NSA viruso šalinimas

NSA viruso pašalinimas

Kas yra NSA virusas?

Kas yra NSA virusas?

NSA virusas (taip pat žinomas kaip NSA Internet Surveillance Program virusas) yra rimta kompiuterinė infekcija, kuri į jūsų kompiuterį gali patekti per melagingus laiškus bei jų pagalba platinamus užkrėstus priedus. Jeigu norite išvengti šio viruso (o tai mes jums labai rekomenduojame), jūs turite visada atkreipti dėmesį į tokius dalykus kaip siuntėjo vardas, klaidos tekste ir panašiai. Beje, jūs taip pat turėtumėte į savo kompiuterį atsisiųsti patikimą antivirusinę programą, kuri jums visada pagelbės pamatyti pavojingas programas prieš jų atsisiuntimą į sistemą. Jeigu NSA virusas sugebėtų patekti į jūsų kompiuterį, pirmas dalykas, kurį jūs turėtumėte pastebėti, yra visiškas sistemos užblokavimas. To pasekoje jūs taip pat turėtumėte pamatyti melagingą pranešimą, kuris informuoja jus apie įvairius įstatymų pažeidimus bei prašo sumokėti baudą. Kadangi NSA Internet Surveillance Program viruso rodomi pranešimai atrodo labai įtikinamai, nėra nieko nuostabaus, kad jų dėka hakeriai jau sugebėjo surinkti arti 10 tūkst. dolerių. Jeigu NSA pranešimas jau pasirodė jūsų kompiuterio ekrane, pagrindinis dalykas, kurį jūs privalote suprasti, yra tai, kad vyriausybinės organizacijos neblokuoja kompiuterių siekdamos jų savininkus priversti sumokėti tam tikras baudas. Tam jos naudoja kitus metodus. Dėl to jūs turėtumėte ignoruoti NSA virusui priklausantį pranešimą ir kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa jeigu norite jo visiškai atsikratyti.

KAIP NSA virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, NSA virusas dažniausiai yra platinamas naudojant užkrėstus el. laiškus. Vis dėlto, nėra jokios garantijos, kad hakeriai šio viruso platinimui nepradės naudoti ir kitų metodų, tokių kaip užkrėsti pranešimai, kurie pasirodo naršant internete, užkrėstos programos ir panašiai. Vos tik šis virusas atsiduria sistemoje, jis pradeda siekti svo tikslo, kuris yra pinigai. Taigi, jis kaip įmanoma greičiau užblokuoja sistemą ir pradeda rodyti tokį pranešimą:

NSA Internet Surveillance Program
PRISM
Computer Crime Prosecution Section
Your Computer has been locked!
Your computer has been locked due to suspicions of illegal content downloading and distribution.
The downloaded content (photo and video files) was automatically classified as child pornograpjic materials.
(….)
Your case can be classified as occasional/unmotivated, according to 17 (U.S Code)
Thus it may be closed without prosecution.Your computer will be unblocked automatically.In order to resolve the situation in an above-mentioned way you should pay a fine of $300 (MoneyPak)

Prašome juo netikėti! Jeigu toks pranešimas jau pasirodė jūsų kompiuterio ekrane, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktas instrukcijas ir atsikratykite šio viruso.

KAIP PAŠALINTI NSA VIRUSą?

Bandant pašalinti NSA virusą ir panašias kompiuterines infekcijas, jūs galite susidurti su viena problema – jūs galite pastebėti, kad šis virusas blokuoja jūsų antivirusinę. Jeigu tai jau pastebėjote, nieko nelaukite ir atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite FortectIntego,SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes arba kitą antivirusinę programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
  5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų. Mes rekomenduojame FortectIntego.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis