti ją tik patikimose e-piniginėse. Beje, jūs taip pat turėtumėte savo kompiuteryje visada turėti patikimą antivirusinę programą, kuri padės jums išvengti tokių virusų kaip Pony. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali slėptis ši pavojinga programa, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su programomis, kurios yra pateiktos žemiau.

Kaip pašalinti Pony virusą?

Siekdami išvengti Pony viruso, įrašykite į savo kompiuterį vieną iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Rekomenduojame pasirinkti pro versijas, kurios nuolat saugos jūsų kompiuterį.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pony-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Pony virus