Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Offerz4u reklamų šalinimas (Lengvos pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Offerz4u (arba Offers4u) – tai reklaminės programos pavadinimas, kuri yra platinama kaip naršyklės priedas. Kaip teigiama, ši programa turėtų informuoti vartotojus apie įvairius pasiūlymus, nuolaidas, kuponus, kainų palyginimus ir tokiu būdu pagerinti apsipirkimo internete patirtį ir padėti sutaupyti daugiau pinigų. Deja, tyrimas parodė, kad šis naršyklės priedas – tai tik dar viena „adware“ kategorijai priklausanti programa, kuri yra naudojama marketingo tikslais. Kitaip tariant, ji yra remiama trečiųjų šalių, kurios siekia padidinti nepopuliarių svetainių lankytojų skaičių, bando užsidirbti pinigų, pasitelkiant „Mokėk už Paspaudimą“ (angl. Pay-per-click) modelį, renka/platina/parduoda informaciją apie žmonių naršymo įpročius ir t.t. Deja, bet būtina paminėti faktą, kad Offerz4u naršyklės priedas ir reklamos, kurias jis rodo, gali būti nepatikimos, todėl naudodami šį priedą savo kompiuteryje rizikuojate savo kompiuterio saugumu ir stabilumu.

Kokie simptomai išduoda, kad Offerz4u virusas pateko į kompiuterio sistemą?

Dažniausiai Offerz4u virusas plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis. Jis gali būti prisegtas prie medijos leistuvių, atsisiuntimo vadovų ir kitų nemokamų programų, todėl įrašinėjant jas greituoju būdu (quick/basic/recommended), nepatikimi naršyklės priedai gali būti įrašyti į sistemą pagal numatytuosius parametrus. Taigi, jeigu netyčia įsirašysite nemokamą programą, kuri platina Offerz4u virusą kaip papildomą komponentą, iškart pastebėsite, kad naršyklė veikia neįprastai.

Pirmasis ženklas, reiškiantis, kad jūsų naršyklė užkrėsta – tai sulėtėjusi naršyklė. Pasak specialistų, Offerz4u virusas yra suderinamas su Google Chrome, Internet Explorer ir Mozilla Firefox naršyklėmis. Taigi, jeigu jis patenka į kompiuterio sistemą, užkrėsta naršyklė gali nebekrauti tam tikrų svetainių, dažnai užstrigti, sulėtėti ir t.t.

Offerz4u ads

Be to, naršyklė gali pradėti generuoti įvairius tiek komercinius, tiek nekomercinius pranešimus ir reklamas. „Adware“ tipo programų tikslas – rodyti partnerių reklamas ir paskatinti žmones kuo dažniau ant jų spustelėti. Deja, bet Offerz4u reklamos gali būti susijusios su nepatikimomis ar nesaugiomis trečiųjų šalių svetainėmis. Kadangi neįmanoma nustatyti, kurios reklamos yra patikimos, o kurios ne, nespauskite ant jokių Offerz4u pranešimų.

Itin patraukliai atrodančios Offerz4u reklamos gali jus nustebinti. Dauguma jų informuoja apie pasiūlymus ir nuolaidas, kurios praneša apie tam tikrus daiktus, produktus bei paslaugas, kurių visai neseniai ieškojote. Taip yra dėl to, kad ši nepatikima programa gali sekti jūsų naršymo veiklą, susisteminti gautą informaciją ir vėliau pritaikyti ją Offerz4u reklamų kūrimui. Bėda yra ta, kad naudojant slapukus, ši programa turi prieigą prie jūsų kompiuterio IP adreso, buvimo vietos, elektroninio adreso ir kitos, pakankamai asmeninės, informacijos.

Mes taip pat esame įsitikinę, kad Offerz4u naršyklės peradresavimai labai greit pradės jus erzinti. Kaip jau minėjome, ši programa yra naudojama reklamoms, nukreipiančioms į trečiųjų šalių svetaines, rodymui. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą kai spustelėsite ant vienos iš reklamų, būsite nukreiptas/-a į nežinomas svetaines, kurios gali platinti potencialiai nepageidaujamą programinę įrangą. Taigi, geriausia ką jūs galite padaryti – tai visiškai pašalinti Offerz4u virusą. Tam jūs galite naudoti ReimageIntego programą arba sekti instrukcijas (antrame puslapyje) ir ištrinti ją rankiniu būdu.

Kaip išvengti Offerz4u viruso patekimo į kompiuterį?

Norint išvengti nepageidaujamų naršyklės peradresavimų, kuriuos sukelia Offerz4u virusas, nepamirškite, kad nemokamos programos – tai terpė, kuri leidžia plisti potencialiai nepageidaujamoms programoms. Norint apsisaugoti nuo naršyklės priedų, įrankių juostų ir panašių programėlių, nepamirškite:

 • rinktis programų atsisiuntimo šaltinius labai atsargiai. Nepasitikėkite programėlėmis, kurios yra platinamos trečiųjų šalių svetainėse, nes jos gali būti įtrauktos į potencialiai nepageidaujamų programų platinimą;
 • nesirinkite ‘quick’ arba ‘basic’ programų įrašymo būdų. Vietoj jų, pasirinkite ‘custom’ arba ‘advanced’ įrašymo parinktį;
 • atsisakykite visų papildomų komponentų nepaisant to, kokia naudinga ji gali iš pradžių pasirodyti;
 • jeigu Offerz4u virusas jau užkrėtė jūsų kompiuterį, atsidarykite sekantį puslapį, kur rasite Offerz4u viruso šalinimo instrukcijas.

Kaip pašalinti šią adware tipo programą?

Jeigu jūsų naršyklė rodo reklamas, pažymėtas kaip “Ads by Offerz4u” ar “Offerz4u Ads,” rekomenduojame patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Ji patikrins visus kompiuterio ‘kampelius’ ir pašalins visas nepageidaujamas/nereikalingas/pavojingas programas. Jeigu nesate linkęs/-usi naudoti papildomas programas, galite naudoti šalinimo instrukcijas, kurias pateiksime apačioje:

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Offerz4u reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Offerz4u iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Offerz4u ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Offerz4u ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Offerz4u iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Offerz4u bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Offerz4u iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Offerz4u ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Offerz4u šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Offerz4u reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Offerz4u iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Offerz4u iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Offerz4u ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Offerz4u šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Offerz4u iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Offerz4u ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Offerz4u pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Offerz4u iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Offerz4u bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Offerz4u pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-offerz4u-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Offerz4u ads