Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

MyTransitGuide Toolbar šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Sau 2021

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

„MyTransitGuide“ įrankų juosta – vertinama skirtingai

„MyTransitGuide“ pagrindinė svetainė

„MyTransitGuide“ veikia kaip įrankis, kurį sukūrė „Mindspark Interactive“ kompanija. Priemonė suteikia informacijos apie traukinių, autobusų bei metro judėjimo grafikus. Nors šis naršyklės priedas gali praversti vartotojams, kuriems aktuali panaši informacija, IT ekspertai vertina jį kaip nepageidaujamą programą.

Nors ją galite atsisiųsti iš oficialios svetainės, mystransitguide.com, arba kaip naršyklės plėtinį iš „Chrome“ internetinės parduotuvės, tačiau ji taip pat platinama ir kitokiu būdu. Būtent pastarasis ir kelia abejonių apie šios programos patikimumą.

Kadangi kompanija yra gerai žinoma dėl aktyvios veiklos IT sferoje, tikėtina, kad ši įrankių juosta bus platinama kaip priedas prie susijusių ar skirtingų programų. Žemiau rasite patarimus, kaip išvengti programų platinamų panašiu būdu.

Kitas neigiamas aspektas – įsidiegę šį priedą, jūsų naršyklės paieškos svetainė bus pakeista į hp.myway.com ar ask.com. Kadangi ši kompanija bendradarbiauja su įvairiomis trečiosiomis šalimis, tikėtina, kad besinaudodami „MyTransitGuide“ įrankiu, naršymo metu pasirodys reklaminiai pranešimai.

Ilgainiui jie gali erzinti. Taip pat minėtosios paieškos svetainės neturi hiperteksto ryšio protokolo (HTTP), kas kelia įtarimų, ar jos yra tinkamai apsaugotos nuo kompiuterinių užkratų.

Taip pat verta atsižvelgti į pateiktą privatumo politiką. Joje teigiama, kad kompanija „MyTransitGuide“ per priedą renka informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Jie taip pat gali pasitelkti ir trečiųjų šalių priemones.

Jie šia informacija laisvai dalinasi su verslo partneriais. Nors būtent toks bendradarbiavimas atneša realaus pelno jiems, paprasti vartotojai veikiau patiri nemalonumus. Toks vartotojų informacijos dalinimasis ne tik kelia nepasitenkinimą, bet ir realiai kelia grėsmę žmonių privatumui.

Dokumente minima, kad naršyklės priedas ignoruoja anti-sekimo priemones. Kitaip tariant, nebent tik specialios programos, apsaugančios nuo reklaminės programinės įrangos, gali sutrukdyti „MyTransitGuide“ rinkti informaciją apie jus. Taip pat trečiųjų šalių reklaminių skelbimų pateikimas turi ir kitą neigiamą ypatumą. „MyTransitGuide“ priedo pavyzdysNors „MyTransitGuide“ galite atsisiųsti iš oficialios svetainės, atkreipkite dėmesį į kitą priedo platinimo būdą

Kadangi jums pateikiami keliolikos partnerių reklaminiai pranešimai, tikėtina, kad spustelėjus ant jų, būsite perregistruotas į nesaugią ar net galimai užkrėstą svetainę. Todėl nederėtų ignoruoti „MyTransitGuide“ perregistravimo tendencijos. Būtent dėl šių aspektų, rekomenduotina visiškai pašalinti „MyTransitGuide“.

„MyTransitGuide“ naudotojo vadove pateikiamos sąlygos verčia sunerimti

Jei naudojatės šiuo naršyklės priedu, ir aptartos neigiamos savybės jūsų neįtikino pašalinti „MyTransitGuide“, atsižvelkite į šį apsektą. Dokumente teigiama:

Jūs sutinkate bei patvirtinate, kad naudojantis „MyTransitGuide,“ jums gali būti pateikta nepadoraus, įžeidžiančio, ar jūsų šalyje prieštaringai vertinamo turinio informacija […]

MS programinė įranga yra pažeidžiama, todėl turi būti vertinama kaip nesaugi. Sutinkate, kad MS programinė įranga bei bet kuri informacija, kurią ketinate atsisiųsti ar pasidalinti besinaudodami programa, gali būti pavogta ar ja pasinaudota nelegaliais tikslais, yra vertinama kaip nesaugi. Jūs prisiimate atsakomybę už tokios informacijos atsisiuntimo bei dalinimosi pavojus bei galimai patirtą žalą.

Vertinant dokumento ištrauką, tampa aišku, kad kūrėjai ne tik nesirūpina pateikiamos informacijos patikimumu bei tikslumu, bet ir atsisako bet kokios atsakomybės. Būtent pastarasis aspektas dar kartą patvirtina, kad galite patirti daugiau nemalonumų nei gauti naudos naudojantis „MyTransitGuide“ įrankiu juosta. Todėl rekomenduojame kuo greičiau pašalinti priedą. Tai galite padaryti ir ReimageIntego ar Malwarebytes pagalba.

Įrankių juostos platinimo būdai

Kaip jau minėta, priedą galite atsisiųsti iš oficialios svetainės bei „Chrome“ internetinės parduotuvės. Svarbu atkreipti į kitą reklamos būdą. Tam, kad aptiktumėte „MyTransitGuide“ ar kitą „Mindspark“ produktą, svarbu rinktis „Specialiuosius“ (angl. „Custom“ ar „Advanced“) nustatymus. Aptikę automatiškai varnele pažymėtus priedus, atžymėkite juos ir tik tada pradėkite įrašymo procesą. Laikydamiesi šių patarimų išvengsite ir kitų nepageidaujamų programų.

Pašalinkite„MyTransitGuide“ iš savo kompiuterio

Norėdami visiškai ištrinti priedą, visų pirmą jums reikės pašalinti „MyTransitGuide“, plėtinį bei pašalinti jos paieškos svetainę. Anti-šnipinėjimo programos padės jums tai greičiau padaryti. Taip pat galite padaryti ir paprastuoju būdu. Žemiau rasite instrukcijas kaip ištrinti „MyTransitGuide“ failus bei naršyklės failus ir atkurti ankstesnę naršyklę.

 1. Spustelėkite „Start“ mygtuką.
 2. Pasirinkite „Programos bei Funkcijos.“
 3. Suraskite „MyTransitGuide“ ir pašalinkite.
 4. Patikrinkite ar nėra įdiegtų kitos ‚Minspark“ programinės įrangos ar nepageidaujamų programų.

Žemiau rasite instrukcijas, kaip pašalinti priedą iš maOS sistemos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis MyTransitGuide Toolbar pašalinimas:

Ištrinkite MyTransitGuide Toolbar iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite MyTransitGuide Toolbar ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite MyTransitGuide Toolbar ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite MyTransitGuide Toolbar iš Mac OS X sistemos

Atidžiai vykdykite visus žingsnius tam, kad visiškai pašalintumėte „MyTransitGuide“ iš įrenginio.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite MyTransitGuide Toolbar bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite MyTransitGuide Toolbar iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite MyTransitGuide Toolbar ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte MyTransitGuide Toolbar šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite MyTransitGuide Toolbar iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti MyTransitGuide Toolbar iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite MyTransitGuide Toolbar iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite MyTransitGuide Toolbar ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite MyTransitGuide Toolbar šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite MyTransitGuide Toolbar iš Google Chrome

Galite atkurti numatytuosius naršyklės nustatymus, kad visiškai pašalintumėte „MyTransitGuide“ failus bei slapukus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite MyTransitGuide Toolbar ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite MyTransitGuide Toolbar pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite MyTransitGuide Toolbar iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite MyTransitGuide Toolbar bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite MyTransitGuide Toolbar pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MyTransitGuide Toolbar registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mytransitguide-toolbar.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie MyTransitGuide Toolbar