Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

MapsFrontier viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Geg 2018

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Maps Frontier – naršyklės plėtinys, primenantis reklamos programas

MapsFrontier virus

Maps Frontier yra naršyklės plėtinys, pateikiantis nuorodas, transporto kamščių, tranzito kelių ir panašią informaciją, kuri yra naudinga dažnai keliaujantiems. Vis dėl to, saugumo specialistai įspėja, kad tai yra kenkėjiška programa, rodanti didelį kiekį reklamų. Dėl šių savybių ji yra priskiriama adware kategorijai.

Problemos prasideda su šios programos platinimo būdais. Nepaisant to, kad ją galima parsisiųsti iš oficialaus puslapio, ji gali plisti kartu su kitomis nemokamomis programomis kaip MapsFrontier Offers ar MapsFrontier Advertising plėtinys. Nors jas galima parsisiųsti nežinant, bet neįmanoma nepastebėti atsidarius Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ar bet kurią kitą interneto naršyklę.

Maps Frontier virusas gali pakeisti užkrėsto kompiuterio naršyklės nustatymus, kad rodytų reklaminį turinį.

Paprastai jis atlieka šiuos veiksmus:

 • Pakeičia Windows registro įrašus, sukuria naujus;
 • Nustato susijusią svetainę kaip numatytają ir kas kart tampa aktyvus paleidus operacinę sistemą iš naujo;
 • Modifikuoja naršyklės trumpinius ir nustatymus;
 • Rodo iššokančius langus, reklamų juostas ir kitokį reklaminį turinį vartotojo labiausiai lankomuose puslapiuose.

Šie pokyčiai yra skirti tam, kad generuotų savo kūrėjui mokestį už paspaudimus. Deja, reklamų transliuotojai siekia savo tikslų gana agresyviai. Maps Frontier transliuojamas reklaminis turinys gali uždengti visą jūsų kompiuterio ekraną, užstoti reikalingą turinį, lydėti jūsų žingsnius kiekviename lankomame puslapyje ir nepateikti išjungimo mygtuko (X).

Paprastai, Maps Frontier virusas rodo reklamas, kurios yra pripildytos apsipirkimo pasiūlymų, nuolaidų, kainų palyginimų ir kitos informacijos, kuria siekiama jus sudominti. Tiesa, daugelis iš jų gali atrodyti įdomios dėl informacijos sekimo, kuris padeda personalizuoti reklaminį turinį pagal kiekvieno vartotojo naršymo įpročius internete.

Visgi, nuo tokių pasiūlymų svarbu laikytis atokiau, nes jie yra tiesiog apgaulingi ir nukreipiantys dėmesį, siekiant gauti jūsų paspaudimą. Beje, kai kurios reklamos, kurios iššoka naršyklės ekrane, gali nukreipti jus į pavojingus puslapius, iš kurių galite parsisiųsti pavojingų programų arba netekti savo asmeninės informacijos.

Padidėjusi susidūrimo su kenkėjiškomis programomis grėsmė ir sumažėjusi naršymo internete kokybė yra ne vienintelės priežastys pašalinti Maps Frontier iš savo kompiuterio. Kaip jau minėjome, adware tipo programos taip pat gali sekti savo vartotojus ir rinkti apie juos konkrečią informaciją.

Šis plėtinys gali rinkti įvairią asmens neidentifikuojančią informaciją, tokią kaip lankytini puslapiai, paieškos istorija, jūsų dėmesį patraukusios reklamos ir kita su interneto paieškomis susijusi informacija. Ši infromacija leidžia sudaryti jūsų profilį ir talpinti jus dominantį reklaminį turinį. Ši adware tipo programa bendradarbiauja su reklamos kūrėjų tinklais ir todėl talpina reklamas savo plėtinio naudotojams. Taip pat, informacija apie naudotojus gali būti perduodama šios programos partneriams ar trečiosioms šalims. Apie tai yra perspėjama Maps Frontier privatumo politikoje:

We may share your PII with our parent company and its principals, parent company, employees, consultants, officers, directors, members, agents, subsidiaries, or affiliates (collectively “Related Companies”).

Negana to, dėl šios programos jūsų naršyklė gali pradėti strigti ir sulėtėti. Kad viso to išvengtumėte, rekomenduojame jums pašalinti Maps Frontier iš savo kompiuterio. Maps Frontier pašalinimui mes rekomenduojame naudoti ReimageIntego.

Vis dėl to, šia programa ir susijusiomis programomis galite atsikratyti rankiniu būdu. Mūsų komanda paruošė jums detalią intrukciją straipsnio pabaigoje.

MapsFrontier virusMaps Frontier

Reklamų palaikomi naršyklių plėtiniai plinta nemokamos programinės įrangos paketuose

Kaip mes jau minėjome, šis plėtinys gali patekti į sistemą nepastebimai, su nemokamų programų pagalba. Dažniausiai jums yra siūloma rinktis iš Default ir Custom programų įrašymo būdų. Jei renkatės pirmąjį programos įrašymo būdą, rizikuojate, kad suteiksite leidimą papildomoms programoms patekti į jūsų kompiuterį.

Taigi, jums reikia rinktis Išplėstinį (custom) programos instaliavimo būdą. Taip galėsite matyti papildomas programas, kurios gali būti atsiųstos į jūsų kompiuterį be jūsų žinios. Viskas ką jums reikia padaryti tai nužymėti varneles, kurios sutinka įrašyti šias papildomas programas ir tęsti instaliavimo procesą. Tai yra vienintelis būdas, padedantis išvengti nepageidaujamų programų ir jų veiklos.

Galiausiai, rekomenduojame rinks patikimus programinės įrangos šaltinius ir siųstis tik iš jų, nes siuntimasis iš nežinomų ir įtartinų puslapių didina kenkėjiškų programų įsirašymo tikimybę.

Ištrinkite Maps Frontier, kad išvengtumėte įtartinų reklamų

Yra du būdai Maps Frontier šalinimui: pirmasis siūlo patikrinti kompiuterinę sistemą su antivirusinėmis programomis ir pašalinti iš jos pavojingus komponentus; antrasis siūlo šalinimą atlikti rankiniu būdu. Abu metodai yra efektingi, bet automatinis būdas paprastesnis.

Jei neieškote paprasčiausio būdo, turėtumėte pasitelkti mūsų pagalbą ir sekdami instrukcijas žemiau pašalinti Maps Frontier iš savo kompiuterio. Jums reikės patiems surasti kuri kenkėjiška programa galėjo patekti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis nepageidaujamomis programomis be jūsų žinios. Jums reikės surasti ją rankiniu būdu ir atsikratyti jos, bei visų su ja susijusių įrašų.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Maps Frontier ekrano nuotrauka
Maps Frontier ekrano nuotraukaMaps Frontier ekrano nuotrauka
Maps Frontier ekrano nuotrauka

Rankinis MapsFrontier viruso pašalinimas:

Ištrinkite MapsFrontier iš Windows sistemų

Kad pašalintumėte kenkėjišką programą, suraskite ją jūsų neseniai įrašytų programų sąraše ir ištrinkite, naudodami mūsų duotas instrukcijas:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite MapsFrontier ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite MapsFrontier ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite MapsFrontier iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite MapsFrontier bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite MapsFrontier iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite MapsFrontier ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte MapsFrontier šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite MapsFrontier virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti MapsFrontier iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite MapsFrontier iš Mozilla Firefox (FF)

Išinstaliuokite visus įtartinus plėtinius iš Mozilla Firefox. Po to, perkraukite naršyklę.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite MapsFrontier ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite MapsFrontier šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite MapsFrontier iš Google Chrome

Ištrinkite MapsFrontier Offers plėtinį iš Chrome duotų instrukcijų pagalba.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite MapsFrontier ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite MapsFrontier pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite MapsFrontier iš Safari

Sekite šiuos žingsnius, kad ištrintumėte reklamines programas iš Safari:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite MapsFrontier bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite MapsFrontier pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mapsfrontier-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie MapsFrontier virus