Kas yra msiexec.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

msiexec.exe

msiexec.exe yra nekenksmingas procesas, kuris paprastai yra saugomas C:\Windows\System32 aplanke. Šis failas priklauso Windows Installer paketui, kuris yra svarbus naujos programinės įrangos įrašymui į sistemą. Taigi, jeigu norite ir toliau sėkmingai įrašinėti programas į savo kompiuterį, jūs tikrai neturėtumėte pašalinti msiexec.exe ar su juo susijusių programų.

DĖMESIO!

Jei pastebėjote, kad msiexec.exe yra saugomas ne C:\Windows\System32 aplanke, tai reiškia, kad šis failas yra pavojingas. Šiuo atveju jūs privalote kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa, nes tai reiškia, kad virusų kūrėjai panaudojo šio legalaus proceso vardą norėdami paslėpti savo virusus. Pavojinga msiexec.exe versija gali būti susijusi su trojanais ir kitomis pavojingomis programomis, kurios padeda sukčiams pavogti iš žmonių jų asmeninę informaciją, užkrėsti jų kompiuterius dar pavojingesniais virusais ir atlikti kitas pavojingas užduotis. Jei manote, kad jūsų msiexec.exe versija gali būti pavojinga, patikrinkite šį failą su RegCure Pro.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-msiexec-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink