Kas yra MRI6219316107.js? Ar turėčiau tai pašalinti?

MRI6219316107.js. Koks tai failas?

Jei aptikote JS tipo failą savo kompiuteryje, atminkite, jog taip vadinami JavaScript programiniai failai. Tokie skriptai naudojami įvairioms tinklalapių funkcijoms vykdyti. JavaScript pagalba gali būti keičiama programinė informacija, kuriama tinklapio vizualiką, automatizuojami laiko ir datos parametrai svetainėje ir pan. Tačiau platus JavaScript panaudojimo spektras vilioja ne tik tinklapių kūrėjus. Dažnai šis kodas naudojamas ir įvairių virusų, Trojos arklių bei kitų kenkėjiškų programų kūrimui bei platinimui.

Būtent MRI6219316107.js failas yra siejamas su bene aršiausių šių laikų virusų-vagių (angl. ransomware) tipo programų, Locky virusu. Anksčiau Locky virusas buvo platinamas per užkrėstus Word dokumentus, tačiau kompiuterių saugumo ekspertai pastebi, jog dabar daugėja Locky sklaidos, būtent JavaScript pagalba, atvejų. Toks viruso kūrėjų sprendimas nėra netikėtas. Tokio pavidalu virusui kur kas lengviau patekti į aukos kompiuterį. Taip pat, užkrėstusJavaScipt failus sunkiau aptinka antivirusinės programos.

Locky virusu užkrėsti failai dažniausiai aukas pasiekia internetinio brukalo (angl. spam) pagalba. Vos tik toks ZIP failas atidaromas, aktyvuojama PLib-depack funkciją ir pradedamas viruso atsiuntimas. Įdomu tai, jog programa pirmiausiai nustato operacinės sistemos tipą. Jei paaiškėja, kad ši rusiška, virusas išsitrina iš kompiuterio. Kitu atveju, pradedamas failų, esančiu kompiuteryje, skenavimas ir kodavimas. Todėl, gavę įtartiną laišką su prisegtu MRI6219316107.js failu savo elektroniniame pašte, jokiu būdu šio dokumento nesisiųskite ir neišskleiskite kompiuteryje, kitaip virusas bus aktyvuotas ir užrakins jūsų duomenis. Todėl, pamatę MRI6219316107.js failą savo kompiuteryje turėtumėte jį ištrinti kaip įmanoma greičiau.

Kaip užkirsti kelią šio failo patekimui į kompiuterį?

Pirmiausia ką turėtumėte daryti norėdami išvengti šio viruso pasirodymo kompiuteryje, tai apsirūpinti patikima antivirusine sistema, tokia kaip SpyHunter. Šis įrankis padės sumažinti tikimybę parsisiųsti įtartinus failus ir apsaugos jus nuo kitų interneto grėsmių. Tačiau svarbiausia yra atsargiai elgtis internete patiems. Atminkite, jog šis virusas keliauja laiškais, todėl būkite atsargūs atidarinėdami ir atsisiųsdami prie laiškų prisegtus dokumentus.

Kaip ištrinti MRI6219316107.js iš sistemos?

Gera žinia yra ta, jog parsisiuntus MRI6219316107.js jį dar galima ištrinti. Tačiau jei jau spėjote dokumentą atidaryti, jums gali tekti užsiimti kiek rimtesnių problemų sprendimu. Locky virusas turbūt jau siautėja jūsų kompiuteryje, o jūsų dokumentai negrįžtamai užrakinti. Todėl, pirmiausia turėtumėte svarstyti kaip apsaugoti savo dokumentus ateityje.Locky virusą galite panaikinti patikima antivirusine sistema. Tačiau turėtumėte atminti, jog iškilus sunkumų bandant panaikinti virusą šiuo būdu, galite pasinaudoti rankinio panaikinimo instrukcijomis, kurias rasite Locky ransomware aprašymo pabaigoje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink