PC MightyMax šalinimas

PC MightyMax pašalinimas

Kas yra PC MightyMax?

PC MightyMax yra visiškai nenaudinga programa, kuri tesugeba rodyti suklastotus pranešimus apie sistemos klaidas ir kitas problemas. Žinoma, po to ji pradeda aktyviai siūlyti įsigyti licencijuotą jos versiją, kuri turėtų padėti žmogui sutvarkyti jo kompiuterį. Atrodo, kad PC Mighty Max yra suprogramuota periodiškai rodyti savo blaškančius įspėjimus apie įvairias sistemos problemas dėl vieno tikslo – priversti žmogų patikėti, kad jo kompiuteryje yra kažkokių problemų ir priversti jį nusipirkti bevertę programą. Nors mes negalime jos pavadinti virusu, jūs turėtumėte vengti PC MightyMAx.

KAIP PC MIGHTYMAX GALI ATSIDURTI MANO KOMPIUTERYJE?

PC MightyMax yra platinama įvairių reklaminių pranešimų pagalba. Dažniausiai, jie siūlo nemokamai patikrinti kompiuterį, bet nepamini apie šios programos įrašymą į jį. Be to, jūs taip pat galite atsisiųsti šią programą į sistemą kartu su kitomis nemokamomis programomis. Šiuo atveju, turėtumėte skirti daugiau dėmesio nemokamų programų įrašymui į kompiuterį ir atsisakyti nepageidaujamų jų priedų. Vis tik PC MightyMax patenka į sistemą, ši programa pradeda veikti automatiškai. Pabandę ją savo kompiuteryje, mes nesuradome jokios funkcijos padedančios pakeisti šį nustatymą. Beje, ji taip pat neturi jokios funkcijos, kuri padėtų išinstaliuoti šią programą. Jeigu jūs pastebėjote „CRITICAL ALERT“ ar „Alert!!!“ pranešimus savo kompiuteryje, jūsų kompiuteryje gali būti įrašyta PC MightyMax taip pat.

KAIP PAŠALINTI PC MIGHTYMAX?

PC MightyMax turėtų būti laikoma nepageidaujama programa, kuri turėtų būti pašalinti iš kompiuterio nedelsiant. Tam jums reikia tiesiog patikrinti kompiuterį su antivirusine ir pašalinti užkrėstus failus. Šiam darbui mes rekomenduojame naudoti FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner ar kokią nors kitą antivirusinę.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis