Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

JS:ScriptIP-inf [Trj]. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai
12

Kas yra JS:ScriptIP-inf [Trj]?

JS:ScriptIP-inf [Trj] – tai pavojingas trojanas, kuris gali būti įtrauktas į daugybę pavojingų veiklų. Pavyzdžiui, jis gali būti naudojamas kaip įrankis, galintis įrašyti klaviatūros paspaudimus bei vogti žmonių asmeninius duomenis. Todėl jeigu toks virusas patektų į jūsų kompiuterį, galite prarasti prisijungimo duomenis, slaptažodžius, banko kortelės duomenis ir kitą asmeninę informaciją. Be to, kai kurie kompiuterio saugumo ekspertai teigia, kad šis trojanas gali parsiųsti kitas pavojingas programas į kompiuterį, juos atnaujinti, nukreipti naršyklę į pavojingus puslapius ir inicijuoti kitą pavojingą veiklą. Vienintelis dalykas, rodantis, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas JS:ScriptIP-inf [Trj] virusu yra kompiuterio sulėtėjimas. Labai tikėtina, kad daugiau nepastebėsite jokių šio trojano požymių, kadangi dažniausiai jis slepiasi giliai sistemoje ir daro viską, kad tik nebūtų aptiktas ir pašalintas. Laimei, JS:ScriptIP-inf [Trj] virusas nėra nei netikra antivirusinė programa, kuri rodytų melagingus pranešimus, nei ‘ransomware’ kategorijai priklausanti programa, kuri galėtų ‘užrakinti’ jūsų asmeninę informaciją, esančią kompiuteryje. Tačiau jeigu laiku nepašalinsite JS:ScriptIP-inf [Trj] trojano, jis, anksčiau ar vėliau, gali parsiųsti minėtas programas į jūsų kompiuterį. Dėl šios priežasties, nedelskite ir pašalinkite šį virusą iš savo kompiuterio. Tam, kad šalinimas būtų sėkmingas, rekomenduojame naudoti patikima antivirusinę programą, pvz.: Reimage.

Kaip JS:ScriptIP-inf [Trj] virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Kadangi JS:ScriptIP-inf [Trj] yra trojanas, vargu ar įmanoma pastebėti kada ir kaip jis patenka į kompiuterį. Nepaisant to, jūs galite imtis tam tikrų veiksmų, kurie padėtų jums išvengti šio viruso. Pirmiausia turėtumėte įsirašyti patikimą antivirusinę programą ir nuolat ją atnaujinti. Be to, venkite lankytis nelegaliose svetainėse, nes tokios svetainės dažnai yra naudojamos pavojingoms programoms, tokioms kaip trojanai, ‘malware’, ‘ransomware’ it t.t., platinti. Be to, turėtumėte vengti spaudinėti ant pranešimų, kurie siūlo jums atnaujinti programinę įrangą, nes paspaudus ant jų galite aktyvuoti potencialiai nepageidaujamą ar netgi pavojingą programą ir nieko neįtardami sutikti su tos prgramos įrašymu. Galiausiai turėtumėte vengti įtartinų el. laiškų, teigiančių, kad turėtumėte patikrinti laiške esantį priedą ir perskaityti jame esančią svarbią informaciją. Jeigu JS:ScriptIP-inf [Trj] virusas užkrečia kompiuterį, jis slepiasi giliai sistemoje ir pradeda inicijuoti veiklą, būdingą hakeriams. Tad jeigu nenorite sužinoti, ką reiškia tapatybės vagystė ar kreditinės kortelės duomenų praradimas, turėtumėte kuo greičiau pašalinti šį trojaną. Tam, kad sėkmingai atsikratytumėte šio viruso, rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima ir atnaujinta antivirusine programa. Labai prašome jūsų nebandyti šio viruso šalinti rankiniu būdu, nes galite pašalinti netinkamus failus ir sukelti įvarių sistemos pažeidimų.

Kaip pašalinti JS:ScriptIP-inf [Trj] virusą?

Jeigu turite bent menkiausią įtarimą, kad JS:ScriptIP-inf [Trj] virusas slepiasi jūsų kompiuteryje, turėtumėte nieko nelaukdami patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir pažiūrėti, ką ji parodys. Mes siūlome naudoti šias programas: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus or Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą JS:ScriptIP-inf [Trj] šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
JS:ScriptIP-inf [Trj] pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis