Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

Pinterest virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

Pinterest virus (Pinterest virusas) yra pavojingas virusas, kuris yra nusitaikęs į žmones naudojančius šį socialinį tinklą. Kai tik jis sugeba patekti į sistemos vidų, šis virusas pradeda kėsintis į nukentėjusiojo žmogaus asmeninę informaciją, todėl iškyla didelis pavojus prarasti banko prisijungimo duomenis, įvairius slaptažodžius ir kitus prisijungimo duomenis. Be to, Pinterest virusas gali būti panaudotas perimti žmogaus Pinterest paskyrą ir patalpinti joje užkrėstus failus. Pavyzdžiui, jis gali pasidalinti su jūsų draugais netinkamo turinio video failais ir nuotraukomis ar patalpinti failus, kurie buvo užkrėsti tuo pačiu virusu. Žinoma, visa tai daroma siekiant kuo labiau išplatinti šį virusą. Jei norite išvengti Pinterest viruso, jūs turėtumėte ignoruoti visas neaiškias nuotraukas ir kitus failus. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra atnaujinta antivirusinė programa.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI PINTEREST VIRUSU?

Pinterest virusas yra platinamas naudojant specialų vaizdo failą, kuris buvo sukurtas užkrėsti kompiuterius be jokio ženklo. Anot ekspertų, pirmiausia hakeriai išsaugo šį kenksmingą failą savo svetainėje ir vėliau pradeda, panaudodami ‘browser hijacker’ virusą, peradresuoja žmonių naršykles į šią svetainę. Jei jūs patekote į šiuos spąstus ir paspaudėte ant užkėsto vaizdo failo, jūsų kompiuteris buvo užkrėstas žalingos programos. Didžiausia problema yra ta, jog aukos draugai taip pat gali pradėti spaudinėti ant šio užkėsto failo, nes jis automatiškai pasirodo aukos Pinterest paskyroje. Jei jūs įtariate, jog turėjote reikalų su šiuo virusu, jūs turite kuo skubiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa.

KAIP PAŠALINTI PINTEREST VIRUSĄ?

Dar kartą rekomenduojame nespaudinėti ant neaiškių nuotraukų. Jei jūs buvote apgautas ir paspaudėte ant kenksmingo vaizdo failo, turėtumėte kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Šiuo atveju, mes rekomenduojame pasikliauti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pinterest-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Pinterest virus