Pasirodė pavojingi el. laiškai, siūlantys parsisiųsti Windows 8 licenziją. Ignoruokite juos!

Ignore all spam letters that offer to download Windows 8 license, they are fake!„Microsoft“ vartotojai jau mėgaujasi naujiena apie naujausią operacinę sistemą „Windows 8“, kuri pagaliau buvo pradėta platinti Internete. Tačiau kaip ir visada, internetiniai nusikaltėliai naudojasi kiekviena nauja progra siekdami užkrėsti aukos kompiuterį savo virusais. Šįkart jie pradėjo platinti pasiūlymus, žadančius suteikti nemokamą licenciją šiai operacinei sistemai. Pagal naujausius duomenis, interneto nusikaltėliai platina netikrus el. laiškus, kurie atrodo tarsi būtų siųsti Microsoft kompanijos ir siūlo gauti nemokamą „Windows 8″ operacinės sistemos licenciją.

Bandant apibūdinti tiksliau, šie el. laiškai teigia: ‘You can download your „Microsoft Windows licence“ here’ ir taip pat turi pridėtą nuorodą. Paspaudus ją, vartotojas yra peradresuojamas į kai kuriias Rusijos interneto svetaines ir galaisuai patenka į pavojingo viruso ataką. Saugumo ekspertai teigia, kad šis virusas yra vadinamas Blackhole Cridex arba Cridex Trojos arklys, kuris yra naudojamas hakerių rinkti asmeninę informaciją apie auką.

Internetiniai nusikaltėliai jau daugelį metų naudoja kenkėjiškus el. laiškai su infekuotomis nuorodomis siekdami užkrėsti vartotojus virusais. Nors „Microsoft“ pradėjo platinti „Windows 8“ tik spalis 26, yra nenuostabu, kad hakeiai jau spėjo pasinaudoti proga ir įtraukti šios operacinės sistemos vardą į savo nešvarius žaidimus. Prieš duodami leidimą virusui, o ne „Windows 8″ OS, pagalvokite, ar tai yra realus laiškas iš „Microsoft“, kuri suteikia jums nemokamą licenciją jos naujausiai OS. Šiuo atveju stebūklų nebūna.
2spyware rekomenduoja ignoruoti visus laiškus, kurie buvo siųsti nežinomų asmenų. Be to, jei jau atvėrėte tokį laišką, paleiskite pilną sistemos skenavimą su savo anti-kenkėjiška programa ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris yra saugus.

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink