Kas yra msiexec.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

msiexec.exe yra nekenksmingas procesas, kuris paprastai yra saugomas C:\Windows\System32 aplanke. Šis failas priklauso Windows Installer paketui, kuris yra svarbus naujos programinės įrangos įrašymui į sistemą. Taigi, jeigu norite ir toliau sėkmingai įrašinėti programas į savo kompiuterį, jūs tikrai neturėtumėte pašalinti msiexec.exe ar su juo susijusių programų.

DĖMESIO!

Jei pastebėjote, kad msiexec.exe yra saugomas ne C:\Windows\System32 aplanke, tai reiškia, kad šis failas yra pavojingas. Šiuo atveju jūs privalote kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa, nes tai reiškia, kad virusų kūrėjai panaudojo šio legalaus proceso vardą norėdami paslėpti savo virusus. Pavojinga msiexec.exe versija gali būti susijusi su trojanais ir kitomis pavojingomis programomis, kurios padeda sukčiams pavogti iš žmonių jų asmeninę informaciją, užkrėsti jų kompiuterius dar pavojingesniais virusais ir atlikti kitas pavojingas užduotis. Jei manote, kad jūsų msiexec.exe versija gali būti pavojinga, patikrinkite šį failą su RegCure Pro.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink