Notice! Please update your FLV Player šalinimas

Notice! Please update your FLV Player pašalinimas

Kas yra Notice! Please update your FLV Player?

„Notice! Please update your FLV Player“ yra melagingas pranešimas, kuris yra naudojamas tam, kad įtikintų žmones įsirašyti į savo kompiuterius nepageidaujamų programų. Jo pagalba jūs į savo kompiuterį galite atsisiųsti ‘adware’, ‘browser hijacker’ ir kitoms kategorijoms priskiriamų programų. Nors jos ir nėra vadinamos virusais, jos gali sukelti rimtą sumaištį. Jos gali ne tik pradėti rodyti erzinančius pranešimus, kurie siūlo pasinaudoti neįtikėtinomis nuolaidomis, bet ir priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse, pradėti lėtinti jūsų kompiuterio darbą, bandyti pavogti jūsų asmeninę informaciją ir pan. Dažniausiai „Notice! Please update your FLV Player“ pranešimas pasirodo kai žmogus bando peržiūrėti kokį nors video, tačiau jis taip pat gali pasirodyti ir iš niekur, tiesiog naršant Internete. Nors jis atrodo tikrai įtikinamai, jūs privalote prisiminti, kad FLV Player, Flash Player, Java ir kiti atnaujinimai turėtų būti įrašinėjami tik apsilankius oficialiose šių programų svetainėse. Mes jums labai rekomenduojame ignoruoti tokius pranešimus kaip „Notice! Please update your FLV Player“. Jeigu norite jų atsikratyti, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Kaip „Notice! Please update your FLV Player“ gali atsirasti mano kompiuteryje?

„Notice! Please update your FLV Player“ ir panašūs įspėjimai paprastai pasirodo kompiuteryje atsisiuntus į jį kokią nors nesaugią nemokamą programą. Tai gali būti programa, kuri angliškai yra vadinama „download manager“, „PDF creator“ ar „video streaming software“. Vis dėlto, tai nereiškia, kad jūs turite nustoti įrašinėti tokias programas į savo kompiuterį. Jums tereikia atidžiau stebėti jų įrašymą į sistemą. Tam geriausia yra rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir atsisakyti visų įmanomų priedų, kurie yra siūlomi kartu su ja. Jeigu „Notice! Please update your FLV Player“ virusas patenka į sistemą, jis „užgrobia“ visas sistemoje esančias interneto naršykles ir pradeda savo erzinančią veiklą. Paprastai, jis įsirašo į Internet Explorer, Google Chrome ir Mozilla Firefox naršykles, ir pradeda rodyti savo suklastotus pranešimus kiekvieną kartą kai tik auka pradeda savo naršymą Internete. Jei pastebėjote „Notice! Please update your FLV Player“ įspėjimus kiekvienoje iš savo naršyklių, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus. Jie padės jums sutvarkyti kompiuterį.

Kaip pašalinti „Notice! Please update your FLV Player“ virusą?

Jei jūs buvote apgautas ir sutikote atsisiųsti šį netikrą FLV Player atnaujinimą, nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su žemiau siūlomomis programomis. Beje, jūs taip pat turėtumėte atlikti ir žemiau pateiktus veiksmus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis