Malware Protection Live šalinimas (Lengvos pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgs 2017

Malware Protection Live pašalinimas

Kas yra Malware Protection Live?

Ar aš galiu pasitikėti Malware Protection Live?

Malware Protection Live

Malware Protection Live, kūrėjų pristatoma kaip patikimas įrankis, galintis išspręsti visas kompiuterio problemas ir apsaugoti nuo įvairių kibernetinių grėsmių, iš tiesų yra apgaulingas ir pavojingas virusas. Ši programa ne veltui yra įtraukta į potencialiai pavojingų programų sąrašą. Apsimesdamas efektyvia antivirusine programa, Malware Protection Live virusas gali sukelti įvairių sistemos trikdžių, todėl patartina šios programos vengti.

Šis virusas gali pakliūti į jūsų kompiuterį kartu su nemokamomis programomis, randamomis internete. Virusas pradeda veikti, jums išjungus ir vėl įjungus kompiuterį kitą kartą po šios programos įdiegimo. Malware Protection Live ima skenuoti failus vos užsikrovus sistemai, tariamai ieškodama virusų ir kitų kenkėjiškų programų.

Tiesa yra ta, jog Malware Protection Live iš tiesų nieko neskenuoja, tačiau baigus apsimestinį skenavimą siunčia vartotojui pranešimus apie neva rastas grėsmes ir ragina jas kuo greičiau pašalinti. Šie pranešimai yra įkyrūs ir gali trukdyti jūsų darbą. Tačiau jūs neturėtumėte tikėti šios programos pranešimais apie kompiuterio saugumo padėtį.

Ši programa tik siekia sudaryti įspūdį, jog jūsų sistema labai užkrėsta, ir stengiasi jums įpiršti pilną Malware Protection Live versiją idant panaikintumėte grėsmes. Iš tikrųjų, Malware Protection Live nėra antivirusinė sistema, o jos nauda vartotojui yra niekinė. Ši programa negali panaikinti grėsmių jūsų kompiuteryje, atvirkčiai, tik jų sukelti.

Rekomenduojame nedelsiant užkirsti šiam virusui kelią ir panaikinti iš sistemos. Tai padaryti galite naudojantis išties patikimomis antivirusinėmis programomis, tokiomis kaip FortectIntego.

Malware Protection Live

Kaip ši programa plinta Internete?

Malware Protection Live kol kas tik pradeda savo plėtrą internete, todėl nėra labai daug vartotojų susigundžiusių nemokama programa ir užsikrėtusių šiuo virusu.

Nors Malware Protection Live virusas dar ganėtinai naujas, jau yra žinoma, jog jis plinta Vuze ir Trillian programų pagalba. Iš esmės, tokios programos nėra kenksmingos, tačiau gali būti vertinamos kaip potencialiai pavojingos dėl tokių fiktyvių ir galimai pavojingų programų kaip Malware Protection Live sklaidos internete.

Vuze, Trillian ir panašios programos platina adware tipo programas, naršyklių užgrobėjus ir kitus virusus, todėl būkite atsargūs jas diegdami. Taip pat turėtumėte atminti, jog “Custom” ir “Advanced” diegimo nustatymai yra būtini diegiant parsisiųstą, nemokamą progeaminę įrangą.

Naudodamiesi šiais nustatymais, jūs galite sekti, kokios papildomos programos yra diegiamos kartu su atsisiųstąja programa bei užkirsti kelią žalingų virusų patekimui į jūsų kompiuterį.

Nepamirškite nužymėti iš anksto pažymėtų pasirinkimų, leidžiančių diegti jūsų kompiuteryje papildomus komponentus, nes nesvarbu, kaip įtikinamai pristatomos, tokios programos retai būna funkcionalios ir atitinkančios vartotojo lūkesčius. Dėl šių priežasčių mes rekomenduojame jų vengti.

Kaip aš galiu pašalinti Malware Protection Live virusą iš savo kompiuterio?

Jeigu savo kompiuteryje pastebėjote Malware Protection Live, pirmiausia pagalvokite kokią įtartiną programą neseniai įrašinėjote į savo kompiuterį.

Žinoma, jūs turėtumėte vengti įvairių šio viruso pranešimų, kurie dažniausiai raportuoja apie grėsmingą sistemos saugumo būklę. Tokiu atveju, suskubkite ištrinti šią programą iš sistemos. Tam galite naudoti žemiau pateiktas programas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis