Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

PC Privacy Dock šalinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Malware

Kas yra PC Privacy Dock programa?

PC Privacy Dock (taip pat žinoma kaip PC Privacy Dock 2.3, PC Privacy Shield, PCPrivacyDock) yra nemokama programa, kurią jau atsisiuntė šimtai kompiuterių vartotojų. Ji pristatoma kaip kompiuterio optimizavimo įrankis, kuris gali pašalinti gedimus, keliančius grėsmę prarasti asmeninę informaciją, esančią kompiuteryje. Vis dėlto, dėl tam tikrų priežasčių, ji buvo priskirta potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai ir tikrai nėra ta programa, kuria būtų galima pasitikėti. Pasak kompiuterių saugumo ekspertų, PC Privacy Dock virusas gali patekti į kompiuterius kartu su kitomis nemokamomis programomis, tokiomis kaip PDF redaktoriai, medijos leistuvės, atsiusiuntimo vadovai ir pan. Be to, ji gali vykdyti keletą procesų Task Manager leistuvėje bei įdiegti komponentą (updater.exe), skirta automatinaim atnaujinimui. Pastebėta, kad ji taip pat rodo nepatikimas rekalamas, reklamuojančias nepageidaujamą programinę įrangą, tokią kaip NextLive bei PicEnhance.

Deja, bet anksčiau išvardintos problemos yra tik smulkmenos, palyginus su nuolatiniais sistemos patikrinimais ir perspėjančiais pranešimais, kuriuos PC Privacy Dock virusas generuoja. Panašu, kad pagrindinis šios programos tikslas – įtikinti vartotojus nusipirkti licencijuotą šios programos versiją. Būtent tam ir reikalingi nuolatiniai sistemos tikrinimai ir pranešimai, perspėjantys kompiuterio vartotoją apie įvairias su pirvatumu susijusias problemas. Jeigu paspaustumėte ant „Clean now“ ar panašaus mygtuko, nedelsiant jūsų būtų prašoma nusipirkti pilną programos versiją. Netikėkite tuo, nes tai tik būdas, kurį internetiniai sukčiai naudoja tam, kad užsidirbtų pinigų. Nei bandomoji, nei pilna šios programos versija negali pagerinti jūsų kompiuterio darbo. Vietoj to, pirkdami liceciją, neįtardami nieko blogo, galite atskleisti savo kreditinės kortelės duomesnis, vardą, pavardę ir kitą asmeninę informaciją internetiniams sukčiams, ko pasekoje galite turėti rimtų problemų ateityje. Taigi, venkite PC Privacy Dock programos įsirašymo. Jeigu ji buvo įdiegta kartu su kita nemokama programa, rekomenduojame jos šalinimui naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą antivirusinę programą.

PC Privacy Dock

Kaip PC Privacy Dock virusas gali patekti į mano kompiuterį?

PC Privacy Dock yra nepatikima sistemos optimizavimo programa, kuri turėtų tikrinti kompiuterį ir nustatyti įvairias problemas, keliančias grėsmę jūsų privatumui. Deja, tačiau vargu ar ši programa gali apsaugoti asmeninę informaciją, esančią jūsų kompiuteryje ar pagerinti kompiuterio darbą, nes vienintelis jos tikslas yra užsidirbti pinigų pardavus tariamai licencijuotą (pilną) programis versiją. Kaip jau minėjome, šią programą galima atisiųsti iš oficialios svetainės ir įvairių legalių programų platininui skirtų svetainių (download.com, soft32.com, softonic.com, cnet.com, ir t.t.). Vis dėlto, dažniausiai PC Privacy Dock virusas yra platinamas per programinės įrangos paketus, todėl būtina diegti nemokamas programa itin atidžiai. Norint išvengti nepageidaujamų programš įsirašymo, būtinai pasirikite „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo pariktį ir atsisakykite visų jums siūlomų papildomų komponentų.

Kaip pašalinti PC Privacy Dock virusą?

Dažniausiai PC Privacy Dock progrmą galima pašalinti iš Add/Remove Programų sąrašo. Tam jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

  • Spustelėti ‘Start’ -> ‘Control Panel’ -> ‘Programs’ (arba Add/Remove Programs) -> ‘Uninstall a Program’.
  • Šiame aplanke suraskite PC Privacy Dock is spustelėjus ant jos pasirinkite ‘Uninstall/Change’.
  • Spustelėkite OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jeigu atlikus minėtus veiksmus programa vis dar pasirodo jūsų kompiuteryje, tuomet turėtumėte patikrinti jį su Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner ar Malwarebytes antivirusine programa.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pc-privacy-dock.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie PC Privacy Dock