Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

Junk Cleaner šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgs 2017 atnaujinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Kas yra Junk Cleaner?

Junk Cleaner

Junk Cleaner yra legali programa, kurią jau išbandė šimtai interneto vartotojų. Vis dėlto, tyrimai rodo, kad dauguma jų pašalino šią programą vos tik praėjo keletas dienų.

Kyla klausimas kodėl? Atsakymas yra gana paprastas – ši programa yra visiškai nenaudinga. Ji iš kompiuterio nepašalina jokių nereikalingų komponentų tol, kol vartotojas/-a nesumoka pinigų už licencijuotą jos versiją. Pasak programos kūrėjų, ji gali pagerinti kompiuterio darbą bei pašalinti netinkamus failus. Deja, bet tai nėra tiesa.

Vos tik šis virusas patenka į sistemą, jis gali pradėti demonstruoti sistemos tikrinimo procesą. To pasekoje, jis tikrai pateiks šio proceso rezultatus – parodys jums pranešimą apie šimtus nereikalingų komponnetų, kurie buvo surasti jūsų kompiuteryje.

Deja, bet Junk Cleaner šiuo atveju tikrai meluoja – ši programa veikia vien tik tam, kad išviliotų pinigus iš patiklių Interneto vartotojų, tikinčių, kad netinkamų failų pašalinimui jiems būtina sumokėti nemažą sumą pinigų ir įsigyti patobulintą Junk Cleaner viruso versiją.

Mes jums tikrai nerekomenduojame mokėti pinigų už šią programą, nes ji negali aptikti jokių failų, kuriuos pašalinus bus pastebėtas kompiuterio darbo pagerėjimas. Be to, taip jūs galite atskleisti savo kreditinės kortelės duomenis ir prarasti dar daugiau pinigų.

Jeigu Junk Cleaner naršyklės peradresavimai į oficialią svetainę jau pradėjo jus erzinti, nedelsiant pašalinkite šią potencialiai nepageidaujamą programą iš savo kompiuterio. Patikimiausias būdas tai padaryti – tai pilnai patikrinti savo kompiuterį naudojant patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego.

Junk CleanerJunk Cleaner

Kaip Junk Cleaner gali patekti į mano kompiuterį?

Aišku, kad Junk Cleaner optimizavimo priemonė buvo priskirta potencialiai nepageidaujamų programų kategorija (angl.„Potentially Unwanted Program“) dėl tam tikrų priežasčių. Visų pirma, buvo pastebėta, kad ji plinta per kitas nemokamas programas kaip naršyklės priedas ar plėtinys. Laimei, programinės įrangos paketus galima išskaidyti ir tokiu būdu įsirašyti tik jums reikiamą programą.

Vis dėlto, siekiant patikrinti, kuri nemokama programa yra pripildyta priedų, turėtumėte skirti daug dėmesio kiekvienos nemokamos programos įrašymo procesui. Pirmiausia, būtina pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir ieškoti žymės langelių, reklamuojančių papildomus priedus.

Žinoma, nemokama programa, kurią jūs norite įsirašyti, nebūtinai turi turėti priedų, tačiau tokie pat šansai, kad tų priedų ji turės. Taigi, patikrinkite kiekvieną nemokamą programą ir nesutikite įsirašyti Junk Cleaner, ViewPassword, Slick Savings, ir kitas nepatikimas programas.

Kai kurie Junk Cleaner viruso vartotojai teigia, kad jis taip pat gali rodyti erzinančius pranešimus, kurie pasirodo paties ekrano viduryje ir negali būti pajudinti ar išjungti. Jie rodo tam tikrą telefono numerį, kurį rekomenduoja naudoti konsultacijoms. 

Kaip pašalinti Junk Cleaner virusą?

Junk Cleaner negali pažeisti jūsų kompiuterio operacinės sistemos, tačiau jis įtikinti jus nusipirkti visiškai bevertę programą. Jeigu šį virusą jau įsirašėte, galite jį pašalinti su šio gido pagalba:

  • Spustelėkite StartControl PanelPrograms and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs).
  • Šiame aplanke suraskite Junk Cleaner programą.
  • Pašalinkite ją ir kitas nepatikimas programas.
  • Spustelėkite 'OK' mygtuką tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jeigu norite Junk Cleaner virusą šalinti automatiniu būdu, rekomenduojame šias programas: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-junk-cleaner.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Junk Cleaner