Junk Cleaner šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgs 2017 atnaujinimas

Junk Cleaner pašalinimas

Kas yra Junk Cleaner?

Kas yra Junk Cleaner?

Junk Cleaner

Junk Cleaner yra legali programa, kurią jau išbandė šimtai interneto vartotojų. Vis dėlto, tyrimai rodo, kad dauguma jų pašalino šią programą vos tik praėjo keletas dienų.

Kyla klausimas kodėl? Atsakymas yra gana paprastas – ši programa yra visiškai nenaudinga. Ji iš kompiuterio nepašalina jokių nereikalingų komponentų tol, kol vartotojas/-a nesumoka pinigų už licencijuotą jos versiją. Pasak programos kūrėjų, ji gali pagerinti kompiuterio darbą bei pašalinti netinkamus failus. Deja, bet tai nėra tiesa.

Vos tik šis virusas patenka į sistemą, jis gali pradėti demonstruoti sistemos tikrinimo procesą. To pasekoje, jis tikrai pateiks šio proceso rezultatus – parodys jums pranešimą apie šimtus nereikalingų komponnetų, kurie buvo surasti jūsų kompiuteryje.

Deja, bet Junk Cleaner šiuo atveju tikrai meluoja – ši programa veikia vien tik tam, kad išviliotų pinigus iš patiklių Interneto vartotojų, tikinčių, kad netinkamų failų pašalinimui jiems būtina sumokėti nemažą sumą pinigų ir įsigyti patobulintą Junk Cleaner viruso versiją.

Mes jums tikrai nerekomenduojame mokėti pinigų už šią programą, nes ji negali aptikti jokių failų, kuriuos pašalinus bus pastebėtas kompiuterio darbo pagerėjimas. Be to, taip jūs galite atskleisti savo kreditinės kortelės duomenis ir prarasti dar daugiau pinigų.

Jeigu Junk Cleaner naršyklės peradresavimai į oficialią svetainę jau pradėjo jus erzinti, nedelsiant pašalinkite šią potencialiai nepageidaujamą programą iš savo kompiuterio. Patikimiausias būdas tai padaryti – tai pilnai patikrinti savo kompiuterį naudojant patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, FortectIntego.

Junk Cleaner

Kaip Junk Cleaner gali patekti į mano kompiuterį?

Aišku, kad Junk Cleaner optimizavimo priemonė buvo priskirta potencialiai nepageidaujamų programų kategorija (angl.„Potentially Unwanted Program“) dėl tam tikrų priežasčių. Visų pirma, buvo pastebėta, kad ji plinta per kitas nemokamas programas kaip naršyklės priedas ar plėtinys. Laimei, programinės įrangos paketus galima išskaidyti ir tokiu būdu įsirašyti tik jums reikiamą programą.

Vis dėlto, siekiant patikrinti, kuri nemokama programa yra pripildyta priedų, turėtumėte skirti daug dėmesio kiekvienos nemokamos programos įrašymo procesui. Pirmiausia, būtina pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir ieškoti žymės langelių, reklamuojančių papildomus priedus.

Žinoma, nemokama programa, kurią jūs norite įsirašyti, nebūtinai turi turėti priedų, tačiau tokie pat šansai, kad tų priedų ji turės. Taigi, patikrinkite kiekvieną nemokamą programą ir nesutikite įsirašyti Junk Cleaner, ViewPassword, Slick Savings, ir kitas nepatikimas programas.

Kai kurie Junk Cleaner viruso vartotojai teigia, kad jis taip pat gali rodyti erzinančius pranešimus, kurie pasirodo paties ekrano viduryje ir negali būti pajudinti ar išjungti. Jie rodo tam tikrą telefono numerį, kurį rekomenduoja naudoti konsultacijoms.

Kaip pašalinti Junk Cleaner virusą?

Junk Cleaner negali pažeisti jūsų kompiuterio operacinės sistemos, tačiau jis įtikinti jus nusipirkti visiškai bevertę programą. Jeigu šį virusą jau įsirašėte, galite jį pašalinti su šio gido pagalba:

  • Spustelėkite StartControl PanelPrograms and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs).
  • Šiame aplanke suraskite Junk Cleaner programą.
  • Pašalinkite ją ir kitas nepatikimas programas.
  • Spustelėkite 'OK' mygtuką tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jeigu norite Junk Cleaner virusą šalinti automatiniu būdu, rekomenduojame šias programas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis