Mac Mechanic šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Vas 2020

Mac Mechanic pašalinimas

Kas yra Mac Mechanic virusas?

Mac Mechanic yra nepatikima sistemos optimizavimo priemonė, sukurta Mac vartotojams

Mac Mechanic virusų skenerisMac Mechanic yra netikra sistemos optimizavimo priemonė, kuri gali atnešti daugiau žalos nei naudos kompiuteriui

Mac Mechanic yra potencialiai nepageidaujama programa, reklamuojama kaip sistemos optimizavimo priemonė Mac OS X kompiuteriams. Šios aplikacijos verslo modelis yra ganėtinai paprastas: keletas tūkstančių vartotojų įsirašo programą per kitus produktus, ir automatinis sistemos patikrinimas yra paleidžiamas. Tuo metu, vartotojai pradeda panikuoti, nes jų kompiuterio ekranas yra nušviečiamas daugybės įspėjimų apie šimtus Mac Mechanic atrastų problemų. Tada vartotojai yra raginami nusipirkti aplikacijos licenzijuotą versiją, kad būtų sutvarkytos sistemoje esančios problemos. Tačiau, toks pranešimas yra melagingas, ir nėra nieko blogo su jūsų prietaisu. Taip pat, vartotojai skundėsi apie nesibaigančią reklamų laviną, atsirandančią tarsi iš niekur, ir mažinančią internetinės paieškos greitį.

Pavadinimas Mac Mechanic
Tipas Potencialiai nepageidaujama programa/nepatikima sistemos optimizavimo priemonė
Pavojingumo lygis Vidutinis (gali atpažinti bet kokius sistemos failus kaip problematinius ar pavojingus. Tokių failų pašalinimas gali sukelti nenormalų sistemos elgesį)
Plitimas Per kitas nemokamas ir nesaugias programas
Simptomai Pasikartojantys sistemos skenavimo procesai, melagingos žinutės, pranešančios apie sistemos būklę, kompiuterio sulėtėjimas
Užkrėsta OS Mac
Trynimo procedūra Rekomenduojame naudotis profesionalia antivirusine priemone, kad pašalintumėte nepatikimą programą
Sistemos sutvarkymas Jeigu aptikote sistemoje kažką sugadinto, galite pabandyti sutvarkyti problemą su FortectIntego

Kaip ir daugybė kitų panašių priemonių (Advanced Mac Cleaner, Mac Tweaker, ir t.t.), Mac Mechanic prižada vartotojams, kad sutvarkys, išvalys kompiuterį, ir padidins jo spartą. Platintojai taip pat prižada, kad vartotojai gali pagerinti savo Mac kompiuterio darbą, naudodamiesi tokiomis priemonėmis kaip System Cleaner, App Manager, Duplicate Remover ir t.t. Vis dėlto, Mac Mechanic tėra adware tipo aplikacija, aktyviai bandanti apgauti vartotojus, ir neteikianti jokios konkrečios naudos.

Mac Mechanic turi savo oficialų puslapį, ir gali būti parsisiųsta arba nusipirkta tiesiogiai. Tačiau, tam, kad padidinti vartotojų skaičių, platintojai skatinti kitus aplikacijų kūrėjus taip pat platinti jų programą kartu su savosiomis. Taip pat, Mac Mechanic virusas gali būti parsisiunčiamas arba įrašomas, kai vartotojas yra nukreipiamas į jo oficialų puslapį per kokią nors reklamą.

Nemokamas programas susideda iš nemokamos Mac Mechanic pabandymo versijos, kuri įrašyta, užkrauna netikrą sistemos skenavimo priemonę, ir imituoja ilgai trunkantį sistemos patikrinimą. Programa ne tik sulėtina sistemos darbą, bet taip pat sukuria netikrus patikros rezultatus, kurie skelbia didelę Mac problemų įvairovę, įskaitant didelį kiekį nereikalingų produktų ir netgi egzistuojančius virusus.

Mac Mechanic virusasMac Mechanic yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri taip pat gali būti vadinama netikra Mac optimizavimo priemone. Jos pagrindinis tikslas yra įtikinti žmones įsirašyti nemokamą programos versiją ir po to, išreklemuoti licenzijuotą variantą už tam tikrą kainą

Mac Mechanic patikros rezultatai visuomet yra nepatikimi. Ši programa turi jau seniai įrašytą sąrašą, pripildytą sistemos skenavimo rezultatų, kas reiškia, kad didžioji dalis paskelbtų problemų yra neegzistuojančios arba susideda iš bet kokių Mac sistemos failų pavadinimų. Ne, Mac Mechanic tikrai nežada pagreitinti jūsų Mac kompiuterio darbo, ar kaip kitaip teigiamai paveikti jo veikimą. Priešingai, šios priemonės laikymas sistemoje gali sukelti žemiau pateiktus efektus:

 • Jūs galite pastovei patirti erzinančius sistemos skenavimus;
 • Mac Mechanic virusas gali sugeneruoti pranešimus, raginančius perskenuoti kompiuterio sistemą, arba skelbiančius apie rimtus sistemos pažeidimus;
 • Jūsų Mac prietaisas gali itin sulėtėti, ypač per Mac Mechanic skenavimus;
 • Jis gali parsiųsti ir įrašyti kitas potencialiai nepageidaujamas programas į sistemą;
 • Jūs galite būti apgautas sumokėti 39,95 €/$ už nenaudingą licenzijos raktą;
 • Bet kokie netinkamais paskelbti ir pašalinti sistemos failai gali sukelti netgi dar rimtesnes sistemos darbo problemas.

Vartotojai taip pat skundėsi, kad vienas iš labiausiai erzinančių Mac Mechanic bruožų yra didelio reklamų kiekio sukūrimas, kurios imituoja esančios iš Google Chrome, Mozilla Firefox ar Safari naršyklių. Pasak nukentėjusių vartotojų, Mac Mechanic taip pat inicijavo reklamų pasirodymą net tuo metu, kai internetinės naršyklės visiškai nebuvo aktyvios. Visi bandymai pašalinti Mac Mechanic taip pat buvo bevaisiai, nes reklamos vėl tuoj pat pasirodė po programos originalaus aplanko ištrynimo. Dėl šios priežasties, skaitykite toliau, jeigu norite sužinoti, kaip atsikratyti įkyrių reklamų.

Vis dėlto, net jeigu Mac Mechanic teoriškai negalime laikyti virusu, tai vis tiek yra potencialiai nepageidaujama programa, siekianti apgauti nepatyrusius vartotojus ir išvilioti iš jų pinigus. Mūsų partneriai iš SenzaVirus.it perspėja, kad sistemos failų ar dubliuotų produktų pašalinimas iš kompiuterio sistemos, naudojantis šia programa, gali atnešti rimtų problemų.

Vienintelis būdas sustabdyti šią programą nuo melagingų skenavimo rezultatų rodymo yra inicijuoti pilną Mac Mechanic pašalinimą iš Mac. Dėl to, kad ši programa yra laikoma legalia Mac pagalbine priemone, ji turėtų turėti automatinį išinstaliavimo įrankį. Taip pat, jūs galite bandyti pašalinti Mac Mechanic primityviu būdu, t.y. nutempti iki šiukšlinės ir ištrinti papildomus, programos įdiegtus failus.

Jeigu, vis dėlto, jūs to padaryti negalite, jeigu išinstaliavimo įrankis nėra pateiktas, ar priemonė nenustoja pati automatiškai savęs įrašinėti, jūs turėtumėte perskenuoti sistemą su patikima sistemos programa ir taip pašalinti Mac Mechanic kartu su kitais jo atneštais priedais. Taip pat, jeigu radote savo sistemoje kokių nors tai kenksmingų pakeitimų, bandykite juos sutvarkyti su FortectIntego.

Mac Mechanic potencialiai nepageidaujama programaMac Mechanic yra nepatikima programa, kurios oficialiame puslapyje galima peržiūrėti netikrus vartotojų atsiliepimus

Nepatikimos sistemos patikros gali prasidėti iškart po to, kai jūs parsisiunčiate nemokamą programą iš interneto

Ši nepatikima Mac optimizavimo priemonė yra platinama dvejais metodais – oficialiai ir paslapčia. Ji turi oficialų puslapį, kuris teikia tiesioginį nemokamos versijos parsisiuntimą, ir taip pat leidžia nusipirkti pilną programos variantą, kartu su tam tikrais limituotais specialiais pasiūlymais, tokiais kaip Sticky Password.

Tačiau, tiesioginiai parsisiuntimai yra itin reti. Ši programa jau yra internetinės apsaugos specialistų neveltui vadinama potencialiai nepageidaujama aplikacija. Negana to, jos platintojai naudojasi slapta platinimo strategija, kuri yra neatskiriama nuo nemokamų programų.

Ši potencialiai nepageidaujama programa yra pridėta prie daugybės nemokamų aplikacijų, ir įterpta į nemokamų pasiūlymų sąrašą daugelyje nemokamų parsisiuntimų svetainių. Dėl šios priežasties, ji gali lengvai pasiekti daugelio vartotojų kompiuterio sistemas, kurie yra nustatę Quick ar Recommended parinktis kaip nuolatinį programų parsisiuntimo metodą.

Norėdami išvengti slaptų potencialiai nepageidaujamų programų įrašymų, jūs turite rinktis Advanced arba Custom persisiuntimo metodą, ir atidžiai sekti kiekvieną įrašymo žingsnį. Atžymėkite parinktis, leidžiančias įrašyti įvairius internetinių naršyklių plėtinius ir priedus, taip pat ir neatpažįstamas sistemos optimizavimo priemones.

Ištrinkite Mac Mechanic virusą iš Mac OS X sistemos

Mac Mechanic yra orientuotas į Mac OS vartotojus. Dėl šios priežasties, programa gali būti platinama kartu su kitomis, Mac remiamomis, nemokamos aplikacijos, bet nebūtinai. Jos platintojai siekia gauti pelno, parduodami nepatikimus produktus ir paslaugas.

Mac Mechanic adware tipo programaMac Mechanic yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri visada rodys daugybę problemų jūsų Mac kompiuteryje, nepaisant realios situacijos

Jeigu jūs buvote apgautas įsirašyti šią aplikaciją, mes rekomenduotumėme paleisti FortectIntego ar kokią kitą patikimą sistemos tvarkymo įrankį. Norėdami užtikrinti, kad Mac Mechanic pašalinimas buvo pilnai atliktas, jūs turite būti tikri, kad visi programos pridėti priedai taip pat buvo ištrinti. Dėl šios priežasties, patikima antivirusinė yra itin geras būdas, norint išvalyti kompiuterio sistemą nuo potencially nepageidaujamų programų.

Prie viso to, jūs galite pašalinti Mac Mechanic aplikaciją rankiniu būdu su žemiau pateiktų instrukcijų pagalba. Užtikrinkite, kad kiekvienas žingsnis yra atliktas teisingai, kad nepaliktumėte jokių nepageidaujamą ar kenksmingų priedų sistemoje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Mac Mechanic pašalinimas

Ištrinkite iš „Mac“

Norėdami pašalinti Mac Mechanic iš savo Mac kompiuterio, sekite šiomis instrukcijomis.

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Mac Mechanic registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis