Sudėtingumo skalė:  
  (38/100)

Malware Protection Live šalinimas (Lengvos pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgs 2017

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Ar aš galiu pasitikėti Malware Protection Live?

Malware Protection Live

Malware Protection Live, kūrėjų pristatoma kaip patikimas įrankis, galintis išspręsti visas kompiuterio problemas ir apsaugoti nuo įvairių kibernetinių grėsmių, iš tiesų yra apgaulingas ir pavojingas virusas. Ši programa ne veltui yra įtraukta į potencialiai pavojingų programų sąrašą. Apsimesdamas efektyvia antivirusine programa, Malware Protection Live virusas gali sukelti įvairių sistemos trikdžių, todėl patartina šios programos vengti.

Šis virusas gali pakliūti į jūsų kompiuterį kartu su nemokamomis programomis, randamomis internete. Virusas pradeda veikti, jums išjungus ir vėl įjungus kompiuterį kitą kartą po šios programos įdiegimo. Malware Protection Live ima skenuoti failus vos užsikrovus sistemai, tariamai ieškodama virusų ir kitų kenkėjiškų programų.

Tiesa yra ta, jog Malware Protection Live iš tiesų nieko neskenuoja, tačiau baigus apsimestinį skenavimą siunčia vartotojui pranešimus apie neva rastas grėsmes ir ragina jas kuo greičiau pašalinti. Šie pranešimai yra įkyrūs ir gali trukdyti jūsų darbą. Tačiau jūs neturėtumėte tikėti šios programos pranešimais apie kompiuterio saugumo padėtį.

Ši programa tik siekia sudaryti įspūdį, jog jūsų sistema labai užkrėsta, ir stengiasi jums įpiršti pilną Malware Protection Live versiją idant panaikintumėte grėsmes. Iš tikrųjų, Malware Protection Live nėra antivirusinė sistema, o jos nauda vartotojui yra niekinė. Ši programa negali panaikinti grėsmių jūsų kompiuteryje, atvirkčiai, tik jų sukelti.

Rekomenduojame nedelsiant užkirsti šiam virusui kelią ir panaikinti iš sistemos. Tai padaryti galite naudojantis išties patikimomis antivirusinėmis programomis, tokiomis kaip Reimage Reimage Cleaner Intego

Malware Protection Live

Kaip ši programa plinta Internete?

Malware Protection Live kol kas tik pradeda savo plėtrą internete, todėl nėra labai daug vartotojų susigundžiusių nemokama programa ir užsikrėtusių šiuo virusu.

Nors Malware Protection Live virusas dar ganėtinai naujas, jau yra žinoma, jog jis plinta Vuze ir Trillian programų pagalba. Iš esmės, tokios programos nėra kenksmingos, tačiau gali būti vertinamos kaip potencialiai pavojingos dėl tokių fiktyvių ir galimai pavojingų programų kaip Malware Protection Live sklaidos internete.

Vuze, Trillian ir panašios programos platina adware tipo programas, naršyklių užgrobėjus ir kitus virusus, todėl būkite atsargūs jas diegdami. Taip pat turėtumėte atminti, jog “Custom” ir “Advanced” diegimo nustatymai yra būtini diegiant parsisiųstą, nemokamą progeaminę įrangą.

Naudodamiesi šiais nustatymais, jūs galite sekti, kokios papildomos programos yra diegiamos kartu su atsisiųstąja programa bei užkirsti kelią žalingų virusų patekimui į jūsų kompiuterį.

Nepamirškite nužymėti iš anksto pažymėtų pasirinkimų, leidžiančių diegti jūsų kompiuteryje papildomus komponentus, nes nesvarbu, kaip įtikinamai pristatomos, tokios programos retai būna funkcionalios ir atitinkančios vartotojo lūkesčius. Dėl šių priežasčių mes rekomenduojame jų vengti.

Kaip aš galiu pašalinti Malware Protection Live virusą iš savo kompiuterio?

Jeigu savo kompiuteryje pastebėjote Malware Protection Live, pirmiausia pagalvokite kokią įtartiną programą neseniai įrašinėjote į savo kompiuterį.

Žinoma, jūs turėtumėte vengti įvairių šio viruso pranešimų, kurie dažniausiai raportuoja apie grėsmingą sistemos saugumo būklę. Tokiu atveju, suskubkite ištrinti šią programą iš sistemos. Tam galite naudoti žemiau pateiktas programas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-malware-protection-live.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Malware Protection Live