Padirbti „Amazon“ el. laiškai naudojami platinti virusą

Virusai.lt skelbia apie rimtą ataką, kuri veikia naudodama „Amazon“ vardą. Atrodo, kad pagrindinė jos misija yra infekuoti Jungtinė Karalystėje esančius kompiuterius, nes šis virusas plinta per elektroninius laiškus prisistatančius ‘Amazon’ filialo, esančio Jungtinėje Karalystėje, pranešimu. Jei atsitiktų taip, jog jūs gautumėte tokį el. laišką, pirmiausia rekomenduojame pagalvoti ar jūs tikrai užsisakėte ką nors iš „Amazon“ pastaruoju metu. Jeigu jūs papuolėte į šią apgavystę ir atsisiuntėte šia laiške esantį priedą į savo kompiuterį, prašome paleisti pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-spyware kaip įmanoma greičiau.

Gavęs melagingą „Amazon“ pranešimą, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į jo pavadinimą (subject). Jei tai yra Your Order with Amazon.co.uk’, yra didelė tikimybė jog šis laiškas gali būti kenksmingas. Atkreipkite dėmesį, kad jis yra pripildytas nuorodų, kurios nuveda vartotojus į teisėtą interneto svetainę „Amazon UK, tačiau failas, kuris yra tap pat pridėtas prie šio kenkėjiško elektroninio laiško tikrai turėtų būti vengiamas. Šis prisegtas failas vadinasi „Your Order Details with Amazon.zip” .

Kiekvienas vartotojas, kuris atidarė tokį laišką ar, dar blogiau, atsisiuntė kenksmingą jo priedą, bus užkrėstas Trojos arklio, pavadinimu Mal / BredoZp-B. Šis virusas gali būti naudojamas įdiegti ir pašalinti failus, įrašyti aukos klavišų paspaudimus ir prijungti prie jo nuotolinio serverio.

Žinoma, internetinės prekybos milžinė „Amazon“ neturi nieko bendro su šia gudrybe. Prašome paleisti pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-spyware nedelsiant, jei buvote apgautas atverti šio netikro el. laiško priedą.

Failai
Programos
Palygink