PC Fix Speed šalinimas

PC Fix Speed pašalinimas

Kas yra PC Fix Speed?

PC Fix Speed yra klaidinanti sistemos optimizavimo programa, kuri neturi jokių sugebėjimų padidinti kompiuterio greičio, ištaisyti sistemos klaidų ir atlikti panašių veiklų. Kaip ir bet kuris kitas virusas, ši programa buvo sukurta dėl pinigų, todėl ji ne tik praneša apie išgalvotas kompiuterio problemas, bet taip pat neužmiršta melagingai pasiūlyti vartotojams įsigyti jos licencijuotą versiją. Žinoma, mes nerekomenduojame to daryti, nes jūs prarasite pinigus.

Daugelis vartotojų praneša apie netikėtą šios programos pasirodymą jų kompiuteriuose ir teigia neįsivaizduojantys, kaip ji galėjo patekti į juos. Iš tikrųjų, visa tai yra labai paprasta – PC Fix Speed infekuoja sistemą trečiųjų šalių programų pagalba. Dažniausiai tai yra nemokamos programos, kurios yra plačiai platinamos internete. Jei jūs savo kompiuteryje aptikote PC Fix Speed, ir žinote, kad nesate įdiegę jos patys, turite kuo greičiau ją pašalinti. Priešingu atveju, jūs būsite nuolat pertraukiamas išgalvotų perspėjimų apie sistemos klaidas ir panašias problemas.

KAIP AŠ GALIU UŽKRĖSTI PC Fix Speed?

Kaip sakėme, jūs galite aptikti PC Fix Speed savo kompiuteryje įdiegęs nemokamą programą. Siekiant to išvengti, rekomenduojame visada atkreipti dėmesį į programos komponentų sąrašą ir atsisakyti tokių nepageidaujamų programų kaip ši. Be to, šis virusas gali atsidurti sistemos viduje po to, kai jūs netyčia paspaudžiate ant klaidinančio įspėjimo, platinamo Internete. Dažniausiai, šie iššokantys pranešimai pasirodo neteisėtose svetainėse, pvz., azartinių lošimų ar panašiose. Kai tik ji atsiranda viduje, šis virusas pradeda veikti kaip realus kompiuterio optimizavimo įrankis ir rodo išgalvotus įspėjimus, teigiančius:

Warning!!!
Your system registry contains errors.
Registry errors found: 54We recommend removing errors by clicking on the Remove Now! button.

Jūs privalote ignoruoti šiuos ir panašius pranešimus, nes jie nori suklaidinti jus ir priversti sumokėti už licenzijuotą PC Fix Speed versiją. Iš tikrųjų, jie praneša apie įprastas kompiuterio klaidas, kurias galima surasti beveik kiekvienoje sistemoje ir vargu ar galima pašalinti. Taigi, mes rekomenduojame pašalinti PC Fix Speed iš sistemos, jei radote arba turite šią programą savo kompiuteryje.

KAIP PAŠALINTI PC Fix Speed?

Perspėjame, kad tipiškas metodas, naudojamas pašalinti įprastas programas iš kompiuterio, neveikia su bandomąja versija (trial) PC Fix Speed versija. Taigi, jūs turėtumėte tiesiog atsisiųsti FortectIntego ir paleisti pilną sistemos skenavimą siekdami pašalinti šį virusą iš sistemos.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis