Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

OptiSpeed šalinimas (Spa 2020 atnaujinimas) - Pašalinimo vadovas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

OptiSpeed yra tipinė nepageidaujama aplikacija, skatinanti vartotojus pirkti jos licenzijuotą versiją melagingai pateiktoms sistemos problemoms sutvarkyti

OptiSpeed

OptiSpeed yra netikra sistemos optimizavimo priemonė, kuri dažniausiai yra įrašoma kartu su kitomis nemokamomis aplikacijomis ant Windows kompiuterių. Pasak jos gamintojų, programa gali padidinti interneto greitį, stabilizuoti sujungimą, ir pagreitinti kompiuterio darbą. Po to, kai yra įrašoma, programa iškart perskenuoja visą sistemą dėl galimų trikdžių, ir pateikia neegezistuojančių problemų sąrašą. Taip pat, vartotojai yra skatinami nusipirkti licenzijuotą OptiSpeed versiją, kad sutvarkytų tariamas problemas. Tačiau, pateikti rezultatai ir tariamos problemos yra visiškai neegzistuojančios, nes tai yra tipiškas netikrų sistemos optimizavimo priemonių veikimo principas. Remiantis Hybdris Analysis pateiktais duomenis, instaliacijos failo testas parodo, kad komponentas yra kenksmingas, su 100% viruso tikimybe.

Pavadinimas OptiSpeed
Tipas Potencialiai nepageidaujama programa/netikra sistemos optimizavimo priemonė
Susiję failai optispeed-setup.exe
Paplitimas Per kitas nemokamas programas
Rizikos faktoriai Gali sugadinti tam tikrus Windows sistemos failus, priversti vartotojus patirti bereikalingų piniginių nuostolių
Simptomai Ši programa inicijuoja sistemos skanavimus, kurie parodo šimtus neegzistuojančių problemų
Ištrynimas Peržvelkite straipsnio gale pateiktas instrukcijas arba naudokitės automatinėmis virusų valymo priemonėmis
Atnaujinimas Bandykite naudokitės programomis, tokiomis kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, kad sutvarkytumėte kompiuteryje esančias problemas

Tokios sistemos optimizavimo priemonės kaip OptiSpeed, kartu su programomis kaip netikri atnaujintojai, yra ne tik visiškai nenaudingos, bet gali taip pat sugadinti tam tikrus sistemos failus. Šių priemonių platintojams nerūpi tinkamos prietaisų optimizavimo procedūros, ir jie pažymi netgi Google atnaujinimus kaip pavojingus.

OptiSpeed teigia, kad gali padidinti kompiuterio greitį, ištrindama nereikalingus failus. Tačiau, realybėje, ši programa suranda Windows registro raktus, kurie tėra kelių kilobaitų dydžio ir negali paveikti kompiuterio darbo jokiais įmanomais būdais. Remiantis šiuo faktu, Microsoft kompanija perspėja vartotojus apie tokias registro valymo priemones:

Kai kurie produktai, tokie kaip registro valymo priemonės, siūlo, kad ši zona turi būti sutvarkyta ir išvalyta. Tačiau, gali kilti rimtos problemos, jeigu neteisingai yra sutvarkomas registras, besinaudojant nepatikimomis programomis. Šios bėdos gali reikalauti vartotojų perrašyti visą operacinę sistemą dėl atsiradusio nestabilumo.

Kaip matome, OptiSpeed darbas gali sukelti Windows sistemos pažeidimus, reikalaujančius pilnos perrašymo procedūros, kuri gali sukelti asmeninės informacijos praradimą. Dėl to, nenaudokite nežinomų programų, turėdami reikalų su Windows registru, nes tai yra būtina operacinės sistemos dalis.

OptiSpeed kūrėjai, kaip ir daugelis kitų, niekuo nesiskiria nuo melagingų žinučių autorių. Nusikaltėliai nukreipia vartotojus į nesaugius puslapius, pripildytus melagingų perspėjimų apie kompiuterinius virusus, ir vėliau prašo sumokėti už nepatikimas programas, kurios yra tariamai reikalingos susidoroti su padaryta žala sistemai. Tam tikra prasme, ši aplikacija veikia itin panašiai, nes ji pažymi neegzistuojančias problemas, ir prašo vartotojų sumokėti už pilną OptiSpeed versiją.

Vartotojai taippat pranešė, kad ši aplikacija bandė save pakartotinai įrašyti į sistemą. Toks elgesys yra kenksmingas, ir jeigu jūs aptikote tokią veiklą, yra didelė tikimybė, kad jūsų kompiuteris užkrėstas trojanu parsiuntėju. Mes rekomenduojame perskenuoti savo prietaisą su patikima antivirusine priemone, ir tada naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego, kad automatiniu būdu ištaisytumėte viruso padarytą žalą savo kompiuteryje.

OptiSpeed virusasOptiSpeed yra nepatikima programa, kuri gali sugadinti tam tikrus sistemos failus

Instaliuodami nepatikimas nemokamas programas didinate sistemos infekcijos riziką

Nepageidaujamų aplikacijų įrašymas per kitas programas yra dažnai platintojų naudojas būdas, kuris leidžia vystytis jų verslui ir sulaukti pajamų. Teoriškai, tokia praktika turėtų būti naudinga abejoms šalims – ji leidžia vartotojams nemokamai išbandyti programas (netgi Microsoft ir kitos patikimos kompanijos šitaip daro, ir viskas yra gerai, jeigu yra daroma teisingai).

Tačiau, praktikoje, viskas veikia kiek kitaip. Platintojams dažniausiai nerūpi programas, kurias jie prideda kartu su savo prekėmis, to pasekoje, vartotojas dažniausiai gauna įkyrią adware tipo programą, ar nepatikimą sistemos priemonę, tokią kaip registro valymo įrankiai ar aplikacijų atnaujintojai. Šios programos gali ne tik sutrigdyti normalią sistemos veiklą, bet taippat skatinti reklamų atsiradimą, padidindamos gaunamą pelną.

Dėl šių priežasčių, net jeigu įrašinėjate programas iš patikimų šaltinių, vis tiek būkite atsargūs. Niekada negalite būti tikra, kokia aplikacijos bus įterpta į programos pakuotės turinį. Vienas toks pavyzdyz nutiko, kai uTorrent įterpė Epic Scale kriptovaliutojos kasimo programą be vartotojų žinios.

Norėdami išvengti nepageidaujamų programų, niekada neskubinkite instaliavimo proceso, atsargiai patikrinkite kiekvieną žingsnį, peržvelkite visus nustatymus, aktus, ir visada rinkitės Advanced/Custom instaliavimo parinktis, kurios leidžia vartotojams pašalinti nepageidaujamus priedus iš parsisiuntimų sąrašo. 

Išinstaliuokite OptiSpeed iš savo kompiuterio ir naudokite patikimas priemones

Mes tikrai neteigiame, kad nėra jokio būdo sistemai sutvarkyti, išvalyti, ir greičiui padidinti. Faktiškai, yra daugybė būdų tai padaryti, net ir rankiniu metodu. Patikimos priemonės, tokios kaip Reimage Reimage Cleaner Intego vykdo tokius procesus automatiškai, neskelbdamos melagingų virusų parodymų. Taippat, pati Microsoft kompanija išleido keletą priemonių, kurios gali padėti pagreitinti Windows operacinę sistemą saugiai. Tikrai yra svarbu, ar programa yra saugi naudojimui. Vis dėlto, OptiSpeed nėra ta programa, kurios jūs ieškote.

Dėl to, jeigu pastebėjote, kad ji inicijuoja sistemos skenavimus, jūs turėtumėte ištrinti OptiSpeed iš karto. Tuo tarpu, kai yra daugybė antivirusinių programų, kurios laisvai gali aptikti potencialiai nepageidaujamas aplikacijas (iš jų ir SpyHunter 5Combo Cleaner), taip pat yra būdas pašalinti OptiSpeed virusą rankiniu metodu. Jūs rasite žemiau pateiktas detales, kaip tai padaryti.

Žinutė: jeigu jūs pastebiate keistus veiksmus savo kompiuteryje, tokius kaip automatiniai parsisiuntimai, daugybė aktyvuotų nepažįstamų procesų, programų trigdžių, jūs turėtumėte perskenuoti savo kompiuterio sistemą su apsaugos programas, nepriklausomai nuo to kokį OptiSpeed pašalinimo metodą pasirinksite.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis OptiSpeed pašalinimas:

Ištrinkite OptiSpeed iš Windows sistemų

Norėdami ištrinti OptiSpeed iš Windows operacinės sistemos, naudokitės žemiau pateiktomis instrukcijomis:

  1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
  2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
  3. Išinstaliuokite OptiSpeed ir su šia programa susijusias programas
    Suraskite OptiSpeed ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-optispeed.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie OptiSpeed