MyTransitGuide Toolbar šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgs 2017

MyTransitGuide Toolbar pašalinimas

Kas yra MyTransitGuide įrankių juosta?

„MyTransitGuide“ įrankų juosta – vertinama skirtingai

„MyTransitGuide“ pagrindinė svetainė

„MyTransitGuide“ veikia kaip įrankis, kurį sukūrė „Mindspark Interactive“ kompanija. Priemonė suteikia informacijos apie traukinių, autobusų bei metro judėjimo grafikus. Nors šis naršyklės priedas gali praversti vartotojams, kuriems aktuali panaši informacija, IT ekspertai vertina jį kaip nepageidaujamą programą.

Nors ją galite atsisiųsti iš oficialios svetainės, mystransitguide.com, arba kaip naršyklės plėtinį iš „Chrome“ internetinės parduotuvės, tačiau ji taip pat platinama ir kitokiu būdu. Būtent pastarasis ir kelia abejonių apie šios programos patikimumą.

Kadangi kompanija yra gerai žinoma dėl aktyvios veiklos IT sferoje, tikėtina, kad ši įrankių juosta bus platinama kaip priedas prie susijusių ar skirtingų programų. Žemiau rasite patarimus, kaip išvengti programų platinamų panašiu būdu.

Kitas neigiamas aspektas – įsidiegę šį priedą, jūsų naršyklės paieškos svetainė bus pakeista į hp.myway.com ar ask.com. Kadangi ši kompanija bendradarbiauja su įvairiomis trečiosiomis šalimis, tikėtina, kad besinaudodami „MyTransitGuide“ įrankiu, naršymo metu pasirodys reklaminiai pranešimai.

Ilgainiui jie gali erzinti. Taip pat minėtosios paieškos svetainės neturi hiperteksto ryšio protokolo (HTTP), kas kelia įtarimų, ar jos yra tinkamai apsaugotos nuo kompiuterinių užkratų.

Taip pat verta atsižvelgti į pateiktą privatumo politiką. Joje teigiama, kad kompanija „MyTransitGuide“ per priedą renka informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Jie taip pat gali pasitelkti ir trečiųjų šalių priemones.

Jie šia informacija laisvai dalinasi su verslo partneriais. Nors būtent toks bendradarbiavimas atneša realaus pelno jiems, paprasti vartotojai veikiau patiri nemalonumus. Toks vartotojų informacijos dalinimasis ne tik kelia nepasitenkinimą, bet ir realiai kelia grėsmę žmonių privatumui.

Dokumente minima, kad naršyklės priedas ignoruoja anti-sekimo priemones. Kitaip tariant, nebent tik specialios programos, apsaugančios nuo reklaminės programinės įrangos, gali sutrukdyti „MyTransitGuide“ rinkti informaciją apie jus. Taip pat trečiųjų šalių reklaminių skelbimų pateikimas turi ir kitą neigiamą ypatumą. „MyTransitGuide“ priedo pavyzdysNors „MyTransitGuide“ galite atsisiųsti iš oficialios svetainės, atkreipkite dėmesį į kitą priedo platinimo būdą

Kadangi jums pateikiami keliolikos partnerių reklaminiai pranešimai, tikėtina, kad spustelėjus ant jų, būsite perregistruotas į nesaugią ar net galimai užkrėstą svetainę. Todėl nederėtų ignoruoti „MyTransitGuide“ perregistravimo tendencijos. Būtent dėl šių aspektų, rekomenduotina visiškai pašalinti „MyTransitGuide“.

„MyTransitGuide“ naudotojo vadove pateikiamos sąlygos verčia sunerimti

Jei naudojatės šiuo naršyklės priedu, ir aptartos neigiamos savybės jūsų neįtikino pašalinti „MyTransitGuide“, atsižvelkite į šį apsektą. Dokumente teigiama:

Jūs sutinkate bei patvirtinate, kad naudojantis „MyTransitGuide,“ jums gali būti pateikta nepadoraus, įžeidžiančio, ar jūsų šalyje prieštaringai vertinamo turinio informacija […]

MS programinė įranga yra pažeidžiama, todėl turi būti vertinama kaip nesaugi. Sutinkate, kad MS programinė įranga bei bet kuri informacija, kurią ketinate atsisiųsti ar pasidalinti besinaudodami programa, gali būti pavogta ar ja pasinaudota nelegaliais tikslais, yra vertinama kaip nesaugi. Jūs prisiimate atsakomybę už tokios informacijos atsisiuntimo bei dalinimosi pavojus bei galimai patirtą žalą.

Vertinant dokumento ištrauką, tampa aišku, kad kūrėjai ne tik nesirūpina pateikiamos informacijos patikimumu bei tikslumu, bet ir atsisako bet kokios atsakomybės. Būtent pastarasis aspektas dar kartą patvirtina, kad galite patirti daugiau nemalonumų nei gauti naudos naudojantis „MyTransitGuide“ įrankiu juosta. Todėl rekomenduojame kuo greičiau pašalinti priedą. Tai galite padaryti ir FortectIntego ar Malwarebytes pagalba.

Įrankių juostos platinimo būdai

Kaip jau minėta, priedą galite atsisiųsti iš oficialios svetainės bei „Chrome“ internetinės parduotuvės. Svarbu atkreipti į kitą reklamos būdą. Tam, kad aptiktumėte „MyTransitGuide“ ar kitą „Mindspark“ produktą, svarbu rinktis „Specialiuosius“ (angl. „Custom“ ar „Advanced“) nustatymus. Aptikę automatiškai varnele pažymėtus priedus, atžymėkite juos ir tik tada pradėkite įrašymo procesą. Laikydamiesi šių patarimų išvengsite ir kitų nepageidaujamų programų.

Pašalinkite„MyTransitGuide“ iš savo kompiuterio

Norėdami visiškai ištrinti priedą, visų pirmą jums reikės pašalinti „MyTransitGuide“, plėtinį bei pašalinti jos paieškos svetainę. Anti-šnipinėjimo programos padės jums tai greičiau padaryti. Taip pat galite padaryti ir paprastuoju būdu. Žemiau rasite instrukcijas kaip ištrinti „MyTransitGuide“ failus bei naršyklės failus ir atkurti ankstesnę naršyklę.

 1. Spustelėkite „Start“ mygtuką.
 2. Pasirinkite „Programos bei Funkcijos.“
 3. Suraskite „MyTransitGuide“ ir pašalinkite.
 4. Patikrinkite ar nėra įdiegtų kitos ‚Minspark“ programinės įrangos ar nepageidaujamų programų.

Žemiau rasite instrukcijas, kaip pašalinti priedą iš maOS sistemos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis MyTransitGuide Toolbar pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti MyTransitGuide įrankių juosta iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su MyTransitGuide įrankių juosta ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

Atidžiai vykdykite visus žingsnius tam, kad visiškai pašalintumėte „MyTransitGuide“ iš įrenginio.

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su MyTransitGuide įrankių juosta, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius MyTransitGuide įrankių juosta vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti MyTransitGuide įrankių juosta.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Galite atkurti numatytuosius naršyklės nustatymus, kad visiškai pašalintumėte „MyTransitGuide“ failus bei slapukus.

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su MyTransitGuide įrankių juosta, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MyTransitGuide Toolbar registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis