Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Play-bar-search.com šalinimas (Nemokamas vadovas)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Naršyklės įskiepiai

Ar mano kompiuteris užkrėstas play-bar-search.com virusu?

Jeigu naršant jums tenka susidurti su nesibaigiančiu peradresavimu, erzinančiais iššokančiais reklaminiais langais, naršyklės sulėtėjimu ir panašiai, turėtumėte pasitikrinti, ar jūsų kompiuteris nėra užkrėstas play-bar-search.com virusu. Techniškai, šis virusas yra naršyklės užgrobėjas, siekiantis atrodyti kaip patikimas įrankis paieškoms internete. Aktualūs paieškos rezultatai bei greitesnis naršymas – tai pagrindinės programos savybės, kuriomis masinami vartotojai. Tačiau, prieš įsirašydami šią programą turėtumėte žinoti, jog play-bar-search.com virusas yra įvardijamas kaip programa-naršyklės užgrobėja, ir gali sukelti nemažai problemų sugalvojusiems ją naudotis. Pirmiausia, šis virusas gali sekti jūsų naršymo įpročius ir rinkti įvairią, neasmeninę informaciją. Mūsų manymu, tai viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios turėtumėte pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Dar vienas neraminantis aspektas, su kuriuo galite susidurti naudodami šį paieškos variklį, tai peradresavimas. Play-bar-search.com peradresuoja vartotojus, paspaudusius ant šio viruso modifikuotų paieškos rezultatų ar iššokančių reklamų. Tad jei nenorite būti nukreipti į abejotinos reputacijos internetines svetaines, turėtumėte laikytis atokiau nuo šios programos. Ištrinti play-bar-search.com iš savo kompiuterio galite naudodami patikimas antivirusines sistemas, tokias kaip ReimageIntego.

play-bar-search.com

Kodėl play-bar-search.com peradresuoja mane į įtartinas svetaines?

Pagrindinė priežastis, dėl kurios šios programos kūrėjai imasi peradresuoti vartotojus yra susijusi su pelno generavimu. Daugeliu atveju, programos-naršykės užgrobėjos rodo sufalsifikuotus paieškos rezultatus tam, kad jų pagalba įviliotų vartotojus į rėmėjų internetinius puslapius, ir taip didintų šių puslapių lankytojų srautus. Už tokią reklamą, šių svetainių kūrėjai sumoka. Pagrindinė problema yra tai, jog niekada nežinia, į kokius puslapius vartotojas iš tiesų bus nukreiptas.

Galiausiai, play-bar-search.com virusu yra gana sudėtinga atsikratyti. Jis neleidžia atstatyti pradinių naršyklės nustatymų, todėl jūs nuolat esate peradresuojamas į play-bar-search.com svetainę. Tam, šis virusas naudoja pagalbinius objektus, kuriuos slapta sudiegia jūsų naršyklėje. Play-bar-search.com taip pat gali rinkti IP adresus, informaciją apie lankytas svetaines, puslapius, kompiuterio buvimo vietą, kompiuterio platformos tipą, ir panašiai. Apie tokią veiklą programos vartotojai taip pat nėra informuojami.

Kaip šis virusas atsirado mano kompiuteryje?

Dažniausiai, naršyklių užgrobėjų tipo virusai yra platinami agresyvaus marketingo metodu vadinamu “bundling”. Šis metodas yra paremtas potencialiai pavojingų programų sklaida per programinius paketus. Atminkite, kad nepageidaujamos programos gali būti pridedamos prie nemokamai atsisiunčiamų PDF konvertavimo programų, foto ir video redagavimo įrankių, video leistuvų ir panašių programų. Užkrėsti programinio paketo komponentai dažniausiai bandomi paslėpti, siūlant vartotojui naudoti “Basic” ar “Quick” diegimo nustatymus, todėl šių nustatymų turėtumėte vengti. Vietoje to, visuomet rinkitės tik “Advanced” arba „Custom“ diegimo nustatymus ir užkirskite kelią nepageidaujamų programų patekimui į jūsų kompiuterį. Atžymėkite visus pasirinkimus, leidžiančius pakeisti jūsų pagrindinį puslapį ir numatytąjį paieškos variklį į play-bar-search.com. Kitame puslapyje pateikiame patarimus, kaip panaikinti šį virusą iš savo kompiuterio.

Kaip ištrinti play-bar-search.com virusą iš kompiuterio?

Apibendrindami, norime pabrėžti, jog nesvarbu ar esate veteranas kompiuterių srityje, ar šviežiai iškeptas interneto vartotojas, visada turėtumėte laikytis atokiau nuo abejotinų paieškos variklių, kurie pristatomi kaip alternatyvos jau gerai žinomoms paieškos sistemoms, tokioms kaip Google, Yahoo ar Bing. Internete yra daug panašių svetainių, kuriose verčiau nesilankyti ir jomis nesinaudoti. Atminkite, jog naršyklių užgrobėjų pagrindinis bruožas – perimti vartotojų naršyklių kontrolę ir pakeisti jų nustatymus.

Jei jūsų kompiuteris jau užkrėstas play-bar-search.com virusu, yra du būdai, kaip galite juo atsikratyti. Pirmasis būdas, tai rankinis viruso panaikinimas. Norėdami ištrinti kenkėjišką programą šiuo būdu, galite naudotis mūsų ekspertų paruoštu, detaliu gidu, pateiktu straipsnio apačioje. Tačiau, turėkite galvoje, jog šis procesas reikalauja šiek tiek laiko ir dėmesio. Kad išvengtumėte galimų nesklandumu, geriau naudokite patikimą antivirusinę programą. Atnaujinę virusų duomenų bazę, nuskenuokite savo kompiuterį ir leiskite programai susidoroti su virusu už jus. Gera antivirusinę sistema ne tik panaikins play-bar-search.com virusą ir kitas galimas grėsmes jūsų kompiuteryje, bet ir apsaugos jus nuo virusų atakų ateityje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis play-bar-search.com pašalinimas:

Ištrinkite play-bar-search.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite play-bar-search.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite play-bar-search.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite play-bar-search.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite play-bar-search.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite play-bar-search.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti play-bar-search.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite play-bar-search.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite play-bar-search.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite play-bar-search.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite play-bar-search.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite play-bar-search.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite play-bar-search.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite play-bar-search.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite play-bar-search.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite play-bar-search.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti play-bar-search.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-play-bar-search-com.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie play-bar-search.com