Sudėtingumo skalė:  
  (29/100)

Mac Tonic šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Spa 2019 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Mac Tonic yra nepatikima aplikacija, besislepianti už patikimos programos vardo

Mac Tonic nepatikima programa

Mac Tonic virusas yra nepatikimas sistemos optimizavimo įrankis, kuris buvo sukurtas Indijoje. Vartotojai šia programą gali tiesiogiai parsisiųsti iš mactronic.net internetinio puslapio, arba ši nepatikima programa gali atsirasti kompiuteryje per kitas parsisiųstas aplikacijas. Turėkite omenyje, kad yra legali kompiuterio tvarkymo programa taip pat pavadinta Mac Tonic, tačiau mūsų aptariama nepatikima aplikacija neturi nieko bendro su originaliąja versija. Pastaruoju metu, šis virusas yra plačiai aptariamas specialiuose forumuose. Vartotojai diskutuoja, kad virusas atsiranda kompiuterio sistemoje atliekant Adobe Flash Player arba Adobe Shockwave atnaujinimus. Prie viso to, net jeigu ir pašalinate Mac Tonic virusą, kai kuriais atvejais Tonic Tasks procesas vis dar yra leidžiamas sistemoje ir rodo įkyrias reklamas. Norėdami rasti sprendimą šiai problemai, peržiūrėkite apačioje esančią skiltį.

Pavadinimas Mac Tonic
Rūšis Sistemos priemonė
Pavojingumo lygis Vidutinis. Ekspertai teigia, kad ši aplikacija nėra patikima
Požymiai Atsirado žinutės, skelbiančios, kad kompiuterio sistema yra užkrėsta, nepageidaujami komponentai
Tikslas Įtikinti vartotojus, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti ir reikalauja tvarkymo
Plitimas Per oficialų puslapį arba nemokamas programas
Išvengimas Naudokite tik tai Custom įrašymo parinktį ir atidžiai sekite visus parsisiuntimus
Pašalinimas Naudokite Reimage norėdami surasti nepageidaujamus priedus

Nors ši aplikacija nėra kenksminga, žmonės vis tiek nori sužinoti, kaip pašalinti Mac Tonic virusą, nes jis vis dėlto neatlieka pažadėtų veiksmų. Šios potencialiai nepageidaujamos programos platintojai teigia, kad programa turi padėti vartotojams surasti ir ištrinti visus šlamšto aplankalus, infekcijas, ir kitus virusus po sistemos skenavimo. Vis dėlto, šie pažadai yra visiškai tušti, nes Mac Tonic optimizavimo priemonė iš tikrųjų negali paspartinti jūsų kompiuterio darbo jokiais įmanomais būdais. Viskas, ką atlieka ši programa, yra melagingų pranešimų rodymas, ir ji pasilieka jūsų kompiuteryje iki kito karto, kol vėl jį perkrausite.

Jeigu abejojate, ar Mac Tonic yra saugi priemonė, atsakymas į klausimą yra labai paprastas. Ši, optimizavo priemone laikoma programa, nėra kenksminga jūsų kompiuterio sistemai, tačiau, ji yra sukurta pasipelnyti iš nepatyrusių vartotojų jiems rodant nepatikimas žinutes apie įvairias sistemos infekcijas. Ekspertai teigia, kad žmonės neturėtų naudotis šia programa, jeigu jie nori išvengti visiškai nereikalingų piniginių nuostolių. Internete galima rasti daugybę programų, kurios gali pagerinti kompiuterio funkcionavimą nemokamai. Prie viso to, tinkamai patikrinkite realią savo kompiuterio būklę su patikima antivirusine priemone. Mes esame beveik užtikrinti, kad po patikros jūs būsite informuoti tik tai apie vieną potencialiai nepageidaujamą programą, esančią sistemoje – Mac Tonic. 

Jeigu vis dar abejojate dėl Mac Tonic, turėkite omenyje, kad platintojai dirba prisidengę tuo pačiu vardu, kurį naudoja reguliarios programos kūrėjai Oregone. Ši kompanija aiškiai pasakė, kad nėra niekaip susijusi su ta nepatikima kompiuterio sistemos optimizavimo priemone ir siūlo pranešti, jeigu tapote jos auka:

WARNING: There's a malicious „cleanup“ app from India floating around called „Mac Tonic“ (mactonic.net). This is NOT our product, and we are making every effort to resolve this identity confusion. If you're one of many innocent victims of this software, please report mactonic.net to GoDaddy and/or your preferred review site. Thanks.

Nepatikimos sistemos optimizavimo programos rodo melagingus pranešimus

Mūsų ekspertai pastebėjo, kad žmonės vis klausinėja apie Mac Tonic virusą. Ši programa nėra priskirta Mac Tonic malware kategorijai. Tačiau, vartotojai ja pasitikėti negali, nes ji patikrina kompiuterio sistemą ir paskelbia melagingus rezultatus apie sistemoje rastus virusus. Šių veiksmų yra imtasi norint įtikinti vartotojus, kad jų kompiuterio sistema turi būti išvalyta tuoj pat.

Mac Tonic sistemos valymo programa rodo pranešimus, kad kompiuteris yra užkrėstas daugybe kenksmingų programų ir pagalba yra būtina kuo greičiau. Tačiau, tai gali būti atlikta tik tuo atveju, jeigu sutinkate nusipirkti pilną šios nepatikimos aplikacijos versiją. Mes norime jus perspėti, kad jūsų kompiuterio sistema NĖRA užkrėsta.

Jūsų kompiuterioje sistemoje vis dėlto gali būti potencialiai nepageidaujamų programų, tačiau, norėdami jas pašalinti, jūs neprivalote nusipirkti visiškai nenaudingą ir neveiksmingą Mac Tonic priemonę. Prie viso to, būkite atsargūs ir žinokite, kad ši programa siekia jus apgauti, skleisdama melagingus pranešimus ir rodydama netikrus rezultatus. 

Mac Tonic nepageidaujama aplikacija
Mac Tonic yra melaginga sistemos valymo priemonė, kuri gali būti parsisiųsta iš oficialaus puslapio arba kartu su kitomis aplikacijomis.

Vietoj sutikimo mokėti už šią nepatikimą aplikaciją, sužinokite, kaip galima pašalinti Mac Tonic ir įsigyti patikimą ir profesionalią antivirusinę programą. Jeigu visą kompiuterio sistemą perskenuosite su patikima virusų šalinimo priemone, jūs suprasite, kad buvote klaidingai įspėtas apie įvairius melagingus virusus, kurie iš tikrųjų net neegzistuoja. Mes jums siūlome palyginti gautus rezultatus ir pradėti galvoti apie Mac Tonic pašalinimą. 

Jūs galite rasti rankinio pašalinimo būdo instrukcijas, jeigu ieškote kitų būdų, kaip ištrinti Mac Tonic. Instrukcijas galite rasti straipsnio pabaigoje. Tačiau, mūsų kompiuterio saugos ekspertai siūlo įsirašyti Reimage automatiniam pašalinimo procesui. Šitokiu būdu būsite užtikrinti, kad ši potencialiai nepageidaujama programa nebeatsiras ateityje.

Nepageidaujamos programos gali pasiekti jūsų kompiuterio sistemą per kitas aplikacijas

Net jeigu pats populiariausias šios potencialiai nepageidaujamos programos paplitimo būdas yra per jos oficialių tinklalapį mactonic.net, negalime atmesti rizikos, kad ši aplikacija galėjo patekti į kompiuterio sistema kartu su kitomis reguliariomis programomis. Jeigu jūs pastaruoju metu įrašinėjote kokias nors nemokamos programas iš interneto, potencialiai nepageidaujama aplikacija galėjo nepastebėta kartu patekti į kompiuterio sistemą. 

Prie viso to yra būtina atžymėti Quick/Recommended parinktį, kai įrašinėjate į kompiuterio sistemą nemokamas programas. Vietoj to, jūs turėtume pasirinkti Custom arb Advanced nustatymus ir sutelkti visą dėmesį į įrašymo procesą. Šiuose nustatymuose jūs turite galimybę peržiūrėti visų parsisiuntimų sąrašą ir atžymėti tuos komponentus, kurių nenorite matyti savo kompiuteryje ir, kurie yra visiškai nereikalingi.

Po to, kai atžymėsite visus komponentus, rekomenduojama dukart patikrinti kompiuterio sistemą su patikima antivirusine programa. Turėkite omeny, kad prieš įrašinėjant kokią nors programą, yra pravartu paskaityti tos aplikacijos privatumo nustatymus ir vartotojų atsiliepimus. Šis būdas yra itin patikimas, jei norima išvengti neaiškių programų atsiradimo.

Išmokite pašalinti Mac Tonic iš savo kompiuterio

Kompiuterių ekspertai teigia, kad yra dvi Mac Tonic viruso pašalinimo galimybės – rankiniu arba automatiniu būdu. Nors jūs esate laisvas pasirinkti bet kurį iš metodų, mes rekomenduojame atsikratyti netikros sistemos optimizavimo priemonės pasinaudojant patikima ir patikrinta kompiuterių valymo programa, kuri leis susitvarkyti su pašalinimu greitai ir efektyviai.

Automatinis Mac Tonic pašalinimas reikalauja parsisiųsti patikimą viruso ištrynimo programą ir su ja perskenuoti visą sistemą. Per kelias minutes antivirusinė aplikacija susitvarkys su procesu ir netgi parodys kitas galimas sistemas problemas ar trigdžius. Vienu spustelėjimu jus galite visiškai išvalyti savo Mac kompiuterį.

Jeigu pageidaujate, jūs galite ištrinti Mac Tonic rankiniu būdu. Tačiau, šis metodas yra daug sudėtingesnis ir reikalauja gilesnių žinių informacinių technologijų srityje. Vis dėlto, mes jums pateikėme instrukcijas, kurios padės atlikti pašalinimą. Jas galite rasti po šiuo straipsniu. 

SVARBU: Net jeigu Mac Tonic virusas yra pašalintas, nepageidaujami komponentai vis dar gali slėptis jūsų kompiuterio sistemoje. Norėdami sutvarkyti problemą, jūs turite nueiti į Mac Library. Norėdami atlikti šį veiksmą, sekite šiuos žingsnius:

  • Suraskite Finder ir paspauskite Go
  • Pasirinkite Go to Folder ir įrašykite ~/Library

Po visko atlikite šiuos veiksmus:

  • Suraskite Applications Support aplanką ir pasirinkite Tonic aplanką, ir perkelkite jį į šiukšlinę
  • Tą patį pakartokite ir Launch Agents aplankui

Prie viso to, norint įsitikinti ar nepageidaujama aplikacija iš tikrųjų buvo pašalinta ir jokie nepageidaujami veiksmai nebevyksta jūsų kompiuterio sistemoje, mes rekomenduojame pašalinti visus su Adobe Flash susijusius priedus ir ištrinti pačią programą. 

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Mac Tonic pašalinimas:

Ištrinkite Mac Tonic iš Mac OS X sistemos

Sekite šiomis instrukcijos norėdami ištrinti Mac Tonic iš savo Mac kompiuterio:

  1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
  2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Mac Tonic bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mac-tonic.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Mac Tonic