OneSafe PC Cleaner šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Sau 2020

OneSafe PC Cleaner pašalinimas

Kas yra OneSafe PC Cleaner?

OneSafe PC Cleaner yra sistemos įrankis, kuris turėtų padėti išspręsti niekad nesigaibiančias sistemos problemas

One Safe PC Cleaner kenkėjasOneSafe PC Cleaner virusas yra niekam tikusi programa, kurią reklamuoja kaip naudingą sistemos optimizavimo sprendimą. OneSafe PC Cleaner – programa, kuri neturi jokios vertės jūsų kompiuteryje nes visos žadėtos funkcijos yra tik reklaminis triukas. Tai yra kompiuterio sistemos optimizavimo programa, kurios dėka Windows įrenginiai turėtų neberodyto tiek klaidų žinučių, nes PC Cleaner žada sutvarkyti visas bėdas vienu pelės mygtuko paspaudimu. Deja, tai nėra realūs pažadai nes optimizavimo įrankis sukelia daugiau bėdų nei išsprendžia. Programa dažnai vadinama kenkėjiška programa pateikia netikrus sistemos patikrinimo rezultatus, kurie neatspindi realios jūsų kompiuterio būklės ir sistemos problemų. Taip įrankis yra sukurta elgtis vien tam, kad įtikintų naudotojus mokėti už pilną programos versiją ir tikėtų jog galimai pašalins visas su virusais ir sistemos spragomis susijusias klaidas.

Pavadinimas OneSafe PC Cleaner
Kenkėjo tipas Sistemos programa/ Adware
Grėsmė Programa sukuria iliuziją, kad sistemos problemos bei virusai kenkia kompiuteriui, rodydama netikrus rezultatus su konkrečiomis klaidomis. Taip įtakoja vartotojus pirkti pilną programos versiją teigdami, kad tai yra įrankis galintis išspręsti sistemos pažeidimus
Taktika Social engineering apgavystės pagalba kenkėjo kūrėjai paveikia nieko nenutuokiančius vartotojus ir išvilioja iš jū pinigus už nieko vertą programą
Plitimo būdai Oficialus programos puslapis, kenkėjiškos reklamos, kitos nepageidaujamos programos, nesaugūs programų instaliavimo procesai, šaltiniai
Pašalinimo galimybės Yra įmanoma pašalinti OneSafe PC Cleaner, jei pasirinksite tam sukurtą ir pritaikytą antivirusinę programą. Tokie įrankiai gali aptikti aplikacijas, sukurtas elgtis kenkėjiškai
Sistemos atsatymas Deja, tokios programos nesunkiai gali pasiekti įvairius sistemos nustatymus ir juos keisdami paveikti tiek kompiuterio greitį tiek bendrą būklę. Pasirinkite patikimą sistemos optimizavimo programą kaip FortectIntego ir jos dėka atsatykite funkcijas į savo vietas

OneSafe PC Cleaner nėra programa, kurią galėtume rekomenduoti kaip naudingą kompiuterio įrenginį. Tai Windows sistemoje dažnai aptinkama programa, kurios vartotojai teigia neparsisiuntę. Tačiau, įrankis imasi sistemos tikrinimo ir ima siųsti rezultatus su problemų sąrašu ir virusų pavadinimais, kurie neva veikia įrenginio veiklą ir greitį.

Net jei susidursite su OneSafe PC Cleaner reklamomis, kuriose apie programą yra atsiliepiama teigiamai, venkite paspaudimų ir turinio lankymo, nes tai yra programa susijusi su adware-tipo kenkėjais ir juos platinančiais puslapiais, tad galite atsidurti pavojingo turinio svetainėse ir nepastebėdami įrašyti pavojingesnę programą nei ši bevertis sistemos įrankis.

OneSafe PC Cleaner yra panašus į daugelį tokio pat tipo kenkėjų ir programų, tad atkreipkite dėmesį į esminius simptomus:

 • programa teigia, kad sistema yra automatiškai tikrinama;
 • sistemos skenavimas trunka pakankamai trumpai;
 • tiek virusų vardai tiek sistemos klaidos rodomos po patikrinimo jums nėra nei anksčiau girdėtos nei pažįstamos;
 • norint pašalinti problemas esate skatinami mokėti už pilną programos versiją;
 • kitos tokio tipo programos reklamuojamos tiek iššokančiuose languose tiek su įrankiu susijusiose svetainėse ar laukiant rezultatų;
 • kiti naršyklės įrankiai ir sistemos programos įrašomi be jūsų sutikimo.

Deja nei nemokama OneSafe PC Cleaner viruso versija nei mokama programa, kuri kainuoja 19.99 eurų negali aptikti kenkėjų, pavojingų virusų ar kitokių sistemos pakitimų, kurie sukelia klaidos žinutes ar paveikia kompiuterio darbą. Tai nėra programa, kurios jums reiktų, nes su adware-tipo kenkėjais susiję puslapiai nėra patikimi aplikacijų platintojai.

Daug naudingiau būtų jei jūs pašalintumėte šią niekam tinkamą OneSafe PC Cleaner programą naudodamiesi profesionaliais ir patikimais saugumo įrankiais ar antivirusinėmis programomis, kurios tikrai gali aptikti tiek kenkėjus tiek ir pavojingesnius virusus ir pagerinti sistemos veiklą pašalindami tokias programas be didelių pastangų. Norėdami tai padaryti rankiniu būdų turėtumėte rasti visus susijusius failus, išinstaliuoti patį įrankį ir kitas aplikacijas. OneSafe PC Cleaner įrankisOneSafe PC Cleaner programa pateikia jau iš anksto nustatytus rezultatus, kad vartotojai patikėtų sistemos problemomis ir jas šalintų su ta pačia programa. Net ir paskelbęs apie galimus kenkėjus ir sistemos problemas, šis bevertis įrankis teigia negalintis jų išspręsti tad jums reikia įsigyti pilną OneSafe PC Cleaner versija, kuris deja įrašius tiesiog ištrina rezultatus arba paveikia reikalingus sistemos failus kaip Windows registro įrašus arba ištrina pasikartojančius failus kompiuteryje. Dažnai tokia veikla sukelia daugiau rimtų problemų nei pradžioje galimai aptiko sistemos optimizatorius.

Jums reiktų imtis OneSafe PC Cleaner pašalinimo kuo greičiau, kad išvengtumėte nepageidaujamų pokyčių sistemos nustatymuose ar funkcijose, programų darbe. Jei paliksite įrankį dirbti toliau tokia programa gali tiek pritraukti kenkėjus tiek įrašyti virusų savavališkai.

OneSafe PC Cleaner nėra įrankis kuris magiškai išsprendžia visas kompiuterio problemas, paveikia greitį ar programų darbą. Tokie pažadai reklaminiame turinyje nėra tikri ir skirti tik vartotojų dėmesiui pritraukti, bet neturi jokių įrodymų. Tai yra tik dar viena iš daugelio programų sukurtų norint išvilioti pinigus iš nieko nenutuokainčių kompiuterio naudotojų. Tokios problemos gali sukelti ir rimtesnių problemų susijusių su kompiuterio darbu ar net sistemos saugumu.

Jokios atsitiktinės programos negali tikrinti jūsų sistemos saugumo ir skenuoti kompiuterio, juo labiau aptikti kompiuterio virusų. Netikėkite tokiais teiginiais, naršyklėje iššokančiais langais ar turiniu susijusiu su tokiomis programomis kaip OneSafe PC Cleaner, kuris teigia, kad tai yra Microsoft ar Windows sistemos pranešimai. OneSafe PC CleanerOneSafe PC Cleaner - sistemos įrankis, kurio dėka kompiuteris turėtų veikti greičiau nei paprastai. Kuo greičiau reaguosite į tokius pasitikėjimo nevertus teiginius, kuriuos siunčia OneSafe PC Cleaner tuo geriau nes pašalinę kenkėją laiku išvengsite galimų viruso padarinių. Kaip minėjome tokie sistemos įrankiai dažnai teigia galintys pašalinti failus ir problemas iš kompiuterio, bet dažnai jie pašalina ir gerus, sistemai reikalingus failus ar registro įrašus, pakeičia nustatymus.

Taip kenkėjai gali užtikrinti nenutraukiamą veikimą kompiuteryje, bet taip pat paveikia ir būtinas įrenginio funkcijas, saugumo įrankių veiklą ir gali išvengti šalinimo procesų. Dėl to mes labai rekomenduojame pasirinkti pakankamai patikimą antivirusinę programą, kuri gali aptikti OneSafe PC Cleaner sistemoje ir pašalinti jos likučius.

Jei nesate tikri kaip ilgai programa jau veikia jūsų kompiuteryje, yra galimybė, kad OneSafe PC Cleaner buvo įrašyta ne taip ir neseniai, tad geriausia būtų patikrinti įvairias vietas sistemoje kur galimai kenkėjiški ir pavojingi failai gali būti įrašyti be jūsų žinios ir leidimo. Tokios programos ir failai labai paveikia tiek aplikacijos veikimą tiek aptikimo galimybes. Rinkitės FortectIntego ir patikrinkite ar virusas nepažeidė esminių kompiuterio funkcijų. OneSafe PC Cleaner virusasOneSafe PC Cleaner tai potentialiai kenkėjiška programa, kurią dažniausiai naudotojai įrašo patys, to net nepastebėdami.

Kenkėjiškas programas galite įrašyti ir patys to net nenutuokdami

Tai nėra ypatingas kenkėjas ar kompiuterinis virusas, kuris plinta kitaip nei kitos nepageidaujamos programos. Pagrindinis metodas naudojamas platinti tokias programas yra nemokamai platinamų programų ir kenkėjų įrašymas vienu metu. Kai tokie „paketai“ yra įtraukti jums siunčiantis programą iš interneto jūs privalote rinktis Išplėstinius nustatymus, kad matytumėte kas dar bus įrašyta. Tik tokiu būdu galite matyti visas įtrauktas programas ir atžymėti varneles prie nežinomų aplikacijų ir galimų kenkėjų.

Jei taip nepasielgsite ir liksite prie Rekomenduojamų nuostatų ir instaliuosite visas programas, kurios jau įtrauktos į bendrą sąrašą. Deja tai reikš, kad sistema galiausiai bus paveikta nepageidaujamos programos. Tai ir yra priežastis kodėl didelė dalis jau nukentėjusių teigia šio sistemos įrankio patys neįrašę ir nesiuntę. Jei atkreiptumėte dėmesį į tokius programų įrašymo būdus ir pasikliautumėte tik oficialiai šaltiniais, galėtumėte išvengti kibernetinių infekcijų ir kompiuterio virusų.

OneSafe PC Cleaner viruso šalinimo instrukcijos

Pašalinti OneSafe PC Cleaner nėra taip sudėtinga kai gali atrodyti, bet rankiniu būdu trinti tokias programas nerekomenduojame nes tai užtrunka daugiau laiko nei galima tikėtis. Norint rasti visus susijusius failus ir programas reikia aplankyti nemažai skirtingų sistemos vietų, aplankų su programomis.

Taip pat OneSafe PC Cleaner pašalinimas reikalauja ištrinti ir kitus kenkėjus įrašytus be jūsų žinios, kam reikia tiek jūsų laiko tiek informacinių technologijų ir kompiuterinių žinių. Geriau pasirinkite patikimą antivirusinę programą ir jos padėdami ištrinkite visus kenkėjus, virusus. Jei vis dar galvojate apie tas sistemos klaidas, įrašykite sistemos programą, kuri padės sutvarkyti bėdas susijusias su sistemos spragomis. Peržiūrėkite paruoštą instrukcijų video, kad geriau suprastumėte.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis OneSafe PC Cleaner pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti OneSafe PC Cleaner iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su OneSafe PC Cleaner ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti OneSafe PC Cleaner registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis