Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

PC Health Boost. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

PC Health Boost (arba PC HealthBoost) yra kompiuterinė infekcija, kuri teigia, jog ji gali priversti kompiuterį dirbti greičiau. Vis dėl to, atrodo, jog ši programa tik siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tam ji naudoja įžūlius metodus, kurie pirmiausia siekia juos išgąsdinti ir po to nori priversti juos nusipirkti licencijuotą PC HealthBoost versiją. Vos tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pradeda rodyti pranešimus apie blogus registro įrašus ir kitas problemas, kurias ji ‘aptiko’. Žinoma, ji apie jas tik praneša, tačiau jų nepašalina iki tol kol žmogus nesutinka susimokėti už licencijuotą jos versiją. Nors mes negalime pripažinti, kad ši programa nėra pajėgi pašalinti pasenusių registro įrašų, pastebėjome, kad PC HealthBoost nustato ir pašalina tik jų mažumą kas tikrai negali padėti siekiant pagreitinti kompiuterį.

KAIP PC Health Boost GALI ATSIDURTI MANO KOMPIUTERYJE?

PC Health Boost yra platinama legaliose Internetinėse svetainėse, tokiose kaip cnet.com ir pchealthboost.com. Vis dėl to, daugelis žmonių teigia, kad ši programa atsirado jų kompiuteriuose netikėtai. Taip yra todėl, nes ši programa taip patr yra platinama kaip nemokamų programų priedas. Jei norite išvengti tokių netikėtų programų, jūs turite atidžiai kontroliuoti kiekvieną nemokamos programos įdiegimo procesą. Jeigu PC Health Boost patenka į kompiuterį, ji iškarto pradeda savo darbą: kaip jau minėjome, ji rodo kaip tikrina kompiuterio registrą ir vėliau praneša apie blogus registro įrašus. Prašome ignoruoti tokius pranešimus, nes jais negalima pasitikėti! Be to, jūs turite pašalinti PC Health Boots iš kompiuterio jei norite jų atsikratyti.

KAIP PAŠALINTI PC Health Boost?

Jei jūsų kompiuteryje atsirado PC Health Boost, jūs galite ją pašalinti atlikdami šiuos veiksmus:

  • Spustelėkite Start->Control Panel -> Programs (or Add/Remove Programs)
  • Suraskite piktogramą PC Health Boost ir spustelėkite Delete.

Be to, mes taip pat rekomenduojame patikrinti kompiuterį su atnaujinta Reimage arba Malwarebytes Malwarebytes versija ir pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą PC Health Boost šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
PC Health Boost pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant PC Health Boost (2013-10-26)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant PC Health Boost (2013-10-26)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant PC Health Boost (2013-10-26)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant PC Health Boost (2013-10-26)
PC Health Boost ekrano nuotrauka
PC Health Boost ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pc-health-boost.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis