Keletas naujų faktų apie FBI virusą

Nesvarbu, kad FBI virusas jau nebegali būti vadinamas nauju ar ką tik pradėtu platinti virusu, mūsų tyrimo centro darbuotojai vis dar kovoja su šia pavojinga infekcija. Siekdami įsitikinti, kad jūs nesate tarp keleto šio planetos interneto vartotojų, kurie dar nėra girdėję apie šį pavojingą ransomware parazitą, mes esame pasiruošę nuolat informuoti jus apie naujausius būdus galinčius padėti pašalinti šią infekciją ir, svarbiausia, užkirsti jai kelią.

Naujausias faktas, kuris turėtų būti žinomas visų kompiuterių savininkų, yra patobulėjęs FBI viruso platinimas. Kad nepastebimai užsikėstumėte šiuo virusu, dabar jums net nereikia apsilankyti nelegalioje svetainėje arba atsisiųsti infekuotos programos į savo kompiuterį. Dabar FBI virusas gali atakuoti Jūsų kompiuterį kai jūs paprasčiausiai žiūrite „YouTube“ vaizdo įrašus arba paspaudžiate ant komercinės iššokančiosios reklamos, kuri paprastai yra pateikiama pagal vartotojo interesus. Taigi, tinkama kompiuterio apsauga yra svarbiausias veiksnys, galintis padėti jums užkirsti kelią FTB virusui. Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris yra saugomas atnaujintų anti-virus ir anti-spyware programų. Be to, nepersistenkite su sistemos apsauga, nes apsaugos programos dažnai ‘konfliktuoja’ viena su su kita.

Kai FBI virusas patenka į kompiuterį, jis įtikinamai informuoja auką, kad jis/ji turi sumokėti baudą, kuri svyruoja nuo 100 iki 400 dolerių. Jis pakeičia visą kompiuterio darbalaukį su pranešimu, kuris rodo kompiuterio IP adresą, vietą, FTB logotipą ir veiksmus, kurių turėtų būti laikomasi mokant baudą. Virusas taip pat paaiškina, kad ši bauda yra skirta už nelegalią veiklą internete, pavyzdžiui, autorių teisių saugomo turinio naudojimą, pornografinės medžiagos platinimą ir panašiai. Tačiau blogiausias dalykas apie šią infekciją yra tai, kad ji blokuoja kompiuterį ir ‘išjungia’ visas savo funkcijas.

Vis dar yra nežinoma, kuo galima paaiškinti FBI viruso sėkmę. Gal visa ši sėkmė yra sukelta vartotojų baimės susisiekti su FTB ir paklausti apie didelį pranešimą jų kompiuterių ekranuose, o gal jie visi moka ‘baudą tikėdamiesi pašalinti sistemos užraktą iš jų kompiuterių.. Kad ir kaip bebūtų, jūs turėtumėte tiesiog ignoruoti kenkėjišką pranešimą, nes jis niekada nepadėjo bandant pašalinti jį iš sistemos. Tai gali būti atliekama tik rankiniu būdu. Jei esate užsikrėtę šia pavojinga ransomware infekcija, mes rekomenduojame sekti anglišką FBI virus šalinimo vadovą, kuris apima detalias šalinimo instrukcijas ir trynimo video: FBI virus šalinimo instrukcijos.

Failai
Programos
Palygink