Kvag viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgs 2019 atnaujinimas

Kvag viruso pašalinimas

Kas yra Kvag virusas?

Kvag virusas yra kompiuterinė infekcija, kuri modifikuoja Windows „hosts“ failą tam, kad užsikrėtę vartotojai negalėtų pasiekti internetinių puslapių, susijusių su kompiuterio saugumu

Kvag ransomware

Kvag yra „ransomware“ tipo virusas, kuris priklauso išpirkos reikalaujančių virusų šeimai STOP/Djvu. Šios kompiuterinės infekcijos tikslas yra užšifruoti nuotraukas, dokumentus ir kitus dažniausiai naudojamus failų formatus tam, kad kibernetiniai nusikaltėliai gilėtų prašyti išpirkos skaitmenine valiuta Bitcoin. Deja, bet susimokėję duomenų savininkai gali prarasti ne tik failus, bet ir pinigus, nes įsibrovėliai gali neatsiųsti reikalingos iššifruojančios programos.

Vos tik patekęs į sistemą, Kvag virusas užšifruoja visus failus naudodamas AES arba kitą metodą ir prideda plėtinį .kvag. Vos tik užblokavęs visus privačius duomenis, virusas patalpina _readme.txt failą į kiekvieną aplanką – jis paaiškina vartotojams, kas įvyko. Tam, kad failai veiktų, viruso aukoms reikalingas raktas, kuris yra patalpintas Kvag viruso autorių serveryje. Failų savininkai yra prašomi susisiekti su nusikaltėliais [email protected] arba [email protected] elektroniniu paštu ir susimokėti 980 arba 490 JAV dolerių išpirką.

Pavadinimas Kvag
Viruso tipas Failus blokuojantis virusas, angl. ransomware
Priklauso šeimai STOP/Djvu
Failo plėtinys .kvag
Išpirkos raštelis _readme.txt
Kontaktai [email protected] arba [email protected]
Išpirkos suma 980 arba 490 JAV doleriai
Pašalinimas Naudokite antivirusines programas, tokias kaip FortectIntego
Failų atkūrimas Failų atkūrimas yra įmanomas naudojant trečios šalies atkūrimo programas arba naudojant atsargines failų kopijas

Yra daug būdų, kuriais naudojantis Kvag virusas gali patekti į Jūsų kompiuterį, pvz., per sukčiavimo laiškus, naudojantis programų pažeidžiamumais, įsibraunant per nuolatinio darbalaukio ryšį, instaliuotas su nelegaliomis programomis ir kitais būdais. Vos tik patekęs į kompiuterį, kenkėjiška programa pakeičia jo funkcionavimą:

 • Ištrina „Shadow Volume“ kopijas;
 • Modifikuoja kompiuterio startavimo funkciją;
 • Pakeičia Windows „hosts“ failą;
 • Įrašo naujus duomenis į registrų duomenų bazę;
 • Įrašo modulį, kuris gali pavogti asmeninius duomenis.

Šie pakeitimai yra vieni iš daugelio, kuriuos virusas įvykdo užkrėtęs kompiuterį. Dėl „hosts“ failo modifikavimo, vartotojai negali pasiekti svetainių, kurios galėtų jiems padėti pašalinti Kvag virusą. Būtent todėl yra būtina nueiti į C:\Windows\System32\drivers\etc aplanką ir ištrinti „hosts“ failą.

Kvag ransomware

Kvag viruso pašalinimas yra būtinas, nes tai vienintelis būdas, kuris suteikia šansą grąžinti užblokuotus failus, kitaip kenkėjiška programa užblokuos visus duomenis nukopijuotus nuo atsarginės laikmenos pakartotinai. Taipogi, kol Kvag virusas nėra panaikintas, naudojantis tokiomis paslaugomis kaip elektroninė bankininkystė gali reikšti duomenų nutekėjimą – nusikaltėliai galės pasisavinti pinigus tiesiogiai iš Jūsų banko.

Kvag kenkėjiška programa taip pat pateikia šias instrukcijas tekstinio failo _readme.txt turinyje:

ATTENTION!

Don’t worry, you can return all your files!
All your files like photos, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files.
What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
You can get and look video overview decrypt tool:

https://we.tl/t-514KtsAKtH

Price of private key and decrypt software is $980.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that’s price for you is $490.
Please note that you’ll never restore your data without payment.
Check your e-mail “Spam” or “Junk” folder if you don’t get answer more than 6 hours.
To get this software you need write on our e- mail:
[email protected]

Reserve e-mail address to contact us:
[email protected]
Our Telegram account:
@datarestore

Atgauti užblokuotus duomenis nemokant išpirkos yra pakankamai sudėtinga, nes prieš tai veikę įrankiai daugiau nebegali atkurti failų, net esant tam tikroms aplinkybėms. Tačiau, kaip jau minėjome, mokėti išpirką yra pakankamai rizikinga, nes galima prarasti pinigus.

Vietoj to, mes rekomenduojame pašalinti Kvag virusą naudojant FortectIntego arba kitą antivirusinę programą ir naudoti alternatyvius duomenis atblokavimo metodus pateiktus apačioje.

„Ransomware“ tipo virusais galima užsikrėsti atidarius užkrėstus dokumentus, prisegtus prie elektroninio laiško

Turėkite omeny tai, kad STOP/Djvu viruso variantai dažnai naudoja modulį, kuris gali pavogti visus duomenis, kuriuos įvedate į kompiuterį. Taipogi, yra žinoma, kad virusas yra platinamas su kitomis kenkejiškomis programomis, tokiomis kaip AZORult. Žinoma, failus blokuojantis elementas yra pagrindinis duomenis blokuojančio viruso tikslas – tokiu būdu kenkėjai išgauna pinigų.

Žmonės dažniausiai užsikrečia duomenis blokuojančiais virusais per elektroninio pašto laiškus: nusikaltėliai naudoja botus tam, kad nusiųstu infektuotus laiškus vartotojams. Dažniausiai, šiose laiškuose yra prisegti dokumentai, kurie, vos tik juos paspaudus, prašo įjungti Macro funkciją, kuri aktyvuoja Power Shell komandas, kurios parsiunčia ir instaliuoja virusą.

Be to, vartotojai turėtų nuolat naudoti antivirusinę programą kuri nuolat skenuoja dokumentus ir internetinį srautą, nuolat naujinti instaliuotas programas bei operacinę sistemą, naudoti saugius slaptažodžius, nesiųsti nulaužtų programų ir panašiai.

Kvag ransomware

Kvag viruso pašalinimo instrukcijos

Pašalinti Kvag virusą rankiniu būdu yra įmanoma, tačiau be galo sudėtinga. Tad, reguliarūs vartotojai neturėtų to daryti, nes yra tikimybė, kad bus pažeisti Windows operacinės sistemos failai. Vietoj to, Jūs turėtumėte įsiinstaliuoti antivirusinę programą, tokią kaip FortectIntego, ir praskenuoti kompiuterį pilnai.

Kvag ransomware viruso pašalinimas kartais gali nepavykti, nes jis gali neleisti antivirusinei programai funkcionuoti. Taip nutikus, mes rekomenduojame įeiti į Safe Mode režimą, kur viruso funkcionavimas bus laikinai išjungtas -apačioje mes pateikiame instrukcijas šiam procesui.

Po to kai pašalinsite Kvag virusą, galite prijungti išorinę atsarginę sistemą ir nukopijuoti visus failus. Jei to neturite, šansų atgauti duomenis beveik nėra, tačiau galite pabandyti Dr.Web paslaugą, kuri kainuoja €150. Šiuo būdu galetumėte atkurti .pdf ir Microsoft Office dokumentus užblokuotus Kvag ransomware viruso. Taip pat galite pabandyti trečios šalies programas, kurios kartais galėtų atkurti bent dalį prarastų duomenų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Kvag viruso pašalinimas

Rankinis Kvag pašalinimas saugiajame režime

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Kaip ištrinti Kvag naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Kvag pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite FortectIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Kvag sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Kvag prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis