Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

Junk Cleaner šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgs 2017 atnaujinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Kas yra Junk Cleaner?

Junk Cleaner

Junk Cleaner yra legali programa, kurią jau išbandė šimtai interneto vartotojų. Vis dėlto, tyrimai rodo, kad dauguma jų pašalino šią programą vos tik praėjo keletas dienų.

Kyla klausimas kodėl? Atsakymas yra gana paprastas – ši programa yra visiškai nenaudinga. Ji iš kompiuterio nepašalina jokių nereikalingų komponentų tol, kol vartotojas/-a nesumoka pinigų už licencijuotą jos versiją. Pasak programos kūrėjų, ji gali pagerinti kompiuterio darbą bei pašalinti netinkamus failus. Deja, bet tai nėra tiesa.

Vos tik šis virusas patenka į sistemą, jis gali pradėti demonstruoti sistemos tikrinimo procesą. To pasekoje, jis tikrai pateiks šio proceso rezultatus – parodys jums pranešimą apie šimtus nereikalingų komponnetų, kurie buvo surasti jūsų kompiuteryje.

Deja, bet Junk Cleaner šiuo atveju tikrai meluoja – ši programa veikia vien tik tam, kad išviliotų pinigus iš patiklių Interneto vartotojų, tikinčių, kad netinkamų failų pašalinimui jiems būtina sumokėti nemažą sumą pinigų ir įsigyti patobulintą Junk Cleaner viruso versiją.

Mes jums tikrai nerekomenduojame mokėti pinigų už šią programą, nes ji negali aptikti jokių failų, kuriuos pašalinus bus pastebėtas kompiuterio darbo pagerėjimas. Be to, taip jūs galite atskleisti savo kreditinės kortelės duomenis ir prarasti dar daugiau pinigų.

Jeigu Junk Cleaner naršyklės peradresavimai į oficialią svetainę jau pradėjo jus erzinti, nedelsiant pašalinkite šią potencialiai nepageidaujamą programą iš savo kompiuterio. Patikimiausias būdas tai padaryti – tai pilnai patikrinti savo kompiuterį naudojant patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego.

Junk Cleaner
Junk Cleaner

Kaip Junk Cleaner gali patekti į mano kompiuterį?

Aišku, kad Junk Cleaner optimizavimo priemonė buvo priskirta potencialiai nepageidaujamų programų kategorija (angl.„Potentially Unwanted Program“) dėl tam tikrų priežasčių. Visų pirma, buvo pastebėta, kad ji plinta per kitas nemokamas programas kaip naršyklės priedas ar plėtinys. Laimei, programinės įrangos paketus galima išskaidyti ir tokiu būdu įsirašyti tik jums reikiamą programą.

Vis dėlto, siekiant patikrinti, kuri nemokama programa yra pripildyta priedų, turėtumėte skirti daug dėmesio kiekvienos nemokamos programos įrašymo procesui. Pirmiausia, būtina pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir ieškoti žymės langelių, reklamuojančių papildomus priedus.

Žinoma, nemokama programa, kurią jūs norite įsirašyti, nebūtinai turi turėti priedų, tačiau tokie pat šansai, kad tų priedų ji turės. Taigi, patikrinkite kiekvieną nemokamą programą ir nesutikite įsirašyti Junk Cleaner, ViewPassword, Slick Savings, ir kitas nepatikimas programas.

Kai kurie Junk Cleaner viruso vartotojai teigia, kad jis taip pat gali rodyti erzinančius pranešimus, kurie pasirodo paties ekrano viduryje ir negali būti pajudinti ar išjungti. Jie rodo tam tikrą telefono numerį, kurį rekomenduoja naudoti konsultacijoms. 

Kaip pašalinti Junk Cleaner virusą?

Junk Cleaner negali pažeisti jūsų kompiuterio operacinės sistemos, tačiau jis įtikinti jus nusipirkti visiškai bevertę programą. Jeigu šį virusą jau įsirašėte, galite jį pašalinti su šio gido pagalba:

  • Spustelėkite StartControl PanelPrograms and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs).
  • Šiame aplanke suraskite Junk Cleaner programą.
  • Pašalinkite ją ir kitas nepatikimas programas.
  • Spustelėkite 'OK' mygtuką tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jeigu norite Junk Cleaner virusą šalinti automatiniu būdu, rekomenduojame šias programas: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-junk-cleaner.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Junk Cleaner