PC Utilities Pro – Optimizer Pro šalinimas

PC Utilities Pro – Optimizer Pro pašalinimas

Kas yra PC Utilities Pro – Optimizer Pro?

Kas yra PC Utilities Pro – Optimizer Pro?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro (taip pat galima rasti pavadinimu Optimizer Pro) yra legali programa. Vis dėlto, prieš pirkdami licencijuotą jos versiją, jūs turėtumėte žinoti ir tai, kad ji yra įtariama kiek neskaidriomis veiklomis. Vos tik ji patenka į kompiuterį, Optimizer Pro pradeda tikrinti sistemą ir vėliau pateikia savo rezultatus. Žinoma, dažniausiai jie yra kiek pagrąžinti. Tai sakydami mes omenyje turime ilgą sąrašą išgalvotų problemų, kurios yra pateikiamos siekiant išgąsdinti žmones ir priversti juos nusipirkti licencijuotą PC Utilities Pro – Optimizer Pro versiją. Nors yra teigiama, jog tai yra vienintelė programa, kuri gali sutvarkyti kompiuterius, mes tikrai tuo abejojame ir patariame jums Internete paieškoti nemokamų tokio tipo programų. Beje, mes taip pat jums rekomenduojame pašalinti Optimizer pro iš sistemos, ypač jeigu ji joje pasirodė iš niekur. Taip, tai yra įmanoma, jeigu jūs į savo kompiuterį siunčiatės nemokamas programas ir netikrinate jose esančių komponentų. Jeigu Optimizer Pro į jūsų kompiuterį pateko būtent tokių būdu, rekomenduojame jums nieko nelaukti ir atlikti žemiau pateiktus veiksmus.

PC Utilities Pro – Optimizer Pro

KAIP Optimizer Pro gali atsidurti mano kompiuterio viduje?

PC Utilities Pro – Optimizer Pro nėra kompiuterinis virusas. Vis dėlto, ši programa daugeliu atvejų kompiuteryje pasirodo iš niekur. Taip yra dėl to, nes ji yra aktyviai platinama naudojant kiek įtartiną metodą, kuris yra žinomas kaip bundling. Jeigu norite nuo jo apsisaugoti, turite pradėti sekti nemokamų programų atsisiuntimą į savo kompiuterį. Tai daryti geriausia yra pasirenkant Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau nužymint varneles, kurios sutinka su šios programos įrašymu į sistemą. Vos tik ji į ją patenka, ji pradeda rodyti štai tokius pranešimus:

Attention! 7596 items to clean and optimize on your PC

Attention! 2654 items to clean and optimize on your PC

KAIP pašalinti Optimizer Pro?

Siekdami pašalinti PC Utilities Pro – Optimizer Pro, atlikite šiuos veiksmus:

  • Spustelėkite StartControl PanelPrograms and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs).
  • Šiame aplanke suraskite Optimizer pro programą.
  • Pašalinkite ją ir kitas nepatikimas programas.
  • Spustelėkite ‘OK‘ mygtuką tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Siekiant įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra švarus, taip pat patariame paleisti vieną iš šių programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis