Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Pokki Start Menu šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Nemokamos instrukcijos

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Adware

Pokki Start Menu – potencialiai nepageidaujama programa, kuri į Windows OS paprastai patenka be vartotojo žinios

Pokki Start Menu potencialiai nepageidaujama programaPokki Start Menu tai - nepageidaujam aplikacija, kuri tiekia įvarias įkyrias reklamas.

Pokki Start Menu yra legali programa, kuri buvo sukurta Sweet Labs kompanijos ir skirta Windows 8 ir 10 operacinėms sistemos. Ši programa dažniausiai būna įrašoma kaip priedas prie kitų aplikacijų, siekiant pasipelnyti iš trečiųjų šalių. Pokki Start Menu pakeičia pagrindinį pradžios meniu į tokį, kuris atsiranda įsirašius Windows 7. Būtent dėl šios priežasties, vartotojams patinka naujas meniu ir galimybė koreguoti įvarius parametrus. Vis dėlto, kai kurie vartotojai kritiškai žiūri į šią programą, nes ji pasižymi privačios informacijos rinkimu, ir netgi tiekia įvairias landžias reklamas. 

Pavadinimas Pokki Start Menu
Rūšis Adware tipo programa/potencialiai nepageidaujama programa
Paveiktos OS Windows OS 8, Windows OS 10
Įkūrėjas/platintojas Sweet Labs
Simptomai Pakitęs pradžios meniu, gausybė reklamų
Plitimas Per kitas programas, reklamas, įvarius tinklalapius. Galimai ir per savo oficialų puslapį
Ištrynimas Naudokite ReimageIntego, jeigu norite automatiškai pašalinti programą. Rankiniam ištrynimo būdui – skaitykite instrukcijas, kurios yra pateiktos po šiuo straipsniu

Internetinės saugos expertai teigia, jog ši nepageidaujama programa yra priskiriama adware kategorijai. Kai kurie vartotojai, kuriems įgriso įkyrios reklamos, vadina šią programa Pokki virusu. Techniškai, ši aplikacija nėra virusas, nes ji nedaro jokios žalos kompiuterio sistemoms ar failams. Vis dėlto, vos pastebėję šią programą savo kompiuteryje, vartotojai pradeda ieškoti būdų Pokki Start Menu pašalinimui. Gera žinia ta, kad ištrynimas tikrai nėra sudėtingas, tačiau, kelbiau yra patiems aptikti visokius nepageidaujamus priedus, kurie buvo įrašyti kartu su aplikacija.

Kadangi Pokki Start Menu yra potencialiai nepageidaujama programa, ji gali paskatinti kitų nepageidaujamų aplikacijų, kaip naršklės plėtinių, PDF konverterių, medijos leistuvų, ir kitų priedų, įrašymą. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl taip svarbu vengti adware tipo programų. Šios aplikacijos užkemša sistemą įvairiu šlamštu ir sulėtina kompiuterio spartą.

Vartotojai taippat gali pastebėti daugybę iššokančių reklamų, kurios atsiranda tarsi iš niekur. Taip gali nutikti, jeigu naudojate Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, ar kitas naršykles. Blogiausia yra tai, kad šitokios reklamos gali būti nesaugios ir nukreipti jus į nepažistamus puslapius. Informacinių technologijų ekspertai rekomenduoja susilaikyti ir nespaudinėti ant adware teikiamų reklamų, bei jas aptikus, iš karto pašalinti.

Viena iš nemaloniausių Pokki Start Menu savybių yra informacijos sekimas. Šiam procesui atlikti platintojai gali naudoti įvairias sekimo technologijas kaip:

 • Slapukus;
 • Pikselius;
 • JavaScript;
 • Siuntėjus, kurie prisijungia prie aparatų, kuriuose yra aktyvuota Bluetooth funkcija.

Visa surinkta informacija (paieškos rezultatai, lankytini puslapiai, IP adresai, paspausti linkai, ir kiti duomenys) yra svarbi bet kokiai marketingo firmai, nes yra panaudojama reklamų tikslais.

Mes rekomenduojame pašalinti Pokki Start Menu virusą iš savo kompiuterio. Ši aplikaciją gali pakenkti jūsų privatumui ir tiekti įvairias nepageidaujamas reklamas. Įsitikinkite, jog visi nežinomi priedai yra pašalinti, naudodami ReimageIntego. Taippat, jeigu norite susigrąžinti pradinį pradžios meniu, rekomenduojame pakeisti dabartinę operacinės sistemos versiją į prieš tai buvusią.

Pokki Start Menu adware tipo programaPokki Start Menu yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri pakeičia jūsų pradžios meniu. Potencialiai nepageidaujamos programos plinta per kitas legalias aplikacijas

Nepageidaujamas programas galime atsisiųsti ir mes patys per jų officialius tinklalapius, tačiau tai ne vienintelis būdas, kaip jos pasiekia mūsų kompiuterius. Nieko stebėtino, jog tokios aplikacijos nėra tinkamai įrašomos, nes jos yra įterpiamos kartu su kitomis programomis, kurias parsiunčiame internetu.

Vartotojai labai dažnai skiria per mažai dėmesio įvairiems parsisiuntimams, nes nori, kad viskas būtų atlikta kaip įmanoma greičiau. Šitoks skubėjimas yra viena didžiausių žmonių daromų klaidų, nes būtent tai ir atveria kelią visokioms nepageidaujamoms aplikacijos, kurios turi bruožą keisti naršyklių nustatymus ir tiekti įkyrius reklaminius postus.

Norėdami išvengti adware tipo ir kitų nepageidaujamų programų, nueikite į Custom/Advanced skyrių ir pasirinkite įrašymo funkciją vietoj kitų rekomenduojamų. Jeigu pasirinksite kokia nors kitą funkciją, jūs galite nebematyti sąrašo papildomų programų, kurios bus įrašytos kartu su norima aplikacija.

Ištrinkite Pokki Start Menu tik per kelias minutes

Net jei ir nusipirkote naują stacionarų ar nešiojamąjį kompiuterį, bet pastebėjote kokią nors neatpažįstamą programą, rekomenduojame patikrinti ją internete. Neleiskite, kad adware tipo aplikacijos pakenktų jūsų kompiuteriui skleisdamos  nepageidaujamas reklamas ir slaptai sekdamos informaciją. Dėl to patariame ištrinti Pokki Start Menu kaip įmanoma greičiau.

Yra du būdai, kuriais galite atlikti procesą – parsisiųsdami antivirusinę, arba ištrindami programą žingsnis po žingsnio, kaip parodyta instrukcijose žemiau. Jeigu norite greito sprendimo būdo, mes siūlome naudotis antivirusine. Be to, ji gali patikrinti, ar jūsų kompiuteryje nėra jokių užsilikusių virusinų infekcijų bei nepageidaujamų priedų.

Kaip alternatyvą, galite rinktis rankinį Pokki Start Menu pašalinimo būdą be jokių papildomų programų įrašymo. Jūs turėsite patys ištrinti visus nereikalingus priedus ir perkrauti naršykles. Apačioje yra šio metodo instrukcijos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Pokki Start Menu pašalinimas:

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Windows sistemų

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Windows OS:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Pokki Start Menu ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Pokki Start Menu ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Pokki Start Menu bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Internet Explorer (IE)

Perkraukite Internet Explorer naršyklę:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Pokki Start Menu ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Pokki Start Menu šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Pokki Start Menu iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Mozilla Firefox (FF)

Įsitikinkite, jog neliko jokių nepageidaujamų priedų Mozilla Firefox naršyklėje:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Pokki Start Menu ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Pokki Start Menu šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Pokki Start Menu ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Pokki Start Menu pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Pokki Start Menu bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Pokki Start Menu pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pokki-start-menu.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Pokki Start Menu