Sudėtingumo skalė:  
  (33/100)

Notice! Please update your FLV Player. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Alice Woods - - | Tipas: Malware

„Notice! Please update your FLV Player“ yra melagingas pranešimas, kuris yra naudojamas tam, kad įtikintų žmones įsirašyti į savo kompiuterius nepageidaujamų programų. Jo pagalba jūs į savo kompiuterį galite atsisiųsti ‘adware’, ‘browser hijacker’ ir kitoms kategorijoms priskiriamų programų. Nors jos ir nėra vadinamos virusais, jos gali sukelti rimtą sumaištį. Jos gali ne tik pradėti rodyti erzinančius pranešimus, kurie siūlo pasinaudoti neįtikėtinomis nuolaidomis, bet ir priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse, pradėti lėtinti jūsų kompiuterio darbą, bandyti pavogti jūsų asmeninę informaciją ir pan. Dažniausiai „Notice! Please update your FLV Player“ pranešimas pasirodo kai žmogus bando peržiūrėti kokį nors video, tačiau jis taip pat gali pasirodyti ir iš niekur, tiesiog naršant Internete. Nors jis atrodo tikrai įtikinamai, jūs privalote prisiminti, kad FLV Player, Flash Player, Java ir kiti atnaujinimai turėtų būti įrašinėjami tik apsilankius oficialiose šių programų svetainėse. Mes jums labai rekomenduojame ignoruoti tokius pranešimus kaip „Notice! Please update your FLV Player“. Jeigu norite jų atsikratyti, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Kaip „Notice! Please update your FLV Player“ gali atsirasti mano kompiuteryje?

„Notice! Please update your FLV Player“ ir panašūs įspėjimai paprastai pasirodo kompiuteryje atsisiuntus į jį kokią nors nesaugią nemokamą programą. Tai gali būti programa, kuri angliškai yra vadinama „download manager“, „PDF creator“ ar „video streaming software“. Vis dėlto, tai nereiškia, kad jūs turite nustoti įrašinėti tokias programas į savo kompiuterį. Jums tereikia atidžiau stebėti jų įrašymą į sistemą. Tam geriausia yra rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir atsisakyti visų įmanomų priedų, kurie yra siūlomi kartu su ja. Jeigu „Notice! Please update your FLV Player“ virusas patenka į sistemą, jis „užgrobia“ visas sistemoje esančias interneto naršykles ir pradeda savo erzinančią veiklą. Paprastai, jis įsirašo į Internet Explorer, Google Chrome ir Mozilla Firefox naršykles, ir pradeda rodyti savo suklastotus pranešimus kiekvieną kartą kai tik auka pradeda savo naršymą Internete. Jei pastebėjote „Notice! Please update your FLV Player“ įspėjimus kiekvienoje iš savo naršyklių, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jie padės jums sutvarkyti kompiuterį.

Kaip pašalinti „Notice! Please update your FLV Player“ virusą?

Jei jūs buvote apgautas ir sutikote atsisiųsti šį netikrą FLV Player atnaujinimą, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su žemiau siūlomomis programomis. Beje, jūs taip pat turėtumėte atlikti ir žemiau pateiktus veiksmus.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Notice! Please update your FLV Player ekrano nuotrauka
Notice! Please update your FLV Player ekrano nuotrauka

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-notice-please-update-your-flv-player.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis