Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

Junk Cleaner. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai
12

Kas yra Junk Cleaner?

Junk Cleaner

Junk Cleaner yra legali programa, kurią jau išbandė šimtai interneto vartotojų. Vis dėlto, tyrimai rodo, kad dauguma jų pašalino šią programą vos tik praėjo keletas dienų.

Kyla klausimas kodėl? Atsakymas yra gana paprastas – ši programa yra visiškai nenaudinga. Ji iš kompiuterio nepašalina jokių nereikalingų komponentų tol, kol vartotojas/-a nesumoka pinigų už licencijuotą jos versiją. Pasak programos kūrėjų, ji gali pagerinti kompiuterio darbą bei pašalinti netinkamus failus. Deja, bet tai nėra tiesa.

Vos tik šis virusas patenka į sistemą, jis gali pradėti demonstruoti sistemos tikrinimo procesą. To pasekoje, jis tikrai pateiks šio proceso rezultatus – parodys jums pranešimą apie šimtus nereikalingų komponnetų, kurie buvo surasti jūsų kompiuteryje.

Deja, bet Junk Cleaner šiuo atveju tikrai meluoja – ši programa veikia vien tik tam, kad išviliotų pinigus iš patiklių Interneto vartotojų, tikinčių, kad netinkamų failų pašalinimui jiems būtina sumokėti nemažą sumą pinigų ir įsigyti patobulintą Junk Cleaner viruso versiją.

Mes jums tikrai nerekomenduojame mokėti pinigų už šią programą, nes ji negali aptikti jokių failų, kuriuos pašalinus bus pastebėtas kompiuterio darbo pagerėjimas. Be to, taip jūs galite atskleisti savo kreditinės kortelės duomenis ir prarasti dar daugiau pinigų.

Jeigu Junk Cleaner naršyklės peradresavimai į oficialią svetainę jau pradėjo jus erzinti, nedelsiant pašalinkite šią potencialiai nepageidaujamą programą iš savo kompiuterio. Patikimiausias būdas tai padaryti – tai pilnai patikrinti savo kompiuterį naudojant patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, Reimage.

Kaip Junk Cleaner gali patekti į mano kompiuterį?

Aišku, kad Junk Cleaner optimizavimo priemonė buvo priskirta potencialiai nepageidaujamų programų kategorija (angl.„Potentially Unwanted Program“) dėl tam tikrų priežasčių. Visų pirma, buvo pastebėta, kad ji plinta per kitas nemokamas programas kaip naršyklės priedas ar plėtinys. Laimei, programinės įrangos paketus galima išskaidyti ir tokiu būdu įsirašyti tik jums reikiamą programą.

Vis dėlto, siekiant patikrinti, kuri nemokama programa yra pripildyta priedų, turėtumėte skirti daug dėmesio kiekvienos nemokamos programos įrašymo procesui. Pirmiausia, būtina pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdus ir ieškoti žymės langelių, reklamuojančių papildomus priedus.

Žinoma, nemokama programa, kurią jūs norite įsirašyti, nebūtinai turi turėti priedų, tačiau tokie pat šansai, kad tų priedų ji turės. Taigi, patikrinkite kiekvieną nemokamą programą ir nesutikite įsirašyti Junk Cleaner, ViewPassword, Slick Savings, ir kitas nepatikimas programas.

Kai kurie Junk Cleaner viruso vartotojai teigia, kad jis taip pat gali rodyti erzinančius pranešimus, kurie pasirodo paties ekrano viduryje ir negali būti pajudinti ar išjungti. Jie rodo tam tikrą telefono numerį, kurį rekomenduoja naudoti konsultacijoms. 

Kaip pašalinti Junk Cleaner virusą?

Junk Cleaner negali pažeisti jūsų kompiuterio operacinės sistemos, tačiau jis įtikinti jus nusipirkti visiškai bevertę programą. Jeigu šį virusą jau įsirašėte, galite jį pašalinti su šio gido pagalba:

  • Spustelėkite StartControl PanelPrograms and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs).
  • Šiame aplanke suraskite Junk Cleaner programą.
  • Pašalinkite ją ir kitas nepatikimas programas.
  • Spustelėkite 'OK' mygtuką tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jeigu norite Junk Cleaner virusą šalinti automatiniu būdu, rekomenduojame šias programas: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Junk Cleaner šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Junk Cleaner pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-junk-cleaner.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis