Pokki Start Menu šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Nemokamos instrukcijos

Pokki Start Menu pašalinimas

Kas yra Pokki Start Menu?

Pokki Start Menu – potencialiai nepageidaujama programa, kuri į Windows OS paprastai patenka be vartotojo žinios

Pokki Start Menu potencialiai nepageidaujama programaPokki Start Menu tai - nepageidaujam aplikacija, kuri tiekia įvarias įkyrias reklamas.

Pokki Start Menu yra legali programa, kuri buvo sukurta Sweet Labs kompanijos ir skirta Windows 8 ir 10 operacinėms sistemos. Ši programa dažniausiai būna įrašoma kaip priedas prie kitų aplikacijų, siekiant pasipelnyti iš trečiųjų šalių. Pokki Start Menu pakeičia pagrindinį pradžios meniu į tokį, kuris atsiranda įsirašius Windows 7. Būtent dėl šios priežasties, vartotojams patinka naujas meniu ir galimybė koreguoti įvarius parametrus. Vis dėlto, kai kurie vartotojai kritiškai žiūri į šią programą, nes ji pasižymi privačios informacijos rinkimu, ir netgi tiekia įvairias landžias reklamas.

Pavadinimas Pokki Start Menu
Rūšis Adware tipo programa/potencialiai nepageidaujama programa
Paveiktos OS Windows OS 8, Windows OS 10
Įkūrėjas/platintojas Sweet Labs
Simptomai Pakitęs pradžios meniu, gausybė reklamų
Plitimas Per kitas programas, reklamas, įvarius tinklalapius. Galimai ir per savo oficialų puslapį
Ištrynimas Naudokite FortectIntego, jeigu norite automatiškai pašalinti programą. Rankiniam ištrynimo būdui – skaitykite instrukcijas, kurios yra pateiktos po šiuo straipsniu

Internetinės saugos expertai teigia, jog ši nepageidaujama programa yra priskiriama adware kategorijai. Kai kurie vartotojai, kuriems įgriso įkyrios reklamos, vadina šią programa Pokki virusu. Techniškai, ši aplikacija nėra virusas, nes ji nedaro jokios žalos kompiuterio sistemoms ar failams. Vis dėlto, vos pastebėję šią programą savo kompiuteryje, vartotojai pradeda ieškoti būdų Pokki Start Menu pašalinimui. Gera žinia ta, kad ištrynimas tikrai nėra sudėtingas, tačiau, kelbiau yra patiems aptikti visokius nepageidaujamus priedus, kurie buvo įrašyti kartu su aplikacija.

Kadangi Pokki Start Menu yra potencialiai nepageidaujama programa, ji gali paskatinti kitų nepageidaujamų aplikacijų, kaip naršklės plėtinių, PDF konverterių, medijos leistuvų, ir kitų priedų, įrašymą. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl taip svarbu vengti adware tipo programų. Šios aplikacijos užkemša sistemą įvairiu šlamštu ir sulėtina kompiuterio spartą.

Vartotojai taippat gali pastebėti daugybę iššokančių reklamų, kurios atsiranda tarsi iš niekur. Taip gali nutikti, jeigu naudojate Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, ar kitas naršykles. Blogiausia yra tai, kad šitokios reklamos gali būti nesaugios ir nukreipti jus į nepažistamus puslapius. Informacinių technologijų ekspertai rekomenduoja susilaikyti ir nespaudinėti ant adware teikiamų reklamų, bei jas aptikus, iš karto pašalinti.

Viena iš nemaloniausių Pokki Start Menu savybių yra informacijos sekimas. Šiam procesui atlikti platintojai gali naudoti įvairias sekimo technologijas kaip:

 • Slapukus;
 • Pikselius;
 • JavaScript;
 • Siuntėjus, kurie prisijungia prie aparatų, kuriuose yra aktyvuota Bluetooth funkcija.

Visa surinkta informacija (paieškos rezultatai, lankytini puslapiai, IP adresai, paspausti linkai, ir kiti duomenys) yra svarbi bet kokiai marketingo firmai, nes yra panaudojama reklamų tikslais.

Mes rekomenduojame pašalinti Pokki Start Menu virusą iš savo kompiuterio. Ši aplikaciją gali pakenkti jūsų privatumui ir tiekti įvairias nepageidaujamas reklamas. Įsitikinkite, jog visi nežinomi priedai yra pašalinti, naudodami FortectIntego. Taippat, jeigu norite susigrąžinti pradinį pradžios meniu, rekomenduojame pakeisti dabartinę operacinės sistemos versiją į prieš tai buvusią.

Pokki Start Menu adware tipo programaPokki Start Menu yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri pakeičia jūsų pradžios meniu. Potencialiai nepageidaujamos programos plinta per kitas legalias aplikacijas

Nepageidaujamas programas galime atsisiųsti ir mes patys per jų officialius tinklalapius, tačiau tai ne vienintelis būdas, kaip jos pasiekia mūsų kompiuterius. Nieko stebėtino, jog tokios aplikacijos nėra tinkamai įrašomos, nes jos yra įterpiamos kartu su kitomis programomis, kurias parsiunčiame internetu.

Vartotojai labai dažnai skiria per mažai dėmesio įvairiems parsisiuntimams, nes nori, kad viskas būtų atlikta kaip įmanoma greičiau. Šitoks skubėjimas yra viena didžiausių žmonių daromų klaidų, nes būtent tai ir atveria kelią visokioms nepageidaujamoms aplikacijos, kurios turi bruožą keisti naršyklių nustatymus ir tiekti įkyrius reklaminius postus.

Norėdami išvengti adware tipo ir kitų nepageidaujamų programų, nueikite į Custom/Advanced skyrių ir pasirinkite įrašymo funkciją vietoj kitų rekomenduojamų. Jeigu pasirinksite kokia nors kitą funkciją, jūs galite nebematyti sąrašo papildomų programų, kurios bus įrašytos kartu su norima aplikacija.

Ištrinkite Pokki Start Menu tik per kelias minutes

Net jei ir nusipirkote naują stacionarų ar nešiojamąjį kompiuterį, bet pastebėjote kokią nors neatpažįstamą programą, rekomenduojame patikrinti ją internete. Neleiskite, kad adware tipo aplikacijos pakenktų jūsų kompiuteriui skleisdamos nepageidaujamas reklamas ir slaptai sekdamos informaciją. Dėl to patariame ištrinti Pokki Start Menu kaip įmanoma greičiau.

Yra du būdai, kuriais galite atlikti procesą – parsisiųsdami antivirusinę, arba ištrindami programą žingsnis po žingsnio, kaip parodyta instrukcijose žemiau. Jeigu norite greito sprendimo būdo, mes siūlome naudotis antivirusine. Be to, ji gali patikrinti, ar jūsų kompiuteryje nėra jokių užsilikusių virusinų infekcijų bei nepageidaujamų priedų.

Kaip alternatyvą, galite rinktis rankinį Pokki Start Menu pašalinimo būdą be jokių papildomų programų įrašymo. Jūs turėsite patys ištrinti visus nereikalingus priedus ir perkrauti naršykles. Apačioje yra šio metodo instrukcijos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Pokki Start Menu pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Ištrinkite Pokki Start Menu iš Windows OS:

Norėdami pašalinti Pokki Start Menu iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Pokki Start Menu ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Įsitikinkite, jog neliko jokių nepageidaujamų priedų Mozilla Firefox naršyklėje:

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Pokki Start Menu, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Pokki Start Menu vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Pokki Start Menu.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Pokki Start Menu, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Pokki Start Menu registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis