Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

MPC Cleaner šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Kodėl neverta pasitikėti MPC Cleaner?

MPC Cleaner

MPC Cleaner kūrėjai šią programą pristato kaip efektyvų įrankį, kuris padeda optimizuoti kompiuterio darbą, apsaugo jį nuo kompiuterinių infekcijų ir pagreitina naršymą internete. Vis dėlto, tokie teiginiai neturi nieko bendro su realybe. Perspėjame, jog MPC Cleaner programa nealieka jokios naudingos funkcijos, todėl jos įsidiegti tikrai nepatariame. Beje, ji į jūsų sistemą gali įsmukti net ir be jūsų žinios, nes tokios programos dažniausiai plinta su kita Internete siūloma programine įranga.

Patekusi į kompiuterį, MPC Cleaner pradeda sistemos skenavimą, o vėliau rodo melagingus perspėjimus. Jie paprastai teigia, jog aukos kompiuteris yra užkrėstas ir kad vienintelis įrankis, kuris gali jai/jam padėti, yra pilna šios programos versija. Tik neapsigaukite išgirdę tokius melagingus pranešimus! Jais siekiama išgąsdinti ir paskatinti kompiuterių vartotojus nusipirkti mokamą programos versiją.

Vis dėlto, jūsų planuose turėtų būti ne šios programos įsigijimas, o MPC Cleaner pašalinimas. Tikrų kompiuteryje esančių programų aptikimui ir pašalinimui galite naudoti ReimageIntego.

Dažniausiai MPC Cleaner neatlieka jokios reikšmingos funkcijos, dėl kurios būtų verta mokėti pinigus. Ši programa yra sukurta taip, kad rodytų netikrus sistemos skenavimo rezultatus ir tai daro tik tam, kad paskatintų savo aukas pagalvoti apie mokamą šios programos versiją.

Vis dėlto, nei bandomoji, nei „pilna“ programos versija negali apsaugoti jūsų kompiuterio ar pagreitinti jo darbo, kaip yra žadama MPC viruso aprašyme.

Be to, ši programa gali pakeisti jūsų numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine) ir pradžios puslapį (angl. start page, homepage) į Search.mpc.am. Kaip ir pati programa, ši paieškos sistema nėra laikoma patikima, kadangi ji buvo sukurta rinkodaros tikslais. Norėdami iš tiesų apsaugoti savo kompiuterį, rinkitės tik patikimas antivirusines programas.

MPC CleanerMPC Cleaner

Kaip plinta MPC Cleaner virusas ir kaip jo išvengti?

Kaip jau minėjome anksčiau, ši programa gali patekti į kompiuterį dviem būdais: ji sistemoje gali atsidurti vartotojui parsisiuntus šią programą iš jos oficialios svetainės, arba be jo žinios. Potencialiai kenkėjiškos programos plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis, kurias galima be jokių apribojimų parsisiųsti iš Interneto. Būtent pastaruoju būdu MPC Cleaner virusas dažniausiai patenka į niekuo dėtų vartotojų kompiuterius.

Norėdami to išvengti, nepamirškite naudoti „Advanced“ arba „Custom“ įdiegimo parametrų, kuriuos jūs turėtumėte pasirinkti kiekvieną kartą siųsdamiesi ir instaliuodami naują programinę įrangą.

Niekada nepasikliaukite siūlomais „Default“ arba „Basic“ programos atsisiuntimo būdais, kadangi jie neleidžia pamatyti papildomų programos komponentų. Jeigu pastebėjote bent vieną iš jų – nužymėkite ties jais esančias varneles. Tik tada būsite tikri, kad jokia nepageidaujama ar potencialiai kenkėjiška programa nepateks į jūsų kompiuterį.

Kitas svarbus žingsnis – perskaityti programos Privatumo Politiką. Daugelis kompiuterių naudotojų šį žingsnį praleidžia, nes šis dokumentas yra ilgas ir neįdomus. Vis dėlto, jeigu norite būti tikri, kad įsidiegiate patikimą programą, kuri nesikėsins į jūsų asmenianius duomenis, visada perskaitykite tokią informaciją. Išvydę neaiškius ar įtartinus teiginius, netęskite programos įdiegimo, nes būtent tai gali sukelti papildomų rūpesčių ar problemų. Verčiau ieškokite kitos patikimos programos.

Kaip pašalinti MPC Cleaner virusą?

Daugeliui vartotojų virusų šalinimas skamba bauginančiai ir asocijuojasi su itin sunkiu darbu, tačiau iš tiesų tokių programų pašalinimas nėra sudėtinga ar komplikuota procedūra. Atsižvelgdami į savo gebėjimus, vartotojai gali rinktis automatinį arba rankinį programos panaikinimą.

Automatinis virusų šalinimas yra paprastesnis ir lengvesnis pasirinkimas, kadangi jis yra tinkamas net ir neįgudusiems kompiuterių vartotojams. Jeigu papildomų programų įdiegimas į sistemą jums yra nepriimtinas ir jaučiatės turintys pakankamai žinių panaikinti virusą patys, galite rinktis rankinį programos pašalinimą.

MPC Cleaner nėra virusas, taigi šios programos atsikratyti galite žemiau pateiktų žingsnių pagalba:

 1. Paspauskite „Start“ mygtuką ir pasirinkite „Control Panel“.
 2. Nueikite į „Programs“ skiltį ir pasirinkite „Uninstall a Program“.
 3. Suraskite „MPC Cleaner“ ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 4. Paspauskite „Yes“ ir „OK“ norėdami išsaugoti pakeitimus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis MPC Cleaner pašalinimas:

Ištrinkite MPC Cleaner iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite MPC Cleaner ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite MPC Cleaner ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite MPC Cleaner iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite MPC Cleaner bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite MPC Cleaner iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti MPC Cleaner iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite MPC Cleaner iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite MPC Cleaner ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite MPC Cleaner šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite MPC Cleaner iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite MPC Cleaner ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite MPC Cleaner pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite MPC Cleaner iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite MPC Cleaner bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite MPC Cleaner pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MPC Cleaner registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mpc-cleaner.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie MPC Cleaner