Sudėtingumo skalė:  
  (92/100)

Kvag viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware

Kvag virusas yra kompiuterinė infekcija, kuri modifikuoja Windows „hosts“ failą tam, kad užsikrėtę vartotojai negalėtų pasiekti internetinių puslapių, susijusių su kompiuterio saugumu

Kvag ransomware

Kvag yra „ransomware“ tipo virusas, kuris priklauso išpirkos reikalaujančių virusų šeimai STOP/Djvu. Šios kompiuterinės infekcijos tikslas yra užšifruoti nuotraukas, dokumentus ir kitus dažniausiai naudojamus failų formatus tam, kad kibernetiniai nusikaltėliai gilėtų prašyti išpirkos skaitmenine valiuta Bitcoin. Deja, bet susimokėję duomenų savininkai gali prarasti ne tik failus, bet ir pinigus, nes įsibrovėliai gali neatsiųsti reikalingos iššifruojančios programos.

Vos tik patekęs į sistemą, Kvag virusas užšifruoja visus failus naudodamas AES arba kitą metodą ir prideda plėtinį .kvag. Vos tik užblokavęs visus privačius duomenis, virusas patalpina _readme.txt failą į kiekvieną aplanką – jis paaiškina vartotojams, kas įvyko. Tam, kad failai veiktų, viruso aukoms reikalingas raktas, kuris yra patalpintas Kvag viruso autorių serveryje. Failų savininkai yra prašomi susisiekti su nusikaltėliais gorentos@bitmessage.ch arba gorentos2@firemail.cc elektroniniu paštu ir susimokėti 980 arba 490 JAV dolerių išpirką.

Pavadinimas Kvag
Viruso tipas Failus blokuojantis virusas, angl. ransomware
Priklauso šeimai STOP/Djvu
Failo plėtinys .kvag
Išpirkos raštelis _readme.txt
Kontaktai gorentos@bitmessage.ch arba gorentos2@firemail.cc
Išpirkos suma 980 arba 490 JAV doleriai
Pašalinimas Naudokite antivirusines programas, tokias kaip ReimageIntego
Failų atkūrimas Failų atkūrimas yra įmanomas naudojant trečios šalies atkūrimo programas arba naudojant atsargines failų kopijas

Yra daug būdų, kuriais naudojantis Kvag virusas gali patekti į Jūsų kompiuterį, pvz., per sukčiavimo laiškus, naudojantis programų pažeidžiamumais, įsibraunant per nuolatinio darbalaukio ryšį, instaliuotas su nelegaliomis programomis ir kitais būdais. Vos tik patekęs į kompiuterį, kenkėjiška programa pakeičia jo funkcionavimą:

 • Ištrina „Shadow Volume“ kopijas;
 • Modifikuoja kompiuterio startavimo funkciją;
 • Pakeičia Windows „hosts“ failą;
 • Įrašo naujus duomenis į registrų duomenų bazę;
 • Įrašo modulį, kuris gali pavogti asmeninius duomenis.

Šie pakeitimai yra vieni iš daugelio, kuriuos virusas įvykdo užkrėtęs kompiuterį. Dėl „hosts“ failo modifikavimo, vartotojai negali pasiekti svetainių, kurios galėtų jiems padėti pašalinti Kvag virusą. Būtent todėl yra būtina nueiti į C:\Windows\System32\drivers\etc aplanką ir ištrinti „hosts“ failą.

Kvag ransomwareKvag virusas

Kvag viruso pašalinimas yra būtinas, nes tai vienintelis būdas, kuris suteikia šansą grąžinti užblokuotus failus, kitaip kenkėjiška programa užblokuos visus duomenis nukopijuotus nuo atsarginės laikmenos pakartotinai. Taipogi, kol Kvag virusas nėra panaikintas, naudojantis tokiomis paslaugomis kaip elektroninė bankininkystė gali reikšti duomenų nutekėjimą – nusikaltėliai galės pasisavinti pinigus tiesiogiai iš Jūsų banko.

Kvag kenkėjiška programa taip pat pateikia šias instrukcijas tekstinio failo _readme.txt turinyje:

ATTENTION!

Don’t worry, you can return all your files!
All your files like photos, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files.
What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
You can get and look video overview decrypt tool:

https://we.tl/t-514KtsAKtH

Price of private key and decrypt software is $980.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that’s price for you is $490.
Please note that you’ll never restore your data without payment.
Check your e-mail “Spam” or “Junk” folder if you don’t get answer more than 6 hours.
To get this software you need write on our e- mail:
gorentos@bitmessage.ch

Reserve e-mail address to contact us:
gorentos2@firemail.cc
Our Telegram account:
@datarestore

Atgauti užblokuotus duomenis nemokant išpirkos yra pakankamai sudėtinga, nes prieš tai veikę įrankiai daugiau nebegali atkurti failų, net esant tam tikroms aplinkybėms. Tačiau, kaip jau minėjome, mokėti išpirką yra pakankamai rizikinga, nes galima prarasti pinigus.

Vietoj to, mes rekomenduojame pašalinti Kvag virusą naudojant ReimageIntego arba kitą antivirusinę programą ir naudoti alternatyvius duomenis atblokavimo metodus pateiktus apačioje.

„Ransomware“ tipo virusais galima užsikrėsti atidarius užkrėstus dokumentus, prisegtus prie elektroninio laiško

Turėkite omeny tai, kad STOP/Djvu viruso variantai dažnai naudoja modulį, kuris gali pavogti visus duomenis, kuriuos įvedate į kompiuterį. Taipogi, yra žinoma, kad virusas yra platinamas su kitomis kenkejiškomis programomis, tokiomis kaip AZORult. Žinoma, failus blokuojantis elementas yra pagrindinis duomenis blokuojančio viruso tikslas – tokiu būdu kenkėjai išgauna pinigų.

Žmonės dažniausiai užsikrečia duomenis blokuojančiais virusais per elektroninio pašto laiškus: nusikaltėliai naudoja botus tam, kad nusiųstu infektuotus laiškus vartotojams. Dažniausiai, šiose laiškuose yra prisegti dokumentai, kurie, vos tik juos paspaudus, prašo įjungti Macro funkciją, kuri aktyvuoja Power Shell komandas, kurios parsiunčia ir instaliuoja virusą.

Be to, vartotojai turėtų nuolat naudoti antivirusinę programą kuri nuolat skenuoja dokumentus ir internetinį srautą, nuolat naujinti instaliuotas programas bei operacinę sistemą, naudoti saugius slaptažodžius, nesiųsti nulaužtų programų ir panašiai.

Kvag ransomware

Kvag viruso pašalinimo instrukcijos

Pašalinti Kvag virusą rankiniu būdu yra įmanoma, tačiau be galo sudėtinga. Tad, reguliarūs vartotojai neturėtų to daryti, nes yra tikimybė, kad bus pažeisti Windows operacinės sistemos failai. Vietoj to, Jūs turėtumėte įsiinstaliuoti antivirusinę programą, tokią kaip ReimageIntego, ir praskenuoti kompiuterį pilnai.

Kvag ransomware viruso pašalinimas kartais gali nepavykti, nes jis gali neleisti antivirusinei programai funkcionuoti. Taip nutikus, mes rekomenduojame įeiti į Safe Mode režimą, kur viruso funkcionavimas bus laikinai išjungtas -apačioje mes pateikiame instrukcijas šiam procesui.

Po to kai pašalinsite Kvag virusą, galite prijungti išorinę atsarginę sistemą ir nukopijuoti visus failus. Jei to neturite, šansų atgauti duomenis beveik nėra, tačiau galite pabandyti Dr.Web paslaugą, kuri kainuoja €150. Šiuo būdu galetumėte atkurti .pdf ir Microsoft Office dokumentus užblokuotus Kvag ransomware viruso. Taip pat galite pabandyti trečios šalies programas, kurios kartais galėtų atkurti bent dalį prarastų duomenų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Kvag viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Kvag naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Kvag šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Kvag pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Kvag naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Kvag pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Kvag sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Kvag prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-kvag-ransomware.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Kvag ransomware