JS:ScriptIP-inf [Trj] šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Kov 2018 atnaujinimas

JS:ScriptIP-inf [Trj] pašalinimas

Kas yra JS:ScriptIP-inf [Trj]?

Pagrindiniai JS:ScriptIP-inf bruožai

JS:ScriptIP-inf [Trj]

JS:ScriptIP-inf – tai pavojingas trojanas, kuris gali būti įtrauktas į daugybę pavojingų veiklų. Pavyzdžiui, jis gali būti naudojamas kaip įrankis, galintis įrašyti klaviatūros paspaudimus bei vogti žmonių asmeninius duomenis. Todėl jeigu toks virusas patektų į jūsų kompiuterį, galite prarasti prisijungimo duomenis, slaptažodžius, banko kortelės duomenis ir kitą asmeninę informaciją.

Be to, kai kurie kompiuterio saugumo ekspertai teigia, kad šis trojanas gali parsiųsti kitas pavojingas programas į kompiuterį, juos atnaujinti, nukreipti naršyklę į pavojingus puslapius ir inicijuoti kitą pavojingą veiklą. Vienintelis dalykas, rodantis, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas JS:ScriptIP-inf [Trj] virusu yra kompiuterio sulėtėjimas. Labai tikėtina, kad daugiau nepastebėsite jokių šio trojano požymių, kadangi dažniausiai jis slepiasi giliai sistemoje ir daro viską, kad tik nebūtų aptiktas ir pašalintas.

Laimei, JS:ScriptIP-inf virusas nėra nei netikra antivirusinė programa, kuri rodytų melagingus pranešimus, nei 'ransomware' kategorijai priklausanti programa, kuri galėtų 'užrakinti' jūsų asmeninę informaciją, esančią kompiuteryje. Tačiau jeigu laiku nepašalinsite JS:ScriptIP-inf trojano, jis, anksčiau ar vėliau, gali parsiųsti minėtas programas į jūsų kompiuterį. Dėl šios priežasties, nedelskite ir pašalinkite šį virusą iš savo kompiuterio. Tam, kad šalinimas būtų sėkmingas, rekomenduojame naudoti patikima antivirusinę programą, pvz.: FortectIntego.

JS:ScriptIP-inf [Trj]

Kaip šis virusas gali patekti į mano kompiuterį

Kadangi JS:ScriptIP-inf [Trj] yra trojanas, vargu ar įmanoma pastebėti kada ir kaip jis patenka į kompiuterį. Nepaisant to, jūs galite imtis tam tikrų veiksmų, kurie padėtų jums išvengti šio viruso. Pirmiausia turėtumėte įsirašyti patikimą antivirusinę programą ir nuolat ją atnaujinti.

Be to, venkite lankytis nelegaliose svetainėse, nes tokios svetainės dažnai yra naudojamos pavojingoms programoms, tokioms kaip trojanai, 'malware', 'ransomware' it t.t., platinti. Turėtumėte vengti spaudinėti ant pranešimų, kurie siūlo jums atnaujinti programinę įrangą, nes paspaudus ant jų galite aktyvuoti potencialiai nepageidaujamą ar netgi pavojingą programą ir nieko neįtardami sutikti su tos prgramos įrašymu.

Galiausiai turėtumėte vengti įtartinų el. laiškų, teigiančių, kad turėtumėte patikrinti laiške esantį priedą ir perskaityti jame esančią svarbią informaciją. Jeigu JS:ScriptIP-inf virusas užkrečia kompiuterį, jis slepiasi giliai sistemoje ir pradeda inicijuoti veiklą, būdingą hakeriams.

Tad jeigu nenorite sužinoti, ką reiškia tapatybės vagystė ar kreditinės kortelės duomenų praradimas, turėtumėte kuo greičiau pašalinti šį trojaną. Tam, kad sėkmingai atsikratytumėte šio viruso, rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima ir atnaujinta antivirusine programa. Labai prašome jūsų nebandyti šio viruso šalinti rankiniu būdu, nes galite pašalinti netinkamus failus ir sukelti įvarių sistemos pažeidimų.

JS:ScriptIP-inf [Trj]

Kaip pašalinti JS:ScriptIP-inf [Trj] virusą?

Jeigu turite bent menkiausią įtarimą, kad JS:ScriptIP-inf virusas slepiasi jūsų kompiuteryje, turėtumėte nieko nelaukdami patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir pažiūrėti, ką ji parodys. Šio viruso pašalinimui mes siūlome naudoti šias programas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner or Malwarebytes. Būtinai įsitikinkite, kad jos yra atnaujintos, nes tik taip jūs galėsite pilnai pašalinti JS:ScriptIP-inf iš kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis JS:ScriptIP-inf [Trj] pašalinimas

Rankinis JS:ScriptIP-inf [Trj] pašalinimas saugiajame režime

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Kaip ištrinti JS:ScriptIP-inf [Trj] naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš JS:ScriptIP-inf [Trj] pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite FortectIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog JS:ScriptIP-inf [Trj] sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip JS:ScriptIP-inf [Trj] prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis