Sudėtingumo skalė:  
  (26/100)

OneSafe PC Cleaner šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgp 2020

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

OneSafe PC Cleaner yra sistemos įrankis, kuris turėtų padėti išspręsti niekad nesigaibiančias sistemos problemas

One Safe PC Cleaner kenkėjasOneSafe PC Cleaner virusas yra niekam tikusi programa, kurią reklamuoja kaip naudingą sistemos optimizavimo sprendimą. OneSafe PC Cleaner –  programa, kuri neturi jokios vertės jūsų kompiuteryje nes visos žadėtos funkcijos yra tik reklaminis triukas. Tai yra kompiuterio sistemos optimizavimo programa, kurios dėka Windows įrenginiai turėtų neberodyto tiek klaidų žinučių, nes PC Cleaner žada sutvarkyti visas bėdas vienu pelės mygtuko paspaudimu. Deja, tai nėra realūs pažadai nes optimizavimo įrankis sukelia daugiau bėdų nei išsprendžia. Programa dažnai vadinama kenkėjiška programa pateikia netikrus sistemos patikrinimo rezultatus, kurie neatspindi realios jūsų kompiuterio būklės ir sistemos problemų. Taip įrankis yra sukurta elgtis vien tam, kad įtikintų naudotojus mokėti už pilną programos versiją ir tikėtų jog galimai pašalins visas su virusais ir sistemos spragomis susijusias klaidas.

Pavadinimas OneSafe PC Cleaner
Kenkėjo tipas Sistemos programa/ Adware
Grėsmė  Programa sukuria iliuziją, kad sistemos problemos bei virusai kenkia kompiuteriui, rodydama netikrus rezultatus su konkrečiomis klaidomis. Taip įtakoja vartotojus pirkti pilną programos versiją teigdami, kad tai yra įrankis galintis išspręsti sistemos pažeidimus
Taktika Social engineering apgavystės pagalba kenkėjo kūrėjai paveikia nieko nenutuokiančius vartotojus ir išvilioja iš jū pinigus už nieko vertą programą
Plitimo būdai Oficialus programos puslapis, kenkėjiškos reklamos, kitos nepageidaujamos programos, nesaugūs programų instaliavimo procesai, šaltiniai
Pašalinimo galimybės Yra įmanoma pašalinti OneSafe PC Cleaner, jei pasirinksite tam sukurtą ir pritaikytą antivirusinę programą. Tokie įrankiai gali aptikti aplikacijas, sukurtas elgtis kenkėjiškai
Sistemos atsatymas Deja, tokios programos nesunkiai gali pasiekti įvairius sistemos nustatymus ir juos keisdami paveikti tiek kompiuterio greitį tiek bendrą būklę. Pasirinkite patikimą sistemos optimizavimo programą kaip Reimage Reimage Cleaner Intego ir jos dėka atsatykite funkcijas į savo vietas

OneSafe PC Cleaner nėra programa, kurią galėtume rekomenduoti kaip naudingą kompiuterio įrenginį. Tai Windows sistemoje dažnai aptinkama programa, kurios vartotojai teigia neparsisiuntę. Tačiau, įrankis imasi sistemos tikrinimo ir ima siųsti rezultatus su problemų sąrašu ir virusų pavadinimais, kurie neva veikia įrenginio veiklą ir greitį. 

Net jei susidursite su OneSafe PC Cleaner reklamomis, kuriose apie programą yra atsiliepiama teigiamai, venkite paspaudimų ir turinio lankymo, nes tai yra programa susijusi su adware-tipo kenkėjais ir juos platinančiais puslapiais, tad galite atsidurti pavojingo turinio svetainėse ir nepastebėdami įrašyti pavojingesnę programą nei ši bevertis sistemos įrankis. 

OneSafe PC Cleaner yra panašus į daugelį tokio pat tipo kenkėjų ir programų, tad atkreipkite dėmesį į esminius simptomus:

 • programa teigia, kad sistema yra automatiškai tikrinama;
 • sistemos skenavimas trunka pakankamai trumpai;
 • tiek virusų vardai tiek sistemos klaidos rodomos po patikrinimo jums nėra nei anksčiau girdėtos nei pažįstamos;
 • norint pašalinti problemas esate skatinami mokėti už pilną programos versiją;
 • kitos tokio tipo programos reklamuojamos tiek iššokančiuose languose tiek su įrankiu susijusiose svetainėse ar laukiant rezultatų;
 • kiti naršyklės įrankiai ir sistemos programos įrašomi be jūsų sutikimo.

Deja nei nemokama OneSafe PC Cleaner viruso versija nei mokama programa, kuri kainuoja 19.99 eurų negali aptikti kenkėjų, pavojingų virusų ar kitokių sistemos pakitimų, kurie sukelia klaidos žinutes ar paveikia kompiuterio darbą. Tai nėra programa, kurios jums reiktų, nes su adware-tipo kenkėjais susiję puslapiai nėra patikimi aplikacijų platintojai.

Daug naudingiau būtų jei jūs pašalintumėte šią niekam tinkamą OneSafe PC Cleaner programą naudodamiesi profesionaliais ir patikimais saugumo įrankiais ar antivirusinėmis programomis, kurios tikrai gali aptikti tiek kenkėjus tiek ir pavojingesnius virusus ir pagerinti sistemos veiklą pašalindami tokias programas be didelių pastangų. Norėdami tai padaryti rankiniu būdų turėtumėte rasti visus susijusius failus, išinstaliuoti patį įrankį ir kitas aplikacijas.  OneSafe PC Cleaner įrankisOneSafe PC Cleaner programa pateikia jau iš anksto nustatytus rezultatus, kad vartotojai patikėtų sistemos problemomis ir jas šalintų su ta pačia programa. Net ir paskelbęs apie galimus kenkėjus ir sistemos problemas, šis bevertis įrankis teigia negalintis jų išspręsti tad jums reikia įsigyti pilną OneSafe PC Cleaner versija, kuris deja įrašius tiesiog ištrina rezultatus arba paveikia reikalingus sistemos failus kaip Windows registro įrašus arba ištrina pasikartojančius failus kompiuteryje. Dažnai tokia veikla sukelia daugiau rimtų problemų nei pradžioje galimai aptiko sistemos optimizatorius. 

Jums reiktų imtis OneSafe PC Cleaner pašalinimo kuo greičiau, kad išvengtumėte nepageidaujamų pokyčių sistemos nustatymuose ar funkcijose, programų darbe. Jei paliksite įrankį dirbti toliau tokia programa gali tiek pritraukti kenkėjus tiek įrašyti virusų savavališkai. 

OneSafe PC Cleaner nėra įrankis kuris magiškai išsprendžia visas kompiuterio problemas, paveikia greitį ar programų darbą. Tokie pažadai reklaminiame turinyje nėra tikri ir skirti tik vartotojų dėmesiui pritraukti, bet neturi jokių įrodymų. Tai yra tik dar viena iš daugelio programų sukurtų norint išvilioti pinigus iš nieko nenutuokainčių kompiuterio naudotojų. Tokios problemos gali sukelti ir rimtesnių problemų susijusių su kompiuterio darbu ar net sistemos saugumu.

Jokios atsitiktinės programos negali tikrinti jūsų sistemos saugumo ir skenuoti kompiuterio, juo labiau aptikti kompiuterio virusų. Netikėkite tokiais teiginiais, naršyklėje iššokančiais langais ar turiniu susijusiu su tokiomis programomis kaip OneSafe PC Cleaner, kuris teigia, kad tai yra Microsoft ar Windows sistemos pranešimai. OneSafe PC CleanerKuo greičiau reaguosite į tokius pasitikėjimo nevertus teiginius, kuriuos siunčia OneSafe PC Cleaner tuo geriau nes pašalinę kenkėją laiku išvengsite galimų viruso padarinių. Kaip minėjome tokie sistemos įrankiai dažnai teigia galintys pašalinti failus ir problemas iš kompiuterio, bet dažnai jie pašalina ir gerus, sistemai reikalingus failus ar registro įrašus, pakeičia nustatymus. 

Taip kenkėjai gali užtikrinti nenutraukiamą veikimą kompiuteryje, bet taip pat paveikia ir būtinas įrenginio funkcijas, saugumo įrankių veiklą ir gali išvengti šalinimo procesų. Dėl to mes labai rekomenduojame pasirinkti pakankamai patikimą antivirusinę programą, kuri gali aptikti OneSafe PC Cleaner sistemoje ir pašalinti jos likučius.

Jei nesate tikri kaip ilgai programa jau veikia jūsų kompiuteryje, yra galimybė, kad OneSafe PC Cleaner buvo įrašyta ne taip ir neseniai, tad geriausia būtų patikrinti įvairias vietas sistemoje kur galimai kenkėjiški ir pavojingi failai gali būti įrašyti be jūsų žinios ir leidimo. Tokios programos ir failai labai paveikia tiek aplikacijos veikimą tiek aptikimo galimybes. Rinkitės Reimage Reimage Cleaner Intego ir patikrinkite ar virusas nepažeidė esminių kompiuterio funkcijų.  OneSafe PC Cleaner virusasOneSafe PC Cleaner tai potentialiai kenkėjiška programa, kurią dažniausiai naudotojai įrašo patys, to net nepastebėdami.  

Kenkėjiškas programas galite įrašyti ir patys to net nenutuokdami

Tai nėra ypatingas kenkėjas ar kompiuterinis virusas, kuris plinta kitaip nei kitos nepageidaujamos programos. Pagrindinis metodas naudojamas platinti tokias programas yra nemokamai platinamų programų ir kenkėjų įrašymas vienu metu. Kai tokie „paketai“ yra įtraukti jums siunčiantis programą iš interneto jūs privalote rinktis Išplėstinius nustatymus, kad matytumėte kas dar bus įrašyta. Tik tokiu būdu galite matyti visas įtrauktas programas ir atžymėti varneles prie nežinomų aplikacijų ir galimų kenkėjų.

Jei taip nepasielgsite ir liksite prie Rekomenduojamų nuostatų ir instaliuosite visas programas, kurios jau įtrauktos į bendrą sąrašą. Deja tai reikš, kad sistema galiausiai bus paveikta nepageidaujamos programos. Tai ir yra priežastis kodėl didelė dalis jau nukentėjusių teigia šio sistemos įrankio patys neįrašę ir nesiuntę. Jei atkreiptumėte dėmesį į tokius programų įrašymo būdus ir pasikliautumėte tik oficialiai šaltiniais, galėtumėte išvengti kibernetinių infekcijų ir kompiuterio virusų.

OneSafe PC Cleaner viruso šalinimo instrukcijos

Pašalinti OneSafe PC Cleaner nėra taip sudėtinga kai gali atrodyti, bet rankiniu būdu trinti tokias programas nerekomenduojame nes tai užtrunka daugiau laiko nei galima tikėtis. Norint rasti visus susijusius failus ir programas reikia aplankyti nemažai skirtingų sistemos vietų, aplankų su programomis. 

Taip pat OneSafe PC Cleaner pašalinimas reikalauja ištrinti ir kitus kenkėjus įrašytus be jūsų žinios, kam reikia tiek jūsų laiko tiek informacinių technologijų ir kompiuterinių žinių. Geriau pasirinkite patikimą antivirusinę programą ir jos padėdami ištrinkite visus kenkėjus, virusus. Jei vis dar galvojate apie tas sistemos klaidas, įrašykite sistemos programą, kuri padės sutvarkyti bėdas susijusias su sistemos spragomis. Peržiūrėkite paruoštą instrukcijų video, kad geriau suprastumėte.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis OneSafe PC Cleaner pašalinimas:

Ištrinkite OneSafe PC Cleaner iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite OneSafe PC Cleaner ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite OneSafe PC Cleaner ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-onesafe-pc-cleaner.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie OneSafe PC Cleaner