Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Knctr virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware
12

Kas yra Knctr?

Knctr – tai Itibiti Inc. kompanijos sukurta potencialiai pavojinga programa. Techniškai, Knctr nėra virusas, tačiau interneto bendruomenėje sklando nemažai abejonių dėl šios programos patikimumo. Aplikacija dažniausiai platinama kartu su Core Temp ar kita programine įranga, todėl vartotojai dažnai nė nenutuokia apie jos atsiradimą kompiuteryje. Natūralu, kad jie taip pat nežino, jog ši programa slapta vykdo procesus sistemoje ir netgi renka įvairią, su naršymu susijusią, informaciją. Programos kūrėjai skelbia, jog renkami tik neasmeniniai duomenys, kurie pateikiami registracijos metu, užsisakant tam tikrus produktus ar paslaugas. Tačiau abejotina ar tai iš tiesų pateisina slaptą informacijos kaupimą.

Knctr virus

Laimei, pastebėti, jog užsikrėtėte Knctr virusu gana lengva. Tai išduoda kiekvieno naršymo metu iššokantys reklaminiai pranešimai. Dažnai, tokios reklamos yra generuojamos atsižvelgiant į apie vartotoją surinktą informaciją, tačiau tai tik apgaulė. Iš tiesų, tokių viliojančių reklamų pagalba vartotojai nukreipiami į nesusijusius puslapius, kurie gali būti kenksmingi kompiuteriui. Tad jei prie pasirodančių reklamų matote tokius prierašus kaip „About this Ad“, „Ads by Knctr“, „Brought to you by Knctr”, nedelsdami imkitės veiksmų ir nuskenuokite sistemą dėl galimai joje veikiančio viruso.

Kaip Knctr pateko į mano kompiuterį?

Ši aplikacija jūsų kompiuteryje gali pasirodyti dviem būdais: tiesiogiai, atsisiuntus iš oficialaus puslapio arba slapta, kartu su kitomis programomis. Norėdami išvengti nepageidaujamų progamų kompiuteryje, visuomet patikrinkite su atsisiųstomis aplikacijomis susijusius dokumentus. Norėdami matyti pilną programinio paketo turinį rinkitės “Custom” arba “Advanced” diegimo nustatymus. Neįrašinėkite papildomų naršyklės plėtinių, įrankių juostų bei kitų priedų. Atžymėkite įtartinus ar paprasčiausiai nepageidaujamus komponentus ir pasilikite jums iš tiesų reikalingas programas.

Kaip panaikinti Knctr?

Knctr galima panaikinti iš sistemos įprastu programų šalinimo būdu:

 1. Spauskite “Start”→ “Control Panel” → “Uninstall a Program”.
 2. Add/Remove Programs kataloge raskite Knctr ir su šia programa susijusius komponentus.
 3. Spauskite “Uninstall” ir “OK”, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Vis dėlto net ir pašalinus programa tokiu būdu, jums gali tekti iš naujo sukonfigūruoti interneto naršykles. Apačioje pateikiamos populiariausių naršyklių atstatymo instrukcijos.

Internet Explorer:

 1. Spustelėkite naršyklės meniu ir pasirinkite Interneto nustatymus.
 2. Advanced skyriuje pasirinkite “Reset”.
 3. Naujame lange pažymėkite “Delete personal settings” ir dar kartą spauskite “Reset”.

Mozilla Firefox:

 1. Eikite į Firefox naršyklės meniu ir spustelėkite ant klaustuko ikonos.
 2. Pasirinkite “Troubleshooting Information”.
 3. Spauskite “Reset Firefox” mygtuką.

Reset Google Chrome

 1. Spauskite ant meniu ikonos dešiniajame viršutiniame naršyklės lango kampe ir pasirinkite “Settings”.
 2. Atsidariusio puslapio apačioje spauskite “Reset browser settings”
 3. Spauskite “Reset”, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Knctr virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
STOPzilla (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant STOPzilla Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Knctr virusas pašalinimui yra rekomenduojama STOPzilla Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota STOPzilla Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti STOPzilla apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-knctr-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis