MediaPlayersvideos 1.1 reklamų šalinimas

MediaPlayersvideos 1.1 reklamų pašalinimas

Kas yra MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai?

Kas yra MediaPlayersvideos 1.1?

MediaPlayersvideos 1.1 (dar žinoma kaip MediaPlayersvideos) yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri bando įtikinti žmones, kad ji gali pagerinti vaizdo įrašų, siūlomų įvairiose internetinėse svetainėse, rezoliuciją. Jeigu jūs dar neįsirašėte šios programos į savo kompiuterį, rekomenduojame linkti nuo jos atokiai. Panašu, kad ji yra tik dar viena ‘adware’ ir ‘potentially unwanted program’ kategorijoms priklausanti programa, rodanti erzinančius pranešimus ir reklamuojanti trečiųjų šalių svetaines. Jeigu skaitote šį straipsnį, greičiausiai jūs arba labai domitės kompiuteriniais virusais arba neseniai pastebėjote reklamas, pažymėtas kaip ‘Ads by MediaPlayersvideos 1.1’, savo naršyklėje ir nusprendėte pasidomėti, kokia programa jas gali sukelti. Jei šį straipsnį vis dėlto skaitote dėl antrosios priežasties, tada būkite labai atsargūs ir venkite spaudinėti ant rodomų reklamų nepaisant to, kaip patraukliai jos gali atrodyti. Turėkite omenyje, kad MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai gali būti pripildyti nuorodų į iš anksto numatytas svetaines. Deja, bet kai kurie MediaPlayersvideos naršyklės peradresavimai gali būti pavojingi ir nukreipti jus į nesaugias internetines svetaines. Be to, nereikėtų nuvertinti fakto, kad ‘adware’ tipo programos gali naudoti slapukus (angl. ‘cookies’) tam, kad galėtų stebėti žmonių naršymo veiklą bei įpročius. Nors šios programos kūrėjai teigia, kad ji gali rinkti tik neasmeninę informaciją, nereikėtų atmesti fakto, kad internetiniai sukčiai gali gana lenvai paveikti tokias programas taip, kad jos įrašinėtų klaviatūros paspaudimus bei asmeninę informaciją. Taigi, net jeigu MediaPlayersvideos virusas nėra kenksmingas pats savaime, jis yra visiškai nenaudingas ir kelia grėsmę jūsų saugumui internete. Dėl šios priežasties rekomenduojame pašalinti šios programos naudojant patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, RestoroIntego.

Kaip MediaPlayersvideos 1.1 gali patekti į jūsų kompiuterį?

MediaPlayersvideos 1.1 buvo priskirta potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai iškart po to kai kompiuterių saugumo ekspertai nustatė, kad dažniausiai ši programa yra pridedama prie kitų nemokamų programų kaip papildoma sudedamoji dalis. Toks programinės įrangos platinimo būdas, kuris angliškai žinomas kaip „bundling“, yra nesąžiningas dėl to, kad dažniausiai trečiųjų šalių priedai patenka į kompiuterius nepastebėti. Įvairūs naršykliės plėtiniai, įrankių juostos ir priedai yra pristatomi tokiu būdu, kad žmonės jų nepastebėtų. Todėl jeigu norite atsisakyti papildomų priedų, turėtumėte rinktis „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir atidžiai stebėti visą įrašymo procesą. Ieškokite langelių, teigiančių, kad jūs sutinkate įdiegti nežinomas programas, tokias kaip MediaPlayersvideos 1.1. Jeigu jūs to nepadarysite, nepatikima programa gali užgrobto jūsų naršyklę bei nuolat rodyti MediaPlayersvideos 1.1 pranešimus jums naršanti internete. Beje, ši programa taip pat gali rodyti apgaulingus pranešimus, siūlančius jums atnaujinti naršyklę, Java, Flash Player ar kitas programas. Ignoruokite tokius iššokančius pranešimus, nes dažniausiai jie yra naudojami kitoms ‘adware’, ‘browser hijacker’ ir kitoms potencialiai nepageidaujamoms programoms platinti. Tam, kad sustabdytumėte naršyklės peradresavimus, pranešimus, priminimus, naršyklės sulėtėjimus ir t.t., turite pašalinti MediaPlayersvideos 1.1 virusą iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti MediaPlayersvideos 1.1 virusą?

MediaPlayersvideos 1.1 naršyklės peradresavimai bei iššokantys pranešimai gali sukelti įvairių su kompiuteriu susijusių problemų, pvz.: sulėtėjimai, kitų nepageidaujamų programų įsirašymas ar net asmeninės informacijos praradimas. Net jeigu visa tai nebūtinai turi nutikti, būkite tam pasiruošę iš anksto.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės RestoroIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Restoro Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Restoro Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Restoro Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Restoro Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Restoro Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suRestoro, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis MediaPlayersvideos 1.1 reklamų pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
  2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
    Pašalinkite iš Windows 1
  3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
  4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
  5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
  6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
    Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

  1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
  2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
    Pašalinkite iš Windows 7/XP
  3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
  4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
  5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
  6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

  1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
  2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
  3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
    Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

  1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
  2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
  3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
  4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
    Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

  1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
  2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
  3. Apačioje spauskite Uninstall.
    Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
  2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
  3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
    Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

  1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
  2. Tuomet raskite On startup skyrių.
  3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

  1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
  2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
  3. Pasirinkite Details.
  4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
    Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

  1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
  2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
  3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
    Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
  4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
  5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

    Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
    Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

  1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
  2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
    Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
  2. Pasirinkite Privacy and services.
  3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
  4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
  5. Spauskite Clear now.
    Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

  1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
  3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
  4. Patvirtinkite pasirinkimą.
    Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

  1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
  2. Pasirinkite Add-ons.
  3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai, ir spauskite Remove.
    Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

  1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
  2. Pasirinkite Options.
  3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
  2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
  3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
  4. Spustelėkite Clear Data…
  5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
    Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
  2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
    Iš naujo nustatykite Firefox 1
  3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
  4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai.
    Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

  1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
  2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
  3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
  4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

  1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
  3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

  1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
  3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
  4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
  5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

  1. Spustelėkite Safari > Preferences…
  2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
  3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su MediaPlayersvideos 1.1 pranešimai, ir spauskite Uninstall.
    Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

  1. Spauskite Safari > Clear History…
  2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
  3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
    Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

  1. Spustelėkite Safari > Preferences…
  2. Eikite į Advanced skirtuką.
  3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
  4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
    Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MediaPlayersvideos 1.1 registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: RestoroIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis