Pinterest viruso šalinimas

Pinterest viruso pašalinimas

Kas yra Pinterest virus?

Pinterest virus (Pinterest virusas) yra pavojingas virusas, kuris yra nusitaikęs į žmones naudojančius šį socialinį tinklą. Kai tik jis sugeba patekti į sistemos vidų, šis virusas pradeda kėsintis į nukentėjusiojo žmogaus asmeninę informaciją, todėl iškyla didelis pavojus prarasti banko prisijungimo duomenis, įvairius slaptažodžius ir kitus prisijungimo duomenis. Be to, Pinterest virusas gali būti panaudotas perimti žmogaus Pinterest paskyrą ir patalpinti joje užkrėstus failus. Pavyzdžiui, jis gali pasidalinti su jūsų draugais netinkamo turinio video failais ir nuotraukomis ar patalpinti failus, kurie buvo užkrėsti tuo pačiu virusu. Žinoma, visa tai daroma siekiant kuo labiau išplatinti šį virusą. Jei norite išvengti Pinterest viruso, jūs turėtumėte ignoruoti visas neaiškias nuotraukas ir kitus failus. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra atnaujinta antivirusinė programa.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI PINTEREST VIRUSU?

Pinterest virusas yra platinamas naudojant specialų vaizdo failą, kuris buvo sukurtas užkrėsti kompiuterius be jokio ženklo. Anot ekspertų, pirmiausia hakeriai išsaugo šį kenksmingą failą savo svetainėje ir vėliau pradeda, panaudodami ‘browser hijacker’ virusą, peradresuoja žmonių naršykles į šią svetainę. Jei jūs patekote į šiuos spąstus ir paspaudėte ant užkėsto vaizdo failo, jūsų kompiuteris buvo užkrėstas žalingos programos. Didžiausia problema yra ta, jog aukos draugai taip pat gali pradėti spaudinėti ant šio užkėsto failo, nes jis automatiškai pasirodo aukos Pinterest paskyroje. Jei jūs įtariate, jog turėjote reikalų su šiuo virusu, jūs turite kuo skubiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa.

KAIP PAŠALINTI PINTEREST VIRUSĄ?

Dar kartą rekomenduojame nespaudinėti ant neaiškių nuotraukų. Jei jūs buvote apgautas ir paspaudėte ant kenksmingo vaizdo failo, turėtumėte kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Šiuo atveju, mes rekomenduojame pasikliauti SpyHunter 5Combo Cleaner arba FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis