Sudėtingumo skalė:  
  (8/100)

PC Utilities Pro – Optimizer Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Kas yra PC Utilities Pro – Optimizer Pro?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro (taip pat galima rasti pavadinimu Optimizer Pro) yra legali programa. Vis dėlto, prieš pirkdami licencijuotą jos versiją, jūs turėtumėte žinoti ir tai, kad ji yra įtariama kiek neskaidriomis veiklomis. Vos tik ji patenka į kompiuterį, Optimizer Pro pradeda tikrinti sistemą ir vėliau pateikia savo rezultatus. Žinoma, dažniausiai jie yra kiek pagrąžinti. Tai sakydami mes omenyje turime ilgą sąrašą išgalvotų problemų, kurios yra pateikiamos siekiant išgąsdinti žmones ir priversti juos nusipirkti licencijuotą PC Utilities Pro – Optimizer Pro versiją. Nors yra teigiama, jog tai yra vienintelė programa, kuri gali sutvarkyti kompiuterius, mes tikrai tuo abejojame ir patariame jums Internete paieškoti nemokamų tokio tipo programų. Beje, mes taip pat jums rekomenduojame pašalinti Optimizer pro iš sistemos, ypač jeigu ji joje pasirodė iš niekur. Taip, tai yra įmanoma, jeigu jūs į savo kompiuterį siunčiatės nemokamas programas ir netikrinate jose esančių komponentų. Jeigu Optimizer Pro į jūsų kompiuterį pateko būtent tokių būdu, rekomenduojame jums nieko nelaukti ir atlikti žemiau pateiktus veiksmus.

PC Utilities Pro – Optimizer Pro

KAIP Optimizer Pro gali atsidurti mano kompiuterio viduje?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro nėra kompiuterinis virusas. Vis dėlto, ši programa daugeliu atvejų kompiuteryje pasirodo iš niekur. Taip yra dėl to, nes ji yra aktyviai platinama naudojant kiek įtartiną metodą, kuris yra žinomas kaip bundling. Jeigu norite nuo jo apsisaugoti, turite pradėti sekti nemokamų programų atsisiuntimą į savo kompiuterį. Tai daryti geriausia yra pasirenkant Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau nužymint varneles, kurios sutinka su šios programos įrašymu į sistemą. Vos tik ji į ją patenka, ji pradeda rodyti štai tokius pranešimus:

Attention! 7596 items to clean and optimize on your PC

Attention! 2654 items to clean and optimize on your PC

KAIP pašalinti Optimizer Pro?

Siekdami pašalinti PC Utilities Pro – Optimizer Pro, atlikite šiuos veiksmus:

  • Spustelėkite StartControl PanelPrograms and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs).
  • Šiame aplanke suraskite Optimizer pro programą.
  • Pašalinkite ją ir kitas nepatikimas programas.
  • Spustelėkite ‘OK‘ mygtuką tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Siekiant įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra švarus, taip pat patariame paleisti vieną iš šių programų: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
PC Utilities Pro – Optimizer Pro ekrano nuotrauka
PC Utilities Pro – Optimizer Pro ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pc-utilities-pro-optimizer-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie PC Utilities Pro – Optimizer Pro