Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

Pinterest viruso šalinimas

| Tipas: Malware

Pinterest virus (Pinterest virusas) yra pavojingas virusas, kuris yra nusitaikęs į žmones naudojančius šį socialinį tinklą. Kai tik jis sugeba patekti į sistemos vidų, šis virusas pradeda kėsintis į nukentėjusiojo žmogaus asmeninę informaciją, todėl iškyla didelis pavojus prarasti banko prisijungimo duomenis, įvairius slaptažodžius ir kitus prisijungimo duomenis. Be to, Pinterest virusas gali būti panaudotas perimti žmogaus Pinterest paskyrą ir patalpinti joje užkrėstus failus. Pavyzdžiui, jis gali pasidalinti su jūsų draugais netinkamo turinio video failais ir nuotraukomis ar patalpinti failus, kurie buvo užkrėsti tuo pačiu virusu. Žinoma, visa tai daroma siekiant kuo labiau išplatinti šį virusą. Jei norite išvengti Pinterest viruso, jūs turėtumėte ignoruoti visas neaiškias nuotraukas ir kitus failus. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra atnaujinta antivirusinė programa.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI PINTEREST VIRUSU?

Pinterest virusas yra platinamas naudojant specialų vaizdo failą, kuris buvo sukurtas užkrėsti kompiuterius be jokio ženklo. Anot ekspertų, pirmiausia hakeriai išsaugo šį kenksmingą failą savo svetainėje ir vėliau pradeda, panaudodami ‘browser hijacker’ virusą, peradresuoja žmonių naršykles į šią svetainę. Jei jūs patekote į šiuos spąstus ir paspaudėte ant užkėsto vaizdo failo, jūsų kompiuteris buvo užkrėstas žalingos programos. Didžiausia problema yra ta, jog aukos draugai taip pat gali pradėti spaudinėti ant šio užkėsto failo, nes jis automatiškai pasirodo aukos Pinterest paskyroje. Jei jūs įtariate, jog turėjote reikalų su šiuo virusu, jūs turite kuo skubiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa.

KAIP PAŠALINTI PINTEREST VIRUSĄ?

Dar kartą rekomenduojame nespaudinėti ant neaiškių nuotraukų. Jei jūs buvote apgautas ir paspaudėte ant kenksmingo vaizdo failo, turėtumėte kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Šiuo atveju, mes rekomenduojame pasikliauti SpyHunter 5Combo Cleaner arba Reimage Reimage Cleaner Intego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pinterest-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Pinterest virus