Kas yra msiexec.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

msiexec.exe

msiexec.exe yra nekenksmingas procesas, kuris paprastai yra saugomas C:\Windows\System32 aplanke. Šis failas priklauso Windows Installer paketui, kuris yra svarbus naujos programinės įrangos įrašymui į sistemą. Taigi, jeigu norite ir toliau sėkmingai įrašinėti programas į savo kompiuterį, jūs tikrai neturėtumėte pašalinti msiexec.exe ar su juo susijusių programų.

DĖMESIO!

Jei pastebėjote, kad msiexec.exe yra saugomas ne C:\Windows\System32 aplanke, tai reiškia, kad šis failas yra pavojingas. Šiuo atveju jūs privalote kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa, nes tai reiškia, kad virusų kūrėjai panaudojo šio legalaus proceso vardą norėdami paslėpti savo virusus. Pavojinga msiexec.exe versija gali būti susijusi su trojanais ir kitomis pavojingomis programomis, kurios padeda sukčiams pavogti iš žmonių jų asmeninę informaciją, užkrėsti jų kompiuterius dar pavojingesniais virusais ir atlikti kitas pavojingas užduotis. Jei manote, kad jūsų msiexec.exe versija gali būti pavojinga, patikrinkite šį failą su RegCure Pro.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-msiexec-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie msiexec.exe

Failai
Programos
Palygink